Site of Sports Statistics
www.sport-stat.ru   
  Football
   » Worldwide
   » Europe
   » South America
   » Africa
   » North/-Central America
   » Asia
   » Oceania
  About Me
 
TopList
  Football. Cities Entry 


Competitions :: Continents :: Cities :: Tournaments :: Teams :: Players :: Referees :: Stadiums

 City
 Name:?

 Teams :: Players :: Referees :: Stadiums

  Teams
 1. DFC Leoben [Women] FK Nová Paka Raj Pracha FC
 1. FC 06 Erlensee FK Novaci 2005 Raja Casablanca
 1. FC 06 Erlensee II FK Nové Zámky Rajnavy Rayong FC
 1. FC Berlin 06 FK Novi Sad Rajvithi
 1. FC Besiktas Berlin FK OEZ Letohrad Rakhine
 1. FC Bocholt [B-Junioren] FK Olaine Raklev G&IF
 1. FC Brno [Women] FK Olkom Rákosmenti KSK
 1. FC Bruchsal FK Orsha Rakow Czestochowa
 1. FC Burgdorf FK Otrant Ulcinj Rakvere FC Flora II
 1. FC Donzdorf FK Ozolnieki Rakvere JK Tarvas
 1. FC Eimsbüttel FK Panerys Vilnius Rakvere Wiswald
 1. FC Eimsbüttel III FK Petnjica Raleigh Wings [Women]
 1. FC Eislingen [C-Junioren] FK Pirmasens II Ramblers
 1. FC Eschborn II FK Pirmasens [A-Junioren] Rami
 1. FC Femina [Women] FK Pirmasens [B-Junioren] Ramon Barba Naranjo Latacunga
 1. FC Frickenhausen FK Plačkovica Ramonense
 1. FC Gera 03 [B-Junioren] FK Pljevlja 97 Ramsel FC
 1. FC Gera 03 [Women] FK Podillya-Khmelnitskiy Ramsgate
 1. FC Gievenbeck [A-Junioren] FK Polet Ljubić Rancagua FC
 1. FC Hellbrook FK Polimlje Randers FC [A-Junioren]
 1. FC Katowice [Women] FK Poltava Randjiet Boys
 1. FC Kirchheim FK Qaradağ Rangdajied United
 1. FC Kleve II FK Rabotnički [A-Junioren] Rangers
 1. FC Köln II [Women] FK Rača Rangers
 1. FC Köln [B-Juniorinnen] FK Radian-Baikal Irkutsk Rangers
 1. FC Köln [C-Junioren] FK Radnički Berane Rangers AFC
 1. FC Langen FK Rakytovce 85 Rangers FC (R)
 1. FC Lichtenfels FK Rēzekne/BJSS Rangers FC [Women]
 1. FC Lok Leipzig II FK Rīnuži Rani Pokhari Corner Team
 1. FC Lok Leipzig II [Women] FK Rita/Lerona Ranong FC
 1. FC Lok Leipzig [B-Juniorinnen] FK Ros Ranto/Miks
 1. FC Lok Leipzig [Women] FK Rostov II Rapatona Port Moresby
 1. FC Lorsbach FK Rudar Kakanj Rapid Bucureşti II
 1. FC Lübars II FK Rudar Zenica Rapid Chemnitz
 1. FC Magdeburg II FK Rudensk Rapid Club
 1. FC Magdeburg [B-Junioren] FK Sardice Rapid SC
 1. FC Marzahn 94 II FK Sateska Volino Rapide Wezemaal [Women]
 1. FC Mönchengladbach [A-Junioren] FK Senco Doubravka Rapla JK Atli
 1. FC Naurod FK Senica [A-Junioren] Rapla Lokomotiv
 1. FC Nürnberg [B-Juniorinnen] FK Shafa Rasthakhis Khoramshar
 1. FC Nürnberg [Women] FK Šilas Rathfern Rangers FC
 1. FC Oberstedten FK Silistra 2009 Rathfriland Rangers
 1. FC Passau FK Sinđelić Beograd Ratinger Spvg. 04/19
 1. FC Pirna FK Sinđelić Niš Ratinger SV 04/19 [Women]
 1. FC Quickborn FK Skala Morshyn Ratnam SC
 1. FC Quickborn II FK Slivnishki Ratzeburger SV [Women]
 1. FC Quickborn III FK Sloboda Užice (alt) Raufoss IL [Women]
 1. FC Reimsbach FK Sloga Bar Ravshan Kulob
 1. FC Riegelsberg FK Sloga Kraljevo Rayo Majadahonda
 1. FC Riegelsberg [Women] FK Sloga Petrovac Rayo Vallecano [A-Junioren]
 1. FC Rödelheim 02 FK Sloga Radovići Rayo Vallecano [Women]
 1. FC Saarbrücken II [Women] FK Slovan Nemšová RB Leipzig II
 1. FC Saarbrücken [A-Junioren] FK Slovenské Ďarmoty RB Leipzig [A-Junioren]
 1. FC Saarbrücken [B-Junioren] FK Slutsk RC Ancenis
 1. FC Saarbrücken [B-Juniorinnen] FK Smiltene RC Arbaâ
 1. FC Sand FK Smolevichy-STI RC Bobo-Dioulasso
 1. FC Schlicht [Women] FK Sozopol RC Brussels
 1. FC Schnaittach FK Spišská Nová Ves RC Daloa
 1. FC Schweinfurt 05 [B-Junioren] FK Sportakademklub RC Fontainebleau
 1. FC Slovácko B FK Srbija RC Grand Bazaar Dublanc
 1. FC Slovácko [A-Junioren] FK Srbija II RC Kadiogo
 1. FC Slovácko [Women] FK Srem Jakovo RC Lons-le-Saunier
 1. FC Sonthofen FK Staiceles Bebri RC Port-au-Prince
 1. FC Trogen FK Stāmeriena RC Rélizane
 1. FC Union Berlin [B-Junioren] FK Stupava RC Roubaix
 1. FC Viersen FK Šumadija Aranđelovac RC Saint-Étienne [Women]
 1. FC Wilmersdorf II FK Šumperk RC Strasbourg (CFA)
 1. FC Wülfrath FK Tachov RC Vottem
 1. FC Wunstorf FK Teplice B RCA Oranjestad
 1. FC-TSG Königstein FK Teplice [A-Junioren] RCD Córdoba
 1. FCA Darmstadt [Women] FK Torpedo Armavir RCD Mallorca [A-Junioren]
 1. FFC 08 Niederkirchen II [Women] FK Tosno RCS La Chapelle
 1. FFC 08 Niederkirchen [B-Juniorinnen] FK Trakai RCS La Forestoise
 1. FFC 08 Niederkirchen [Women] FK Tskhinvali RCS Libramont
 1. FFC Frankfurt III [Women] FK Turbina RCS Saint-Josse
 1. FFC Frankfurt [C-Juniorinnen] FK Tyumen RCS Stavelot
 1. FFC Montabaur [B-Juniorinnen] FK Uroteppa RCSJ de Grivegnée
 1. FFC Montabaur [Women] FK Vajnory Re-Union
 1. FFC Neuwied [Women] FK Valka Reading FC (R)
 1. FFV Erfurt [Women] FK Vasilevo Reading WFC [Women]
 1. FK Příbram B FK Venta Kuršėnai Real América
 1. FK Příbram [A-Junioren] FK Vereya Real Avilés B
 1. HFK Olomouc FK Veternik Real Betis C
 1. Oberndorfer SK FK Vetra II Real Betis [A-Junioren]
 1. SC Klarenthal FK Vllaznia [Women] Real Dona [Women]
 1. SC Kohleck FK Volga Tver Real Estelí
 1. SVg Guntramsdorf FK Vora Real Fortuna Vigo
 11 Oktomvri FK Vrapčište Real Jaén B
 12 Bingölspor FK Vrbas Real Kakamora
 12 de Octubre FK Vulkan Real Kokkola JKKI-35
 17 de Julio FK Yavir Real Madrid [A-Junioren]
 18 Plus FK YuA-Stroy-DYuSSh Real Mamoré
 1886 Markkleeberg [D-Junioren] FK Zabjelo Real Maryland
 1899 Hoffenheim II [Women] FK Zenit Caslav Real Misano
 1899 Hoffenheim [B-Juniorinnen] FK Zhlobin Real Mona
 1899 Hoffenheim [Women] FK Zvezda Ryazan Real Murcia Imperial
 1930 Bafraspor FK Žytkavičy Real Oviedo B
 1955 Batman Belediyespor Flamengo FC Real Rebola
 1st Surrey Rifles Flamengo RJ (B) Real Republicans
 1º de Mayo Flamengo RJ [U20] Real Republicans Accra
 2 de Mayo Flamurtari Vlorë [A-Junioren] Real Santa Cruz
 2nd Batallion RGJ Flash FC Real Sportive
 2nd Batallion The King's Regiment Flash Flamingoes Real Valladolid [A-Junioren]
 31 de Octubre Fleet Air Arm Real Victoria Kings
 35-th FS Tbilisi Fleet Town FC Real Zaragoza [A-Junioren]
 4th Batallion Royal Scott Flensburg 08 [A-Junioren] Rebordosa AC
 5-1-7 Fleur de Lys FC Recife [Women]
 6 de Setembro Flint Town United Recreativo Huelva B
 68 Aksaray Belediyespor Flor de Caña Recreativo Huelva [A-Junioren]
 A & S Highlanders Floreat Athena Red Arrows
 A Bou Saâda Florida Atlantic Owls [Women] Red Boys Aspelt
 A.A.C. Eagles Florida Gators [Women] Red Bull Brasil (SP)
 A.A.R.A. Florida International Univ. Red Deer Renegades
 A.B.Kızılcahamam Bld. Florida State Seminoles [Women] Red Sea Eritrea
 A.I.S. [Women] Flöya [Women] Red Sea FC
 A.J.S.S. Fluminense BA Red Star
 AA Anapolina Fluminense RJ (B) Red Star Bangui
 AA Caldense Flying Camel Red Star FC
 AA Colatina FO Kinex Bytča Red Star Merl
 Aabyhøj IF FO ŠK Modranka Red Star Strasbourg
 Aalborg BK [A-Junioren] Foaden Dapango Redlands United
 Aarhus 1900 Foakaidhoo EJ Redoutable
 Aarhus GF [A-Junioren] FOC Farsta Reggina Calcio [A-Junioren]
 AB Argir [Women] Fogape Regiment
 AB Tårnby Fokikos FC Regional United
 Abacom United FC Folkestone Regis Rangers [Women]
 Abaluhya United Fontana Finthen [C-Junioren] Regis University [Women]
 Abdysh-Ata Kant Fontenoy United Reigate Priory
 Abeilles FC Football West NTC Reinickendorfer Füchse II
 Aberaeron FC Force Nationale de Police Rellinger FC
 Aberdare Athletic Forces Armées CA Remont Cacak
 Aberdare Town FC Forest Rangers Renacimiento FC
 Abha Foresta Falticeni Renaissance
 Abiola Babes Mashood Foresta Suceava Renaissance Abéché
 ABN Barda Forex Brasov Renaissance de Berkane
 Abrantes FC Forfar Athletic Renaissance FC
 ABTS Bremen Formartine United Renaissance FC N'Djamena
 Abuelos FC Formas Íntimas [Women] Renato Cesarini [Women]
 Abuja FC Formia Renato Curi Angolana
 AC Ajaccio (CFA) Formiga EC Renegades
 AC Allianssi Forodha Renown SC
 AC Betekom Foroni Verona [Women] Rental Houses Addis Abeba
 AC Bissorã Forrestfield United [Women] Requins de l'Atlantique FC
 AC Boca San Lazzaro Forsempronese RER Riga
 AC Chioggia Fort William FC RES Couvin-Mariembourg
 AC Dozzese Fortaleza Esporte Clube RES Jamboise
 AC Gambettola Fortior Club de la Côte Ouest Resende FC (RJ)
 AC Hemptinne-Eghezée Fortuna Basel Résidence Walferdange
 AC Juvenes/Dogana Fortuna Celle [B-Junioren] Rethel
 AC Malcantone Fortuna Celle [C-Junioren] Réunion
 AC Malveira Fortuna Dilkrath [Women] Réunion [Women]
 AC Napoli Fortuna Düsseldorf [B-Junioren] Reynir Árskógsströnd
 AC Olen Fortuna Friedersdorf [Women] Rezuz Decín
 AC Reggiana Femminile [Women] Fortuna Friedersdorf-Gussow [Women] RFC Athois
 AC San Martín de Mendoza Fortuna Havana RFC Bioul 81
 AC Sangiovannese Fortuna Hjørring [Women] RFC Entente Enghien Sports
 AC Sodigraf Fortuna Köln [A-Junioren] RFC Grand-Leez
 AC Standard Paris Fortuna Köln [B-Junioren] RFC Houdinois
 AC Svit Batizovce Fortuna Köln [B-Juniorinnen] RFC Huy
 AC Taverne Fortuna Köln [Women] RFC Malinois
 AC Vallemaggia Fortuna Leipzig II RFC Malmundaria
 AC Vantaa Fortuna Magdeburg/Wolmirstedt [Women] RFC Meux
 AC Voghera Fortuna Wormerveer [Women] RFC Turkania Faymonville
 Acada Sport Fortuna Zürich RFM Mahasolo
 Academia Alfaro Moreno Foullah Edifice RFS/Flaminko
 Académica Four Crosses Rhayader Town
 Académica de Coimbra B Foxfield United FC Rhenania Eschweiler
 Académica Espargos Foz Cataratas [Women] Rheydter SV [A-Junioren]
 Académica Mindelo Fraigcomar Río Piedras Rhode Island Rams
 Académica Petróleos Lobito Fram Reykjavík [Women] Rhode Island Stingrays
 Académico do Sal France Rhodos FC
 Académico FC France Rhône-Vallée
 Académico Sal Rei France Rhoose FC
 Académie Nationale de Football France [U16] Rhos Aelwyd
 Académie Ny Antsika France [U17 Women] Rhosgoch Rangers
 Academy FC France [U17] Rhosllanerchrugog FC
 ACB Lagos France [U18] Rhostyllen FC
 ACD Città di Vittoria France [U19 Women] Rhydymwyn FC
 ACD Guidonia France [U19] Ri-jo Club
 ACD Perticara Calcio France [U20 Women] Ri-jo Shukyu-dan
 ACD Potiguar France [U20] Ribadesella CF
 ACD San Marcial France [U21] Ribarroja CF
 ACF Firenze [Women] France [Women] Richmond Spiders [Women]
 Achaiki Franceville FC Rīgas FS [Women]
 Achilles'29 II Franck Rollycek [Women] Rilindja IL
 Acireale Frankfort Dublin Rilski Sportist
 ACR Atalaia do Campo Frankfurter FC Viktoria [A-Junioren] Rimyongsu
 Acros Brown Bombers Frankonia Karlsruhe Rimyongsu [Women]
 ACS Ksar Fransa-Pax FC Ringmahon Rangers
 ACS Poli Timişoara Fraser Park FC Ringsted IF
 ACS Zebians Fraserburgh FC Rio Branco EC
 ACTAS Fredensborg BI Rio Preto [Women]
 ACU Arad Fredericia fF Rio Sport d'Ányama
 AD Alcorcón B Frederiksberg BK Rio Tinto
 AD Almudévar Frederikshavn FI Ripensia Timisoara
 AD Almuñécar 77 Frederikssund IK Rishøj BK
 AD Berazategui Freemansville FC Riska FK
 AD Cabofriense Freeport RFC Rissener SV
 AD Camacha Freetown United Rissener SV II
 AD Carregado Freiburger FC [A-Junioren] Rivadavia de Lincoln
 AD Centro Olimpico [Women] Frem Sakskøbing Rivatex Eldoret
 AD Confiança Fremantle Spirit SC Ríver AC
 AD Fafe French Guyana River Plate
 AD Fazendense Fresno Fuego River Plate [A-Junioren]
 AD Leônico Fresno Pacific Sunbirds River Plate [Women]
 AD Lousada Fresno State Bulldogs [Women] Rivers Angels [Women]
 AD Machico Freyr RJ Rochefortoise FC
 AD Naval Frickley Athletic RJK Märjamaa
 AD Os Limianos Friedrichshagener SV II RJS Bas-Oha
 AD Ovarense Friends RJS Heppignies-Lambusart-Fleurus
 AD Parla Friends Club RJS Tamines
 AD San Juan Friesen Lembruch [Women] RKAV Volendam
 AD Sanjoanense Friguiabé FC RKAVV Leidschendam
 AD Santacruceña Frisia Loga RKB/Arma Riga
 AD Torrejón Fruta Conquerors RKG Klarup
 AD Vá Luen FS Metta/LU RKS Radomsko
 AD Villaviciosa de Odón FS Midtthy RKSV De Ster
 AD Vitória [Women] FSC Kaltenkirchen [B-Junioren] RKSV Halsteren
 Adalet Istanbul FSC Mönchengladbach [Women] RKSV Margriet
 Adama City FC FSG Aïre-le-Lignon [Women] RKSV Venlo
 Adamawa United FC FSG Dauborn/Neesbach RKVV Westlandia
 Adamstown Rosebud FSG Schiffweiler RKVVO Veldhoven
 Adana Demirspor [U21] FSG Zewen-Igel [B-Juniorinnen] RMC Master Hammer
 Adana Gençlerbirliği FSM Moskva Rmeilan
 Adana Polisgücü FSV 02 Schwerin [Women] RMSK Nový Bydžov
 Adelaide Comets FSV 08 Bissingen RNK Split [B-Junioren]
 Adelaide Olympic FSV 63 Luckenwalde Roan United
 Adirondack Lynx [Women] FSV 83 Nürnberg Roaring Lions
 Adler FC San Nicolas FSV Bad Orb Roasso Kumamoto
 Adler Frintrop [Women] FSV Bad Windsheim Robbins Dry Dock FC
 Adliyespor FSV Barleben Robert Morris Colonials [Women]
 Admarc Tigers FSV Bayreuth Rocafuerte FC [Women]
 Adonis Idaliou FSV Bennstedt Rochedale Rovers
 ADR Desportivo de Mansabá FSV Bentwisch [A-Junioren] Rochester
 Aduana FSV Bischofsheim Rochester Lancers
 Adulis Club FSV Böhlen Rochus FC Deurne
 AE Aegina [Women] FSV Bretzenheim Rockdale City Suns
 AE Catuense FSV Budissa Bautzen II Rocklea United
 AE Giannena FSV Cappel Rockmount AFC
 AE Kouklion FSV Erlangen-Bruck Rodez Aveyron [Women]
 AE Paphos [A-Junioren] FSV Erlangen-Bruck II Rodongja
 AE Zakakiou FSV Frankfurt [A-Junioren] Rodopa Smolian
 AEC Manlleu FSV Frankfurt [B-Junioren] Rodovitas Klaipeda
 AEK Athen II FSV Frankfurt [Women] Rodło Kwidzyn
 AEK Famagusta [Women] FSV Friedrichshaller Roland Wedel
 AEK Kokkinochovion [Women] FSV Geesthacht Roland Wedel II
 AEL Kalloni FSV Geesthacht II Rollins Tars [Women]
 Aéroport FSV Geilenkirchen Roltek Dob
 Aetos Skydra FC FSV Gütersloh 2009 II [Women] Roma
 AF Bobigny FSV Gütersloh 2009 [B-Juniorinnen] Roma Rovers
 AF Garenne-Colombes FSV Hailer Romania
 AFC Ajax [A-Junioren] FSV Hansa 07 II Romania
 AFC Ajax [B-Junioren] FSV Harburg II Romania [U16]
 AFC Compiègne FSV Hollenbach Romania [U17 Women]
 AFC Dunboyne FSV Jägersburg Romania [U17]
 AFC Euro Kickers FSV Jägersburg [B-Juniorinnen] Romania [U18]
 AFC Hornchurch FSV Ludwigshafen Romania [U19 Women]
 AFC Kemston FSV Neuberg Romania [U19]
 AFC Leopards FSV Neusalza-Spremberg Romania [U20]
 AFC Porth FSV Oderwitz 02 Romania [U21]
 AFC Rochedale FSV Oggersheim [A-Junioren] Romania [Women]
 AFC Sudbury FSV Oppach Ronneby BK
 AFC Telford United FSV Pfaffenhofen Rood Wit'62
 AFC Totton FSV Saarwellingen Rood-Wit Veldhoven [B-Junioren]
 AFC Tubize FSV Salmrohr II Roots FC
 Afghan Club FSV Salmrohr [A-Junioren] Roots Valley Ballers Vieux Fort
 Afghanistan FSV Sarstedt Rosenborg BK [A-Junioren]
 Afghanistan [U16] FSV Schneppenhausen Rosenhöj BK
 Afghanistan [U17] FSV Schröck Rosetana
 Afghanistan [U19] FSV Steinbach/Taunus Ross County FC
 Afghanistan [Women] FSV Waiblingen Rosseland BK
 Afjet Afyonspor FSV Weißenbrunn Rostocker FC
 African Stars FSV Westerstede [Women] Rot Weiss Ahlen [B-Junioren]
 Afrisports FC FSV Winkel Rot-Gelb Harburg
 Afyon Şekerspor FSV Zwickau II Rot-Weiß Arneburg [Women]
 Afyonkarahisarspor FT Braunschweig [C-Junioren] Rot-Weiß Bad Muskau
 AGC Bologna FT Geestemünde Rot-Weiß Cuxhaven [Women]
 AgD Ceuta FT Schweinfurt Rot-Weiß Darmstadt II
 Agia Paraskevi FC FT Starnberg Rot-Weiß Erfurt [A-Junioren]
 Agios Nikolaos FTC Fiľakovo Rot-Weiß Frankfurt II
 Aglianese Calcio FTSV Altenwerder Rot-Weiß Frankfurt [A-Junioren]
 AGS Kastoria FTSV Altenwerder II Rot-Weiß Frankfurt [B-Junioren]
 Águeda RD FTSV Altenwerder III Rot-Weiß Hasborn [A-Junioren]
 Águila Roja [Women] FTSV Lorbeer Rot-Weiß Lennestadt
 Aguilas de Riviera Maya FTSV Lorbeer II Rot-Weiß Neubrück
 AH United FTSV Lorbeer III Rot-Weiß Seebach [C-Junioren]
 Ahrensburger TSV Fu Jen University Rot-Weiß Waldenrath
 Ahrensburger TSV II Fuerza Amarilla Machala Rot-Weiß Walldorf
 AIA Tranbjerg Fujita Tendai [Women] Rot-Weiß Weiler
 Aias Salamina Fukien Rot-Weiß Wernigerode
 Aieti Sokhumi Fukuoka University Rotation Prenzlauer Berg
 Aiginiakos FC Fulham FC (R) Rotenburger SV
 Aigle Royal de la Menoua Fulham LFC [Women] Roter Stern Leipzig
 Aigle Royal Libreville Fuller St. Louis Roter Stern Leipzig [Women]
 Aigle Sportif Fundación Logroñés Rotherham County
 Aigles Funder GF Rothes FC
 Aiglons Le Lamentin FUS de Rabat Roulado FC Gonaives
 AIK 65 Strøby Future Rovers
 AiK Bishkek Future Stars Rovers AC Havanna
 AIK Frederiksholm Future Stars Rovers United
 AIK Solna [A-Junioren] FuVo Royal Air Force
 Ain Sud Foot FV 06 Sprendlingen Royal Artillery Portsmouth
 Air Force FC FV 06 Sprendlingen [C-Junioren] Royal Bhutan Army FC
 Air Force SC FV 09 Nürtingen [B-Juniorinnen] Royal Dolphins
 Air Force United FV 09 Nürtingen [Women] Royal Dragons
 Air Force United [Women] FV 1912 Wiesental Royal Engineers
 Air India FV 1920 Hausen Royal Francs Borains
 Air Mauritanie FV B/W Stahl Freital Royal Géants Athois
 Aircargo Agliana [Women] FV Bad Düben Royal Irish Rifles
 AJ Auxerre (CFA) FV Bad Vilbel II Royal Knokke FC
 AJ Auxerre [A-Junioren] FV Biebrich 1902 Royal Leopards
 AJ Biguglia FV Biebrich 1902 II Royal Leopold Uccle FC
 AJ Saint-Georges FV Bischmisheim Royal Navy 'B'
 Ajax America [Women] FV Breidenbach Royal Scots
 Ajax de Ouenzé FV BW Zschachwitz Royal Scots Fusiliers
 Ajax of Southern California [Women] FV Daxlanden Royal Sovereign
 AJCS Terre-de-Haut FV Delkenheim Royal Sussex
 Ajesaia FV Diefflen Royal Tilleur FC
 Ajijas Cotonou FV Dresden-Laubegast Rozwój Katowice II
 AJSM FV Eintracht Niesky RRC Estaimpuis
 Ajuda Sport de Bissau FV Engers 07 [A-Junioren] RRC Hamoir
 AK Zhdanovichi FV Eppelborn RRC Mormont
 Ak-Bulak Talgar FV Faurndau RRC Tournaisien
 Ak-Maral Tokmak FV Gröditz 1911 RRC Waterloo
 Akademisk BK [A-Junioren] FV Hofheim/Ried RRC Wetteren-Kwatrecht
 Akale Guzay Eritrea FV Illertissen II RRFC Montegnée
 Akarp IF FV Ingersheim RS Lilcora
 Akokana FC d'Arlit FV Kornwestheim RSC Anderlecht [A-Junioren]
 Akron Zips [Women] FV Lebach RSC Anderlecht [Women]
 Akşehirspor FV Löchgau RSC Beaufays
 Aktobe Zhas FV Löchgau II [Women] RSD Jette
 Akwa United FV Löchgau [Women] RSD Santa Isabel
 Akyazıspor FV Melsungen RSSC United
 Akzhayik Uralsk FV Progres Frankfurt RSV Petersberg
 Al Ahli FV Ravensburg RSV Rehburg
 Al Ahly Benghazi FV Ravensburg II RSV Waltersdorf 1909
 Al Ahly Shendi FV Regensburg II RSV Weyer
 Al Ahly Tripolis FV Steinau RSV Würges II
 Al Amen Al 'Aam FV Stierstadt RTU FC
 Al Arabi Irbid FV Straßburg RU Wallonne Ciney
 Al Chebab FV Weingarten Rubin Kazan 2
 Al Dahra Tripolis FV Zuffenhausen Rubio Ñu [A-Junioren]
 Al Diwaniya FVgg. Kastel 06 Rubor Siena [A-Junioren]
 Al Egtmaaey Fylkir Reykjavík [Women] Ruch Zdzieszowice
 Al Fagir Aravan Gabon Rudar Ugljevik
 Al Hasanain Gabon Rugby Town
 Al Hilal Gabon [U16] Rulmentul Alexandria
 Al Hilal Gabon [U17] Rum KSC
 Al Hindiya Gabon [U20] Runcorn
 Al Hudud Gabon [Women] Rupel Boom FC
 Al Hussein Irbid Gaborone United Rupensia Lusitanos Larochette
 Al Ittihad Tripolis Gaerwen FC RUS Andenne-Seilles
 Al Jaish Gahar Zagros RUS Beloeil
 Al Jazeera Gainsborough Trinity RUS Binche
 Al Khaleej GAIS Göteborg [A-Junioren] RUS Ethe Belmont
 Al Kuwait SC GAIS Göteborg [Women] RUS Givry
 Al Mahala Tripolis Gala Baku RUS Loyers
 Al Medina Tripolis Gala Fairydean RUS Rebecquoise
 Al Mosul Galáctico Pegaso RUSG Quevy 89
 Al Nasr Galápagos SC [Women] Ruslan-93 [Women]
 Al Nasr Benghazi Galata Russia
 Al Rabta Kosti Galatasaray II Russia [U16]
 Al Sadd Galatasaray Spandau II Russia [U17]
 Al Seeb Galatasaray [A-Junioren] Russia [U18]
 Al Sha'ab Galaxy United Russia [U19 Women]
 Al Shaat Tripolis Galichina Drogobych Russia [U19]
 Al Shimali Galicia de Aragua Russia [U20 Women]
 Al Shirqat Galícia EC Russia [U20]
 Al Shoalah Gallatin S.C. Russia [U21]
 Al Shula Gallia Club Lunel Russia [Women]
 Al Soukour Tobruk Gallos Blancos Hermosillo Rutgers Scarlet Knights [Women]
 Al Tahaddy Benghazi Galway LFC [Women] Ruthin Grammar School
 Al Taji Gambia Ruthin Town
 Al Wahda Tripolis Gambia [U17 Women] Ružinov Bratislava
 Al Wefaq Gambia [U17] RW Horn
 Al Yarmuk Al Rawda Gambia [U18] RW Scheeßel
 Al-Ahed Gambia [U20] RW Viktoria Mitte
 Al-Ahli Gambia [Women] RW Wilhelmsburg
 Al-Ahli GAMTEL FC RW Wilhelmsburg II
 Al-Ahli Atbara Gangama United Rwanda
 Al-Ahli Hudaida Gangan FC Rwanda FC Kigali
 Al-Ahli Sana'a Gansu Tianma [Women] Rwanda [U17]
 Al-Ahli Ta'izz Ganzu Rwanda [U18]
 Al-Ahly B Gap FC Rwanda [U20]
 Al-Akhaa Al-Ahli Aley Garagam Turkmenabad Rwanda [Women]
 Al-Akhdar Garbarnia Krakow RWO Alzey
 Al-Ansar Garbsener SC Ryazan-VDV [Women]
 Al-Ansar Garden Hotspurs Ryde City SC
 Al-Arabi Garmin Šenčur Rymarov
 Al-Bourj Garrison Rymer Rybnik
 Al-Buq'aa Garw Athletic Ryutsu Keizai University
 Al-Etisalat GAS Eginiakos Rælingen FK
 Al-Faisaly GASCO Rødde FK
 Al-Hilal Kadougli Gateshead FC Rødovre [Women]
 Al-Hilal Port Sudan Gateway FC S. Port-Louis
 Al-Ittifaq Gatões FC [Women] S.E. Gleno
 Al-Ittihad Ibb Gauloise SA Malabo [Women]
 Al-Jazeera Gauloise Trinité SA Riga
 Al-Jazeera Gava FS SA Sézanne
 Al-Jihad Gawin Krolewska Wola SA Sports Institute
 Al-Mabarrah Gaz Metan Craiova Saad [Women]
 Al-Maghazel Gazçy Gazojak Saaremaa JK
 Al-Masry Gazelle FC Saarland
 Al-Mawrada Gaziemirspor Sabaria FC
 Al-Merreikh Omdurman Gaziosmanpaşaspor Sacramento Scorpions
 Al-Merreikh Thagher Gazovik Gazprom Izhevsk Sadam Tallinn
 Al-Mesaimeer Gazovik Orenburg Safeway United SC
 Al-Mirghani Kasala GBSS Demerara Mutual Saga FK
 Al-Misfat GC Biaschesi Šagadam Türkmenbašy
 Al-Nahda GD Amarante Mindelo Sagitun FC
 Al-Najma GD Artilheiros Saham Club
 Al-Najma GD Joane Sahel SC
 Al-Nasr GD Lage Malabo Şahinbey Belediyespor
 Al-Nawair GD Lagoa Saigon Port
 Al-Nejmah GD Lam Pak Saigon Xuan Thanh
 Al-Nejmeh GD Os Operários Saint John Sonnets
 Al-Ramtha GD Peniche Saint Michel de Ouenzé
 Al-Rasheed GD Ribeirão Saint Vincent MS3
 Al-Riyadh GD Riopele Saint-Denis FC
 Al-Saqr GD Sagrada Esperança Saint-Étienne
 Al-Sha'ab Hadramaut GD Serzedelo Saint-Nazaire FC
 Al-Sha'ab Ibb GD Sundy Principe Saint-Omer
 Al-Sha'ab Sanaa GD Têxtil Púnguè Saint-Pauloise FC
 Al-Shabab GD Torre de Moncorvo Saint-Quentin
 Al-Shabab GD Tourizense Sainte-Rose
 Al-Shorta Aden GDR Saipa FC
 Al-Shorta San'a' GDR Saitama Reinas [Women]
 Al-Suwaiq GDR Monsanto Saku Sporting
 Al-Swihli GDR [U16] Sal-Rei FC
 Al-Taaoune GDR [U18] Salam Zgharta
 Al-Taawun GDR [U19] Salamander Türkheim
 Al-Tadamun GDR [U20] Salaspils FC
 Al-Tae GDR [U21] Salgotarjan BTC
 Al-Taka GDR [Women] Salgotarjani Tarna
 Al-Tali'aa GE Brasil Salia Sechtem [B-Juniorinnen]
 Al-Taliya GE Brasil Pelotas Salisbury United SC
 Al-Tersana GE Olímpico SalReipas
 Al-Tilal Gebzespor Salsaker-Ullangers IF
 Al-Tirsana Gedania Gdansk Salthill Devon
 Al-Uruba Gedi and Shoes FC Saltigues Rufisque
 Al-Wahda Geestemünder SC [Women] Saludecio Calcio
 Al-Wahda Gefest Karaganda Salyut Belgorod
 Al-Watani Gehörlosen SV Hamburg Salyut Saratov
 Al-Yarmouk Gelezinis Vilkas Samaritaine
 Al-Zuhra Gélima Canala Samgurali
 Ala'ab Damanhour Gelora Dewata Samine
 Alabama Crimson Tide [Women] Gençlerbirliği [A-Junioren] Sammaurese Calcio
 Alacranes de Durango Gendarmerie Nationale Sammy's United
 Alafua Generación Saprissa Samoa
 Alamal Atbara Geneva United Samoa [U17]
 Alania Vladikavkaz 2 Genker VV Samoa [U20]
 Alas Gentofte-Vangede IF Samoa [Women]
 Alaşehir Belediyespor George Mason Patriots [Women] Samobor
 Alassiouty George Mason University Sampaio Corrêa FC
 Alay Osh George Town SC Samsun Yolspor
 Alba Georgia Samsunspor Berlin
 Albacete B Georgia [U16] Samut Songkhram
 Albania Georgia [U17] San Antonio Thunder
 Albania [U16] Georgia [U18] San Beda College
 Albania [U17] Georgia [U19] San Chung
 Albania [U18] Georgia [U20] San Diego SeaLions [Women]
 Albania [U19] Georgia [U21] San Diego Sockers
 Albania [U21] Georgia [Women] San Diego Spirit [Women]
 Albania [Women] Gercüş Bağlarspor San Francisco A.C.
 Albany Capitals Geresdlak SE San Francisco Dons [Women]
 Albertslund IF German-Americans Philadelphia San Francisco FC
 Albi Germania 94 Frankfurt San Francisco Nighthawks [Women]
 Albinegros Orizaba Germania Bargau San Gwann
 Albion Rovers Germania Bauchem [B-Junioren] San Jose CyberRays [Women]
 Alcañiz CF Germania Bauchem [C-Junioren] San Jose Oaks
 Alcmaria Victrix Germania Brötzingen [C-Junioren] San Lorenzo [Women]
 Alcobendas CF Germania Egestorf/Langreder San Luis Deportivo
 Aldershot Town Germania Egestorf/Langreder II San Marino
 Alemannia Aachen [A-Junioren] Germania Enkheim San Marino [U16]
 Alemannia Aachen [B-Juniorinnen] Germania FC San Marino [U17]
 Alemannia Aachen [Women] Germania Geyen San Marino [U18]
 Alemannia Altdöbern [Women] Germania Großkrotzenburg San Marino [U19]
 Alemannia Cottbus Germania Hauenhorst [Women] San Marino [U21]
 Alemannia Eggenstein Germania Leer San Marino [Women]
 Alemannia Haibach Germania Lich-Steinstraß San Mauro Mare
 Alemannia Königstädten [C-Junioren] Germania Mittweida San Pedro Sea Hawks
 Alemannia Niedermittlau Germania Niederrodenbach Sanarate
 Alemannia Plaidt Germania Ockstadt Sanat Naft FC
 Alexandropoulos Germania Okriftel Sanayee
 ALF-Legea Minsk Germania Ortenberg Sancaktepe Belediye
 Alfreton Town Germania Pfungstadt Sancti Spiritus
 Algeria Germania Pfungstadt [Women] SAND Subotica
 Algeria Germania Ratingen 04/19 [A-Junioren] Sandecja Nowy Sącz
 Algeria [U16] Germania Rothenbergen Sandecja Nowy Sacz II
 Algeria [U17] Germania Schnelsen Sanderum BK
 Algeria [U18] Germania Schnelsen II Sandinenses
 Algeria [U20] Germania Schnelsen III Sandnessjøen IL
 Algeria [U21] Germania Schwanheim SandonàJesolo
 Algeria [Women] Germania Teveren Sankata Boys Club
 Algyo SK Germania Weilbach Sanremese
 Aliağa Belediyespor Germania Wernigerode [A-Junioren] Sans Souci FC
 Aliağa Petkimspor Germania Wiesbaden Sanse
 Aliança Nacional Germania Wolfsburg Sansibar
 Alianza Germania Zündorf [B-Junioren] Sansovino
 Alianza Cutral Có Germany Sant'Ermete Calcio
 Alianza de Coronel Moldes Germany Santa Barbara
 Alianza de Montevideo Germany [U16] Santa Cecilia
 Alianza del Pailón San Lorenzo Germany [U17 Women] Santa Clara Broncos [Women]
 Alianza FC Germany [U17] Santa Clarita Blue Heat [Women]
 Alianza Lima [U20] Germany [U18] Santa Cruz [Women]
 Alianza Oruro Germany [U19 Women] Santa Helena Esporte Clube
 Alingsås IF Germany [U19] Santa Isabel [Women]
 Alisontia Steinsel Germany [U20 Women] Santa Lucia
 Alkali Nassara Club Germany [U20] Santa Rosa Fútbol Club
 All Backs Germany [U21] Santana São Tomé
 All Blacks Germany [Women] Santegidiese
 All Ireland Getafe CF [A-Junioren] Santfeliuenc FC
 All Whites Ghana Santiago
 Allerød FK Ghana Santos
 Alliance Aischdall Ghana [U17 Women] Santos FC
 Alliance Bouaké Ghana [U17] Santos FC El Guabo
 Alliance FC Ghana [U19] Santos Georgetown
 Alliance Mélen-Micheroux Ghana [U20 Women] Santos Laguna [A-Junioren]
 Alloa Athletic Ghana [U20] Santos Laguna [Women]
 Alma KTZH [Women] Ghana [U21] São Bernardo Futebol Clube (SP)
 Almancilense Ghana [Women] São Caetano [Women]
 Älmhults IF Ghapoha Tema São Cristovão
 Alondras CF Ghatel Ladies [Women] São Francisco [Women]
 Altar Ghaxaq FC São José EC
 Altıntepsi Makelspor Giarre São José [Women]
 Altona 93 II Gibraltar São Judas Tadeu [Women]
 Altona 93 III Gibraltar Phoenix São Marcos
 Alvdal IL Gibraltar United FC São Paulo FC [Women]
 Alvear Buenos Aires Gibraltar [U17] São Raimundo EC
 Always Ready Gibraltar [U19] São Tomé and Príncipe
 AlzanoCene 1909 Gibraltar [Women] São Tomé and Príncipe [Women]
 Amatitlán Gideonsbergs IF [Women] Sap FC Bolans
 Amazonas Dramas [Women] GIF Nike Sapancaspor
 AmaZulu GIF Sundsvall [A-Junioren] Sarayköyspor
 Ambla Vallameeskond Gilleleje FK Sariyer SK
 América Gimnasia y Esgrima [Women] Sarmiento de La Banda
 América Gimnástica Segoviana Saronikos FC
 America de Quito Gimnástico Valencia FC Saroykamar Panj
 América MG (B) Gintra Universitetas [Women] Sarpsborg 08 [Women]
 American Samoa Giresunspor Sárszentmiklósi SE
 American Samoa [U17] Girondins Bordeaux (CFA) Sárvári FC
 American Samoa [U20] Girondins Bordeaux [A-Junioren] Satellite FC
 American Samoa [Women] Girvan FC Satellite FC du Plateau
 American Wanderers Zürich Gisborne City Saudi Arabia
 Americano FC Giugliano Saudi Arabia
 Américo Tesorieri Giva'at Olga Saudi Arabia [U16]
 Amical Club Giza/Hoyvík Saudi Arabia [U17]
 Amicale FC Gjilani Saudi Arabia [U18]
 Amicitia Viernheim GKS Bełchatów II Saudi Arabia [U19]
 Amidaus Profs GKS Wawel Wirek Saudi Arabia [U20]
 Amiral SC [Women] GKS Zory Saudi Arabia [U21]
 Amity United FC Haryana Glacis United FC Saudi Arabia [Women]
 Amman Gladesville Ryde Magic Saumur
 Amora FC Gladsaxe-Hero BK Saunders SC
 Amrokgang Phenian Glamsbjerg IF Savannah FC
 Amrokgang [Women] Glan Conwy Savannakhet
 Amur Blagoveschensk Glasgow City FC [Women] Savanne SC
 Anadolu Selçukluspor Glasgow University Sävedalens IF
 Anadolu Üsküdar 1908 Spor Glashütter SV Savoia La Goulette Tunis
 Anagennisi Arta Glashütter SV II Sayaboury
 Anagennisi Epanomi Glashütter SV III SC 03 Weimar [Women]
 Anagennisi Giannitsa Glasinac Sokolac SC 04 Schwabach
 Anagennisi Karditsa Glebe North SC 07 Idar-Oberstein [B-Junioren]
 Anagennisi Serron Glenafton Athletic SC 13 Bad Neuenahr II [Women]
 Anchor Queens Park Rangers Glenavon FC SC 13 Bad Neuenahr [B-Juniorinnen]
 Anderson Soccer Club Glenfield Rovers [Women] SC 1960 Hanau
 Andhra Pradesh Police Gleniffer Thistle SC Abbeville
 Andino Sport Club Glenmore Dundrum SC Ain Defla
 Andorinhas Glenorchy Knights SC Alstertal/Langenhorn
 Andorra Glentoran Belfast [Women] SC Alstertal/Langenhorn II
 Andorra [U16] Glenville FC SC Alstertal/Langenhorn III
 Andorra [U17] Gloria Bistrita II SC Apetlon
 Andorra [U18] Gloria Bistrita [A-Junioren] SC Baden-Baden
 Andorra [U19] Gloria CFR Arad SC Bangui
 Andorra [U21] Glossop North End SC Bastia (CFA)
 Andorra [Women] Gnistan/Ogeli SC Baudepartement
 Andrézieux Gnosjö IF SC Bettembourg
 Angers SCO II Gnúpverjar SC Binningen
 Anges ABC Libreville Goderich United SC Birkenfeld
 Angkatan Bersenjata Diraja Brunei Goiânia EC SC Bombarralense
 Anglo-American Club Zürich Gol Star [Women] SC Bonifika Koper
 Ängö BK Gölbaşıspor SC Borea Dresden [A-Junioren]
 Angola Gölcükspor SC Borsigwalde 1910 II
 Angola [U17] Gold Coast City SC Bremervörde
 Angola [U20] Gold Coast Knights SC Bruck/Mur
 Angola [Women] Gold Star Sogi SC Brühl
 Anguilla Golden Bees SC Brunn am Gebirge [Women]
 Anguilla [Women] Golden Star SC Bümpliz 78
 Anhui Jiufang FC Goldi SC Bustelo
 Anija United Golspie Sutherland SC Campo Mourão
 Ankara Köy Hizmetlerispor Gombak United SC Chabab Mohammédia
 Ankaran Hrvatini Mas Tech Gombessa Sport Mutsamudu SC Chelsea United
 ANL Mulan [Women] Gomelsteklo SC Choisy-le-Roi
 Annan Athletic Gomido Kpalime SC Cilu
 Annapurna Club Gomrukçu Baku [Women] SC Coimbrões
 Annerley Gondomar SC SC Comet Kiel
 Añorga KKE [Women] Gönen Belediyespor SC Condor Hamburg
 Anorthosis Famagusta [A-Junioren] Gönenspor SC Condor Hamburg II
 Anse aux Pins Gonzaga Bulldogs [Women] SC Condor Hamburg III
 Anse Boileau Good Luck SC Derendingen
 Anse La Rave Gooiland Hilversum SC Dörfl [Women]
 Anse Réunion FC Goole Town SC Dortelweil
 Anseba Sports Club Goonella Bah [Women] SC Draguignan
 Antalaha Gooreind VV SC Drispenstedt
 Antalya Köy Hizmetlerispor Gordon Highlanders SC Düdingen
 Antequera CF Görelespor SC Egedal
 Antigua & Barbuda Gorkha Brigade SC Egenbüttel
 Antigua & Barbuda [U17] Gornik Katowice SC Egenbüttel II
 Antigua & Barbuda [U20] Gornik Ledziny SC Egenbüttel III
 Antigua & Barbuda [Women] Gornik Pszow SC Eilbek
 Antigua GFC Gornik Walbrzych SC Eilbek 1913 [Women]
 Antilles Kensboro United SC Gornik Wieliczka SC Eilbek II
 ANU FC Gornik Zabrze II SC Eilbek III
 Anzhi Makhachkala 2 Goslarer SC II SC Ell
 AO Evizo Gosport Borough FC SC Ellerau
 AO Glyfadas Gosselies Sports SC Ellerau II
 AO Kassiopi Gostilna Lobnik Slivnica SC Emma Treebeek
 AO Kerkyra Götene IF SC Emmendingen
 AO Makedonikos Goulburn Strikers SC Empelde
 AO Thiva Goulburn Valley Suns SC Erica
 Aosta Graceland Yellowjackets [Women] SC Europa
 Aparecidense Grafičar Podgorica SC Europa II
 APIA Leichhardt Tigers Granada CF [A-Junioren] SC Freiburg II [Women]
 APOEL Nikosia [A-Junioren] Granada CF [Women] SC Freiburg [B-Juniorinnen]
 APOP Kinyras Grand Port United Mahébourg SC Freiburg [C-Juniorinnen]
 April 25 Grand Turk SC Friedrichsthal
 April 25 [Women] Grande-Synthe SC Füchtorf
 APS Zakynthos Grange Thistle SC SC Gagnoa
 Arab Contractors Granicar Tucenik SC Geislingen [A-Junioren]
 Aragua FC Granit Gyogyfurdo SC Gladenbach
 Araklı Karadere SK Granit Mikashevichi SC Globasnitz
 Araklispor Granjeros SC Göfis
 Arambagh Grankulla IFK SC Gresaubach
 Arandina CF Grantham SC Großrosseln
 Arapongas Esporte Clube (PR) Granville Rage SC Großrosseln [A-Junioren]
 Araripina Futebol Clube (PE) Grasshoppers Zürich II SC Guaraní
 Arba Minch Textile Gravelines SC Hamm
 Arbroath FC Gravezandse Boys SC Hamm II
 Arcos CF Grays Athletic SC Hamm III
 Ardena Vilnius Grazer SC SC Hansa 11
 Ardglass FC Great Britain SC Hansa 11 II
 Ärentuna SK Great Britain [Women] SC Harsum
 Argentina Great Marlow FC SC Hatlerdorf
 Argentina Grebo IK SC Hauenstein [A-Junioren]
 Argentina [U16] Greece SC Heiligenstadt
 Argentina [U17] Greece SC Hemmingen-Westerfeld
 Argentina [U18] Greece [U16] SC Herford
 Argentina [U20 Women] Greece [U17] SC Himberg
 Argentina [U20] Greece [U18] SC Hinteregger
 Argentina [U21] Greece [U19] SC Imbabura
 Argentina [Women] Greece [U20] SC Itzum
 Argentinos de 25 de Mayo Greece [U21] SC Ixelles
 Argja Bóltfelag [Women] Greece [Women] SC Kalutara
 Arhavispor Greek American AA SC Kapellen-Erft [A-Junioren]
 Ariesul Turda Green Archers United SC Kirchheim
 Arizona State Sun Devils [Women] Green Bay Phoenix SC Klarenbeek [Women]
 Arizona Strikers [Women] Green Buffaloes SC Klinge-Seckach [Women]
 Arizona Wildcats [Women] Green Eagles Kabwe SC Kouroucien
 Arka Gdynia II Green Mamba FC SC Kovas Kauen
 Arklow Town Greenboro University SC Laa/Thaya
 Arkonia Szczecin Greenfield FC SC Langenhagen
 Armadale SC Grêmio Catanduvense SC Langenhagen [A-Junioren]
 Armagh City FC Grêmio Esportivo Brasil (RS) SC Lankwitz
 Armata Aurul Brad Grêmio Esportivo Juventus (SC) SC Lassee
 Armed Forces FC Grêmio Porto Alegre (J) SC Lehe-Spaden
 Armenia Gremio [Women] SC Lusitânia
 Armenia [U16] Grenaa IF SC Marklohe
 Armenia [U17] Grenada SC Mausauel-Nideggen [Women]
 Armenia [U18] Grenada [U17] SC Mesopotamien Wiesbaden
 Armenia [U19] Grenada [U20] SC Mittersill
 Armenia [U21] Grenada [Women] SC Mürzhofen/Allerheiligen
 Armenia [Women] Grenoble Abbaye SC Nähermemmingen [C-Junioren]
 Arminia Bielefeld [B-Juniorinnen] Grenoble Foot 38 (CFA) SC Niederhadamar
 Arminia Bielefeld [Women] Gresford Athletic SC Nienstedten
 Arminia Heiligensee II Gresley FC SC Nienstedten II
 Arminia Ibbenbüren [Women] Greve Fodbold SC Oberpullendorf
 Arminia Ludwigshafen Griga Tropical SC Offheim
 Army Grobiņa SC Olympia Lorsch
 Army Addis Abeba Grombalia Sports SC Orange
 Army Club Groß Flottbek SC Ortmann
 Army FC Groß Flottbek II SC Osterbek
 Army SC Großenhainer FV SC Osterbek II
 Army XI Grubenlampe Zwickau SC Osterbrock [C-Junioren]
 Arnavutköy Belediye Grue IL SC Paderborn 07 II
 Arorangi Grün-Weiß Hausdülmen SC Paderborn 07 [A-Junioren]
 Arsenal Grün-Weiß Miltitz SC Paderborn 07 [B-Junioren]
 Arsenal Grün-Weiß Neukölln II SC Paderborn 07 [C-Junioren]
 Arsenal Bila Tserkva Grün-Weiß Neukölln [Women] SC Palmeiras [Women]
 Arsenal FC (R) Grund FC SC Paturages
 Arsenal Football Club Grunwald Ruda Śląska SC Persia Hamburg
 Arsenal Kharkov Gruz Azull SC Petróleos Bié
 Arsenal Kharkov [Women] Gryf Wejherowo SC Petróleos Cabinda
 Arsenal Petit-Bourg GSC Liebenfels SC Pfarrwerfen
 Arsenal Wanderers GSI Pontivy SC Pfullendorf II
 Arseto Solo GSK Bergedorf SC Pfullendorf [A-Junioren]
 Arsinspor GSK Bergedorf II SC Pinneberg
 Artois GSV Geldern 09/34 SC Pinneberg II
 Artvin Köy Hizmetleri GSV Maichingen SC Pommelsbrunn
 Aruba Guadeloupe SC Poppenbüttel
 Aruba [U17] Guadeloupe [U17] SC Poppenbüttel II
 Aruba [U20] Guadeloupe [U20] SC Poppenbüttel III
 Aruba [Women] Guadeloupe [Women] SC Poppenbüttel [Women]
 Arusha FC Guam SC Praiense
 Aryan SC Guam Shipyard SC Preußen Danzig
 AS Adema Guam U-18 SC Regensburg [Women]
 AS Alfortvillaise Guam [U16] SC Rinteln
 AS Ali Sabieh Guam [U19] SC Rojolu Lukaku
 AS Amical Douane Guam [Women] SC Rudolfshügel
 AS Angouleme Guangdong Haiyin [Women] SC Sallingberg
 AS Ashanti Golden Boys Guangzhou Songri SC Sand [B-Juniorinnen]
 AS Auteuil Guarani Esporte Clube (MG) SC Sand [Women]
 AS Avântul Bârsana Guaraní [A-Junioren] SC São João Vêr
 AS Bakaridjan Guarany Sporting Club (CE) SC Scarborough
 AS Bantous Mbuji-Mayi Guaratinguetá SC Schiefbahn 08
 AS Belsunce Guardia RUOR Bishkek SC Schiltigheim
 AS Biellese Guatemala SC Schwarzenbek
 AS Bon Conseil Guatemala SC Schwarzenbek II
 AS Boreh Guatemala [U17] SC Schwarzenbek III
 AS Cayolle Guatemala [U18] SC Selongey
 AS Chatou Guatemala [U20] SC Siegelbach [B-Juniorinnen]
 AS Chaudron Guatemala [U21] SC Siegelbach [Women]
 AS Cheminots Pointe-Noire Guatemala [Women] SC Sperber II
 AS Cimelta Antananarivo Guédiawaye FC SC St. Ruprecht/Raab
 AS Compagnie Djibouti-Ethiopie Guerreros de Tabasco SC Sternschanze II
 AS Corps Enseignement Toliara Guilsfield Athletic SC Susteren
 AS Coton Chad Guilsfield FC SC Telstar (J)
 AS Cotonou Guinea SC Tétange
 AS Dakar Sacre Coeur Guinea SC Teutonia 10 III
 AS des Mineurs de Sangarédi Guinea [U16] SC Toronto
 AS Djerba Guinea [U17] SC Twistringen
 AS Douanes Guinea [U20] SC Uchte
 AS Douanes Guinea [U21] SC Union 03 Altona
 AS Douanes Guinea [Women] SC Union 03 Altona II
 AS Dragon Guinea-Bissau SC Unterfrauenhaid
 AS Dragons Guinea-Bissau [Women] SC V/W 04 Billstedt
 AS Dragons de l'Ouémé Guiseley AFC SC V/W 04 Billstedt II
 AS Edera Triest Guizhou Zhi Cheng SC V/W 04 Billstedt III
 AS Etablissements Merill Guldhedens IK SC V/W 04 Billstedt [A-Junioren]
 AS Fasano Gullegem SK SC Vahr-Blockdiek
 AS Fei Pi Gulu United SC Vahr-Blockdiek [A-Junioren]
 AS Fortior Gümüşhane Köy Hizmetleri SC Veltheim
 AS Frégate Gümüşhanespor SC Verl [A-Junioren]
 AS Garde Nationale Guna Trading FC Tigray SC Vier- u. Marschlande II
 AS Génie [Women] Gungahlin Juventus SC Vier- u. Marschlande [A-Junioren]
 AS Giraumont Gungahlin United SC Vier- u. Marschlande [B-Junioren]
 AS Gosier Gunners FC SC Vier- und Marschlande III
 AS Herstalienne SR Guraidhoo ZJ SC Vier- und Marschlande [Women]
 AS Hosingen Guria FC SC Waldgirmes II
 Ås IL Guria Lahi SC Wedemark
 AS Illzach Modenheim Gustafs GOIF [Women] SC Weende
 AS Institut Pasteur Guwahati Town Club SC Wentorf
 AS Jahouvey Guy Boys SC Wentorf II
 AS Kalamu Guy Boys SC West Köln
 AS Kaloum Star Guyana SC Westend 01 II
 AS Kondzo Guyana [U17] SC Weyhe
 AS Kunié Guyana [U20] SC Weyhe [A-Junioren]
 AS Lattes Guyana [Women] SC Weyhe [B-Junioren]
 AS Le Nickel Nouméa Güzelorduspor SC Wielsbeke
 AS Le Perreux - Francilienne 94 Gvarv IL SC Wiener Neustadt (A)
 AS Luxembourg-Porto GVI [Women] SC Wiesfleck
 AS Marsouins GVO Oldenburg SC Willingen
 AS Mirebalais GW Baumschulenweg SC Xaverov
 AS Monaco (CFA) GW Eimsbüttel SC Zofingen
 AS Monaco [A-Junioren] GW Eimsbüttel II SC Zwiesel
 AS Montigny-le-Bretonneux [Women] GW Harburg SCAF Tocages
 AS Muret GW Harburg II Scaldis SC
 AS Muretaine [Women] GW Piesteritz SCC Demnya
 AS Mutzig Gwardia Katowice Schlesien Breslau
 AS Nancy (CFA) Gwardia Warszawa Schleswig 06
 AS Pagny Sur Moselle Gyirmot SE Schmalfelder SV [Women]
 AS Païta Györi ETO FC II Scholars International
 AS Pikine Györszemere KSK School Boys
 AS Pirae H.R.C. Kickers Schwarz-Weiß Eppendorf [C-Junioren]
 AS Poissy Hà Nội FC Schwarz-Weiß Essen [A-Junioren]
 AS Police Habib Bank Ltd. Schwarz-Weiß Rehden II
 AS Police Habibiana Schwarz-Weiß Rehden III
 AS Police Libreville Habour Board Auckland SCOM Mikishi
 AS Police [Women] Hadırlıgücü SCOPA
 AS Polisi Hafia FC Scorpion FC
 AS Port Hai Quan Ho Chi Minh City Scotland
 AS Port Louis 2000 Hainsberger SV Scotland [U16]
 AS Porto-Novo Hairoun Scotland [U17 Women]
 AS Postes Hairoun Scotland [U17]
 AS Poum Haiti Scotland [U18]
 AS PTT Haiti [U17] Scotland [U19 Women]
 AS Rangers Haiti [U20] Scotland [U19]
 AS Remich Haiti [U21] Scotland [U20]
 AS Rhodos Haiti [Women] Scotland [U21]
 AS Rivière du Rempart Haitian Stars Scotland [Women]
 AS Rocar Bucuresti Hajduk Beograd Scottish Borders
 AS Roniu Hajduk Orasje Scullin Steel F.C
 AS Saint-Étienne (CFA) Hajduk Split [A-Junioren] SCW Göttingen
 AS Saint-Ouen Hajduk Split [B-Junioren] SD Almazán
 AS Saint-Priest Hakoah Sydney City East SD Beasain
 AS Salé Halesowen Town FC SD Ciudad de Santiago
 AS Savigneux Montbrison Halifax Town SD Croatia Berlin II
 AS Sigui Kayès Halkidonia Nikea SD Eibar B
 AS Sogara Halkyn United SD Ejea
 AS Solidarité Hallescher FC II SD Erandio
 AS Somasud Hallescher FC [B-Junioren] SD Escoriaza
 AS Sonabel Hallescher FC [Women] SD Gernika
 AS Sotema Hallingdal FK SD Indautxu
 AS St. Louisienne Hamassien Asmara SD Lemona
 AS St. Michel Hamburger FC SD Navarro
 AS Stade Mandji Hamburger SV II [Women] SD Reocín
 AS Strasbourg Hamburger SV III SD Šencur
 AS Tamarii Faa'a Hamburger SV III [Women] SD Sueca
 AS Tefana Faa'a Hamburger SV IV SD Tarazona
 AS Témala Ouélisse Hamburger SV [B-Juniorinnen] SD Zamudio
 AS Temanava Hamdija SDPA Rosso
 AS Tempête Mocaf Hamilton Steelers SE Freising
 AS Thio Sport Hamm United SE Gama
 AS Tiare Hinano Hamm United II SE Tiradentes
 AS Troyes-Sainte-Savine Hamm United III Seacliff Otago
 AS Vacoas-Phoenix Hammarby [Women] Seatoun Wellington
 AS Vaiete Hammer SpVg [C-Junioren] Seattle Storm
 AS Vénus Mahina Hammerum IF Secchiano
 AS Vita Kabasha Hampshire Regiment Şehit Kamil Belediyesi
 AS Vitré Hampstead Heath Seixal
 AS Voinţa Lupac Hampton & Richmond Sektzia Nes Tziona
 AS Wincrange Hampton Roads Selanger FK
 AS Yzeure HAMR Annaba Selangor MK Land
 AS-FAN Hamrarnir Selangor MPPJ
 ASA Arhus Hana FC Selçuk Efes Spor
 ASA Issy Hanácká Slávia Kroměříž Selkirk FC
 ASA Târgu Mureş Hanil Bank FC Semarang United
 ASA Târgu Mureş [Women] Hanimex NSU Auckland Sembawang Rangers
 ASA Tel Aviv [Women] Hankook Verdes Semendria 1924
 ASAC Concorde Hannan University Semetey Kyzyl-Kiya
 Åsarp-Trädet FK Hansa 11 III Senegal
 Asbest Zhetygara Hansa Rostock [C-Junioren] Senegal
 ASC 09 Dortmund Hanthawaddy United Senegal [U17]
 ASC Ahmedi Hanyang University Senegal [U20]
 ASC Air Mauritanie Hap Kuan Senegal [Women]
 ASC Armée Hapoel Acre FC Senglea Athletics
 ASC Bouaké Hapoel Arad Seoul Army Club
 ASC Ebolitana 1925 Hapoel Ashkelon Seoul Physical
 ASC Entente FC Hapoel Asi Gilboa Seoul Shukyu-dan
 ASC Gordola Hapoel Azor Seoul WFC [Women]
 ASC HLM Hapoel Bnei Lod SER Caixas
 ASC Imarguens Hapoel Haifa Serbia
 ASC Leiden Hapoel Holon Serbia
 ASC Leobersdorf Hapoel Ironi Baqa al-Gharbiyye Serbia [U16]
 ASC Linguère Hapoel Jaffa Serbia [U17 Women]
 ASC Marathon Korneuburg Hapoel Kfar Kana Serbia [U17]
 ASC Mauritel Mobile FC Hapoel Marmorek Serbia [U18]
 ASC Mohon Hapoel Migdal HaEmek Serbia [U19 Women]
 ASC Police Hapoel Petach-Tikva Serbia [U19]
 ASC Saloum Hapoel Ramat Gan Serbia [U20]
 ASC SONADER Hapoel Tel Aviv [Women] Serbia [U21]
 ASC Sonalec Happy Valley Serbia [Women]
 ASC SONELEC Harar Bira Sertanense FC
 ASC Trarza Rosso Haras El Hodood Servette Genève U21
 ASC Xam-Xam Harbin Yiteng Serviços de Alfândega
 ASC Yakaar Harburger SC II Seso Câmpia Turzii
 ASC Yeggo Dakar Harburger TB Sestrese
 Ascot Harburger TB II Seton Hall Pirates [Women]
 Ascum Mahajanga Harburger Türksport Seven Seas Rock City
 ASD Città di Marino Harburger Türksport II Sevilla FC C
 ASD Sanvitese Hard Rock FC Sevilla FC [A-Junioren]
 ASD Verucchio Harimau Muda A Séwé Sport
 ASDR Fatima Harimau Muda B Seychelles
 Åsebro IF Harju Jalgpallikool Seychelles Marketing Board
 ASEC Mimosas Harlow Town Seychelles [U20]
 ASEC Ndiambour Härnösands FF Seychelles [Women]
 ASEC-K Haro Deportivo Seyhan Belediyespor
 Aseri SK Harrar Beer Botling FC SF Kladow II
 ASF Fianarantsoa Harrogate Railway SF Oestrich-Iserlohn [A-Junioren]
 ASF Medenine [Women] Harrogate Town SF Wüsting-Altmoorhausen [Women]
 ASF Police Dakar Harrow Borough ŠFK Prenaks Jablonec
 ASFA Dakaar Harrow Chequers SFK Vrchovina
 ASFA Yennega Harta SE SG 01 Hoechst [A-Junioren]
 ASFAG Hartai SG 05 Ronnenberg
 ASFOSA Lomé Hartford Hawks SG 99 Andernach [Women]
 ASG Juventus Hartford Hawks [Women] SG Ahlbach/Oberweyer
 Ash Town Ladies [Women] Hartwick College SG Altenhaßlau/Eidengesäß
 Ashanti United SC Hasmonea Lwow SG Anspach
 Ashford Town Hasper SV SG Anspach II
 Ashiaman [Women] Hassania US Agadir SG Aumund-Vegesack
 Ashiana Hassia Bingen [B-Junioren] SG Bad Soden
 ASI Abengourou Hastings United SG Blau Weiss Buch
 Asia Europe University Hatay Köy Hizmetleri SG Blau-Gelb Elze
 ASJ Mana Hatayspor SG Blau-Gelb Laubsdorf
 ASK Hirm Hatta SG Blaubach-Diedelkopf
 ASK Köflach Hatüey Bacardi Club SG Blaues Wunder Hannover
 ASK Kohfidisch Hauger [Women] SG Bornheim
 ASK Mannersdorf Hawaii Rainbow Wahine [Women] SG Bornheim [B-Juniorinnen]
 ASK Marienthal Hawarden Rangers SG Bornheim [Women]
 ASK Oberpetersdorf Hawick Royal Albert SG Bornim
 ASK Wilhelmsburg Hawke’s Bay United FC SG Bredenbeck
 ASK Ybbs Hay Al-Arab SG Bremthal
 ASK-BSC Bruck/Leitha Hay St. Mary SG Brohltal
 ASK-PSV Salzburg HB Tórshavn [Women] SG Bruchköbel
 Askania Berlin HBA Panthers SG Bruchköbel II
 Askania Bernburg HBA Panthers SG Büches/Orlesh/Rohrbach
 ASKO Kara Lomé Heart of Midlothian [A-Junioren] SG Bustedt
 ASKÖ Oberdorf Hebai [Women] SG Dielheim
 ASKÖ Pregarten HEBC Hamburg II SG Diepholz
 ASKÖ Schwertberg HEBC Hamburg III SG Dinklar/Bettmar
 ASKÖ Wölfnitz HEBC Hamburg [Women] SG Eitzum/Rheden/Br.
 ASL Sports Hedensted IF SG Ellingen
 ASM Belfort Hednesford Town SG Eschenrod/Eichelsachsen
 ASM Oran Heesseler SV SG Flörsbachtal
 Asmara Asmara Hegauer FV [Women] SG Fuchsmühl
 Asmaral Kislovodsk Heidenauer SV [Women] SG Gartow/Lemgow [B-Juniorinnen]
 Asnæs BK Heidgrabener SV SG Gladbach/Hausen
 Aspropyrgos Heidgrabener SV II SG Götzenheim
 ASPTT Albi [Women] Heidgrabener SV III SG Hagen Vorhalle
 ASPTT Nantes Heike Rheine [B-Juniorinnen] SG Hameln 74
 Assam Dynamo Club Heikendorfer SV SG Hannover 74
 Assam Rifles Hekimoğlu Doğan SG Hausen/Fuss./Lahr
 Assaut St. Pierre Helenites SG Hausen/Fuss./Lahr II
 Assens FC Helios Kharkov SG Hausen/Westerfeld
 Associação Atlética Flamengo (SP) Helsingin Ponnistus SG Hintermeilingen/Ellar
 Assyriska BK Helvetia Bockenheim SG Jesteburg/Bendestorf [Women]
 Assyriska IK Jönköping Hemel Hempstead Town SG Jößnitz [Women]
 AST Central United Hendon FC SG Kirberg/Ohren
 Asteras Magoulas Henin-Beaumont [Women] SG Köln-Worringen
 Aston Villa (R) Hércules SG Kubach/Edelsberg
 Aston Villa LFC [Women] Hércules CF B SG Lausen
 Aston Villa [A-Junioren] Hereford Town SG Letter 1905
 Astoria Walldorf [A-Junioren] Hereford United SG Limburgerhof
 Astra Club Herforder SV II [Women] SG Lindenau-Hafen
 Asturias Herforder SV [B-Juniorinnen] SG Lütgendortmund [B-Juniorinnen]
 ASU Hornets [Women] Herita Antsohihy SG Mardorf-Schneeren
 Asudalyk Asgabat Herlev IF SG Marköbel
 ASUT Toliara Heřmanice SG Möllrich/Rhünda
 ASV Bergedorf 85 Hermann Aichinger SG Motor Cunewalde
 ASV Bergedorf 85 II Hermannia Kassel SG Motor Gohlis-Nord Leipzig
 ASV Cham Hermes FC SG Motor Wilsdruff
 ASV De Dijk Hermes/DVS SG Nassau Diedenbergen
 ASV Deutsch Tschantschendorf Herning Fremad SG Nieder-/Obermeilingen
 ASV Feudenheim Herning KFUM SG Nieder-Roden
 ASV Gaustedt Herrestads AIF SG Niederems/Esch
 ASV Hamburg Herstedöster IC SG Niedershausen/Obershausen
 ASV Hamburg II Hertford FC SG Nordring II
 ASV Hollfeld Hertfordshire Rangers SG Noswendel/Wadern
 ASV Landau Hertha Wien SG Ober-Erlenbach
 ASV Nickelsdorf Herve FC SG Oberliederbach
 ASV Rosenheim Hessen Dreieich SG Oberliederbach II
 ASV Salzburg Hessen Kassel II SG Oftersheim
 ASV Schrems Hessen Kassel [A-Junioren] SG Ohetal
 ASV St. Margarethen [Women] Hetlinger MTV SG Oppershofen
 ASV St. Marienkirchen Hetman Bialystock SG Orlen
 ASV Vösendorf Heviz FC SG Perl/Besch
 ASV Zurndorf Heybridge Swifts FC SG Praunheim [Women]
 Aswan HFC Falke SG Rauenthal/Martinsthal
 Asyut Petroleum HFK Třebíč SG Rosenhöhe
 Aszaló SE Hibernian LFC [Women] SG Schorndorf
 Atakum Belediyespor Hibernians FC [Women] SG Schwemlingen/Tü./Ba.
 ATF Budapest [Women] Hibiscus Coast [Women] SG Sonnenhof Großaspach II
 Athinaikos Hienghène Sport SG Walluf
 Athleta Ladies [Women] High Times SG Wattenscheid 09 [B-Juniorinnen]
 Athletic & Running Club Brussels Highfields Azzuri SG Wehrstedt/Salzdetfurth
 Athletic Bilbao [A-Junioren] Highgate United FC SG Weinbachtal
 Athletic Bilbao [Women] Highland LI SG Weinsheim
 Athletik Nördlingen [Women] Highlanders FC SG Weixdorf
 Athlone Town Highlands Park SG Westend
 Atlanta Beat [Women] Hilal Al Obayed SG Wiesenbach
 Atlanta Chiefs Hilal Al-Fasher SG Wolferborn/M/B
 Atlante Hilal Areeha SGA Sirnitz
 Atlantis FC Hilal Maroc Bergheim SGK Bad Homburg
 Atlétic Escaldes Hillerød GI SGO Bremen
 Atlético Almería Hillerød GI [Women] SGO Litzmannstadt
 Atlético Arteixo Hills Brumbies SGO Warschau
 Atletico Balboa Hima Dushanbe SGV Freiberg [A-Junioren]
 Atlético Calatayud Hinckley United SGV Germania Horbach
 Atletico Catania Hindu Cadets Club Quatre Borne Shaanxi Baorong [Women]
 Atlético Chiriquí Hindu Scouts Port Louis Shaanxi Lijun Guoli
 Atlético Colegiales Hindukush Shabab Al Dhahiriya SC
 Atlético de Febrero [Women] Hintsa Asmara Shabab Al-Amari
 Atlético de Lugones Hirnik Kriviy Rih Shabab al-Baydaa
 Atlético de Riobamba Hirtshals BK Shabab Al-Hussein
 Atlético El Vigía Hitchin Town Shabab Al-Jeel
 Atlético Espeleño HJK Helsinki [Women] Shabab Al-Sahel
 Atlético GO (B) HJK-Töölö Shabab Jabaliya
 Atlético Guayaquil Barcelona B Hjortshri-Ega Århus [Women] Shabab Rafah
 Atlético Jubones Hjørring AIK Frem Shabana Kisii
 Atlético Madrid C Hjørring IF Shabanie Mine
 Atlético Malabo HMS Hood Shahbaz
 Atlético Monte Azul (SP) HNK Borovo Shahin Bushehr FC
 Atlético Muçulmano HNK Branitelj Shahzan Muda FC
 Atlético Nacional HNK Čapljina Shakhtar Sverdlovsk
 Atlético Nacional [A-Junioren] HNK Grude Sham Shui Po
 Atlético Olanchano HNK Krka Shamrock
 Atletico Olympique FC HNK O’Connor Knights Shamrock Rovers [Women]
 Atletico Oristano [Women] HNK Rijeka [A-Junioren] Shan South
 Atlético Petróleos Huambo HNK Sloga Mravinci Shandong Luneng [Women]
 Atlético Petróleos Namibe HNK Sloga Uskoplje Shanghai Guoji
 Atlético Pompeya HNK Suhopolje Shanghai Shenhua [Women]
 Atlético Rio Negro HNK Tomislav Shanghai United
 Atlético Saguntino HNK Trogir Shanghai Zhongyuan [Women]
 Atlético San Cristobal Hoa Lam Binh Dinh Qui Nhon Shanxi Guoli [Women]
 Atlético San Pedro Riobamba Hòa Phát Sharp Boys
 Atlético Sorocaba Hoboken Shastri FC
 Atletico Tetuan Hoeselt VV Shatin SA
 Atlético Tordesillas Hofstra University Shawsheen Indians
 Atlético Torino Hoga Mogadishu SHB-Da Nang FC II
 Atlético Venezuela Hohhot Zhongyou Sheffield Albion
 Atlético Veragüense Hoi Fan Sheffield United
 Atletico Vila Meã Hoisbütteler SV Sheffield United (R)
 Atlético Yucatán Hoisbütteler SV II Shell
 Atletico Zulia Holguin Shengavit
 Atletik Kuklen Holluf Pile Shengeni
 Atraco FC Holmlia SK Shepherds United
 Atromitos [A-Junioren] Holsatia Elmshorn Shepshed Dynamo FC
 ATS Kulmbach Holsatia Elmshorn II Sher Agencies FC
 Atsalenios Holsatia Elmshorn III Sherwood Foresters
 ATSV Fischamend Holstein Kiel [B-Junioren] Shildon
 ATSV Forchheim Holstein Kiel [B-Juniorinnen] Shirin-Faraz
 ATSV Neuzeug Holstein Kiel [Women] SHO Oud Beijerland
 ATSV Sattledt Holywell Town Shotts Bon Accord
 ATSV Scharmbeckstotel [Women] Homa SC Shrewsbury Engineers
 ATSV Trimmelkam Hombrucher SV [B-Juniorinnen] Shrewsbury Town
 ATSV Wattenheim Home United Siaraga FC
 ATSV Zipf Homenetmen Siarka Tarnobrzeg
 Attackers Hómer Sichuan Guancheng [Women]
 Attackers Hönd Mídasar Sidama Coffee
 Attila FC Miskoloc Honduras Siderurgistul Galați
 ATUS Velden Honduras Sidespor
 ATV Liegnitz Honduras [U17] Siemianowiczanka Siemianowice
 Aubagne FC Honduras [U20] Sierpnia Phenian
 Aubel FC Honduras [U21] Sierra Leone
 Aubenas Honduras [Women] Sierra Leone [U20]
 Auburn Montgomery Warhawks [Women] Hong Kong Sierra Leone [Women]
 Auburn Star Hong Kong 08 Sievershäger SV
 Auburn University Montgomery Hong Kong FC Sifo FC
 Auckland City FC (YA) Hong Kong Sapling Sigma Olomouc B
 Auckland Grammar School Hong Kong [U16] Sigma Olomouc [A-Junioren]
 Auda Riga Hong Kong [U19] Siirt Kartalspor
 August Town FC Hong Kong [Women] Silifke Belediyespor
 Aurillac Foot Hongik University Silivrispor
 Aurora FC Hoogstraten VV Silkeborg IF [A-Junioren]
 Austin Peay Governors [Women] Hope International Silkeborg KFUM
 Australia Hoppers FC Silopi Cudi
 Australia Horadada CF Silures Bobo Dioulasso
 Australia [U16] Horazdovice Silver Sands
 Australia [U17] Horner TV Silver Tops
 Australia [U18] Hornostayivka Silves FC
 Australia [U19 Women] Horoya AC Silvio Pettirossi
 Australia [U19] Horseed FC Simandou FC
 Australia [U20 Women] Horsens SIK [Women] Simav Eynalspor
 Australia [U20] Horsford St. Paul's United Simba SC
 Australia [U21] Horsham FC Simba SC Lugazi
 Australia [Women] Hörður Í. Simla Youngs
 Austria Hospicio Simon Fraser University
 Austria Hospital Wellington Sinchi FC
 Austria [U16] Hospitalet Sındırgı Belediyespor
 Austria [U17 Women] Hota S.C. Sing Tao
 Austria [U17] Hotels International FC Singapore
 Austria [U18] Hotspurs Singapore Lions
 Austria [U19] Houston Hurricane Singapore [U16]
 Austria [U20] Houston Stars Singapore [U19]
 Austria [U21] Hove Sport Singapore [U21]
 Austria [Women] Hoverla Uzhgorod Singapore [Women]
 Auswahl Basel Hovslätts IK Sinopspor
 Auswahl Frankfurt Hradec Kralove B SiPS
 Auswahl Köln Hrafnkell Freysgoði Sirdaryo Guliston
 Auto EC Hrunamenn Şırnakspor
 Avaldsnes IL Hrvatski Dragovoljac [A-Junioren] Sirocco FC
 Avangard Kursk HSC Hannover Sirocco Works FC
 Avangard Murom HSC Hannover II SIROCO
 Avangard Podolsk HSC/BW Tündern Sitora Dushanbe
 Avant Garde Tunis HSC/BW Tündern [A-Junioren] SITT Daallo
 Avântul Reghin HSC/BW Tündern [B-Junioren] Sittardia
 Avatiu Rarotonga Hsing Wu [Women] Sivas 4 Eylül BS
 Avcılar Belediye HSV Barmbek-Uhlenhorst II Sivas Demirspor
 Avedøre IF HSV Barmbek-Uhlenhorst III Sivas TEK Çay
 Avenir Foot Lòzere HSV Barmbek-Uhlenhorst [A-Junioren] Sivasspor II
 Avenues HSV Breslau Siverek Belediyespor
 Avezzano Calcio HSV Groß Born Siwi
 Avia Sports HSV Hoek SJK Seinäjoki
 Aviator Bobojon Gafurov HSV Klagenfurt SK Adnet
 Avignon Foot 84 HT 1816 II SK Altheim
 Avondale FC HTMF Mahajanga SK Amateure Steyr
 Avondale United HTTU Ašgabat SK Aso Bratislava
 Avoniel Belfast Huaquillas FC SK Austria Kärnten II
 Avrankou Omnisport FC Hub Sundowns ŠK Báhoň
 Avtodor Vladikavkaz Hubei Huakaier FC SK Bat'ovany
 AVV Spartaan Hucknall Town SK Beograd
 Awassa City FC Huda Hué ŠK Bernolákovo
 Awassa Flour Mill Huércal Overa CF ŠK Blava Jaslovské Bohunice
 Ayacucho La Paz Huginn/Höttur SK Blāzma
 Ayancıkspor HÜJK Emmaste SK Brederis
 Ayazağaspor Hull City (R) SK Cernolice
 Aydın Nazilli BS II Humlebaek BK ŠK Danubia Bratislava
 Aydinspor Hummelsbütteler SV SK Deinze
 Aydınspor 1923 Hummelsbütteler SV II SK Eernegem
 Aylesbury United Hundested IK SK Enns
 Ayr United Hungary SK Ernstbrunn
 Ayr United LFC [Women] Hungary ŠK Futura Humenné
 Ayvalıkgücü Belediyespor Hungary [U16] SK Herd
 Ayzharyk Hungary [U17] SK Hlavice
 AZ Alkmaar (J) Hungary [U18] SK Hranice
 AZ Alkmaar [A-Junioren] Hungary [U19 Women] SK Imavere/Forss
 Azad Sporting Hungary [U19] ŠK Javorník Makov
 Azech SF Hungary [U20] SK Kabel Bratislava
 Azerbaijan Hungary [U21] SK Kammer
 Azerbaijan [U16] Hungary [Women] SK Kladno B
 Azerbaijan [U17 Women] Huntly FC ŠK Kremnička
 Azerbaijan [U17] Huo An SK Lebeke-Aalst
 Azerbaijan [U18] Huracán Comodoro Rivadavia SK Líšeň
 Azerbaijan [U19] Huracán de Corrientes SK Londerzeel
 Azerbaijan [U21] Huracán Las Heras ŠK Lozorno
 Azerbaijan [Women] Huracán SC Esmeraldas SK Odeva Lipany
 AZOT Grodno Huragan Morag SK Oostnieuwkerke
 Azovetz Mariupol Hurricane FC SK Pama
 Azucareros Hürriyet Burgund II SK Plovdiv
 B 1903 København Hurriyya SK Převýšov
 B 1960 København Hurstpierpoint FC SK Rakovník
 B 1973 Hurstville City Minotaurs SK Roosu
 B 73 Slagelse Hurstville Zagreb SC ŠK Šenkvice
 B Corps Signals HuS Marienwerder ŠK SFM Senec
 B.S.C. Reinickendorf Husie IF SK Smíchov
 B/V Triumph Husum BK SK Spolana Neratovice
 B1901 Nyköbing Husøy & Foynland IF SK Sprint-Jeløy [Women]
 B36 Tórshavn [Women] Hutnik Krakow ŠK Strážske
 BAA Wanderers Hvardiyets Hvardiyske ŠK Štrba
 Babaeskispor Hviding IF ŠK Šurany
 Babuna Martolci Hwacheon KSPO [Women] SK Svätý Jur
 Badajoz CF Hwange FC SK Tääksi
 Badbaado Hyde FC SK Tapa
 Badener AC Hyderabad City Police SK Terjoden-Welle
 Badenstedter SC Hyères FC SK Türkyurt 01
 Baganoor Hyltebruks IF ŠK Tvrdošín
 Bağcılarspor Hythe Town SK Tyniste nad Orlicí
 Bahamas Hyundai Pusan SK Unicov
 Bahamas [U17] Hyundai Steel Red Angels [Women] SK Union Čelákovice
 Bahamas [Women] Højslev IF SK Upesciems
 Bahla'a Høllen FK SK Votice
 Bahman Teheran I.N.F. et Sarcelles ŠK Vrakuňa Bratislava
 Bahrain IAFA Estonia SK Vysoké Mýto
 Bahrain [U16] Ibadan Lions SK Werndorf
 Bahrain [U17] Ibarra FC ŠK ZSNP Žiar nad Hronom [Women]
 Bahrain [U18] Iberia Havana SKA Baku
 Bahrain [U19] Iberia SC SKA Ekaterinburg
 Bahrain [U20] Iberoamericana SKA Karpaty Lvov
 Bahrain [U21] Ibom Queens [Women] SKA Novosibirsk
 Bahrain [Women] IBSU SKA Pamir Dushanbe
 Bahrenfelder SV 1919 IC Favoriten SKA-Energia Khabarovsk
 Bahrenfelder SV 1919 II İçel Poligücü SKA-PVO Bishkek
 Bai Bureh Warriors Iceland SKA-Shoro Bishkek
 Baiersdorfer SV Iceland [U16] SKAF El Khémis
 Bairros Unidos FC Iceland [U17 Women] Skagen IK
 Bajai LSE Iceland [U17] Skála ÍF [Women]
 Bakau United FC Iceland [U18] Skalbjerg/Vissenbjerg
 Bakewell Topp Iceland [U19 Women] Skalnik Gracze
 Baki Fahlasi Iceland [U19] Skałka Żabnica
 Bakirköyspor Iceland [U21] SKB Budweiser
 Baktaloranthaza VSE Iceland [Women] Skedsmo FK
 Baladeyet Al-Mahalla Idaho State Bengals [Women] Skepplanda BTK
 Balassagyarmat VSE Ideal FC ŠKF Sereď
 Balatonfüredi FC Idsskh ŠKF Vix Zilina [Women]
 Balatonlelle IF Drott SKG Karadeniz Wiesbaden
 Balbala IF Elfsborg [A-Junioren] SKG Ober-Beerbach
 Bälinge IF [Women] ÍF Fuglafjørður [Women] SKG Sprendlingen
 Balkany Zorya IF Lödde Skill FC de Bruxelles
 Ball Dogs IF Skjold Saeby Skínandi
 Ballarat Red Devils IF Tönning Skjern GF
 Ballerup-Skovlunde IFK Aspudden-Tellus SKL Moskva
 Ballerup-Skovlunde [Women] IFK Göteborg [A-Junioren] ŠKM Liptovský Hrádok
 Ballinamallard United FC IFK Lammhult Skolerne i Oure
 Ballymena United IFK Skövde Skonto FC [Women]
 Ballymun United Ifodje Atkpamé Skotfoss TIF
 Ballynahinch United Iga FC Kunoichi [Women] Skovlunde IF
 Ballynure Old Boys Iganga Town Council Skovlunde [Women]
 Balma SC Iğdır Üniversitesi Spor Skovshoved IF
 Balmain Tigers Igea Virtus Skra Częstochowa II
 Balmaseda FC Igloopol Debica SKS Moskva
 Balmazújvárosi FC IHF Aarhus SKV Beienheim
 Baloch Club Ihroservice Simferopol SKV Vahdet
 Balti Laevastik Tallinn IK Fuglebakken SL Benfica B
 Baltika Liepaja IK Grand [Women] SL Benfica [A-Junioren]
 Baltika Narva IK Junkeren SL Nelas
 Baltimore Bays IK Skovbakken Slask Swietochlowice
 Baltimore Blast IK Skovbakken [Women] Slask Wroclaw II
 Baltimore Canton IK Sturehov Slavej Mesheishta
 Baltyk Gdynia IK Virgo Slavia Melbourne SC
 Balvu SC Ikapa Sporting Slavia Praha B
 Bamber Bridge Ikast FS Slavia Praha [A-Junioren]
 Bamboutos de Mbouda Ikva Mlyniv Slavia Praha [Women]
 Banaadir Telecom IL Bjarg Slavicin
 Banatul Timisoara IL Kjapp Slavoj Polná
 Banbridge Rangers Ilan Youth Slavoj Řevnice
 Banco Obrero Ile des Pins Sloga Doboj
 Bancredicard Santo Domino Ilinden 1903 Sloga Trn
 Bandari Ilioupoli GS Sloterdijk
 Bandon AFC Ilirija Slough Town
 Banfield [Women] Ilirska Bistrica Slough United
 Bangkok Bank Ilisiakos Slovakia
 Bangkok FC Ilkeston Town Slovakia
 Bangkok FC [Women] ILSA Timisoara Slovakia [U16]
 Bangkok Thonburi [Women] Ilves Tampere [Women] Slovakia [U17]
 Bangladesh IM Rakovica Slovakia [U18]
 Bangladesh IDC Immaculata FC Slovakia [U19]
 Bangladesh [U16] Impact de Montreal Academy Slovakia [U20]
 Bangladesh [U19] Impassible Slovakia [U21]
 Bangladesh [U20] Imperia Slovakia [Women]
 Bangladesh [Women] Imperio CF de Madrid Slovan Bratislava [A-Junioren]
 Bangor Celtic Império SC Slovan Duslo Sala [Women]
 Bangor City FC [Women] Impôts FC Slovan Ivanka
 Bangu AC [Women] İncirliova Belediyesi Slovan Liberec B
 Banik Ostrava B Indépendante Slovan Ljubljana
 Banik Ostrava [A-Junioren] Independente Tômbwa Slovan Most
 Banik Sokolov Independiente Caravel Slovan Poproč
 Baninter Jarabacoa Independiente Chivilcoy Slovan Šimonovany
 Banjul Hawks FC Independiente del Valle [U20] Slovan Trenčianske
 Banks O' Dee FC Independiente La Rioja Slovenia
 Banks SC Addis Abeba Independiente Medellín [Women] Slovenia [U16]
 Bankstown Berries Independiente Petrolero Slovenia [U17]
 Bankstown City Lions Independiente San Vincente Slovenia [U18]
 Bantu Mafeteng Independiente [Women] Slovenia [U19]
 Baracca India Slovenia [U20]
 Baraka SSG India Slovenia [U21]
 Barandi KSE India [U16] Slovenia [Women]
 Barba Super Stars India [U19] Slovkhlib Slovyansk
 Barbados India [U20] SM Caen (CFA)
 Barbados Defence Force India [Women] SM Liepaja
 Barbados [U17] Indian Bank SM Puteaux
 Barbados [U20] Indian Football HH SM Sanga Balende
 Barbados [Women] Indian Telephone Industries Small Simba
 Barbate CF Indiana Blast Šmarje pri Jelšah
 Barcelona Blazers Indiana Hoosiers [Women] Smedby AIS
 Barcelona FC Santo Domingo Indiana University Smena Komsomolsk
 Barcsi SC Indiana University [Women] Smiths Brothers Lounge
 Barefoot FC Individual SMU Mustangs [Women]
 Barnes Indonesia SN Imphy-Decize
 Barnet FC Indonesia SNK Baranja Belje
 Barracas Athletic Indonesia [U16] SO Châtellerault
 Barrack Young Controllers Indonesia [U19] SO Cholet
 Barranquilla FC [A-Junioren] Indonesia [U20] SO Merlebach
 Barrow Town Indonesia [U21] SOA Abidjan
 Barsbütteler SV Indonesia [Women] Soasun C
 Barsbütteler SV II Industriales La Habana Sobaeksu
 Barsbütteler SV III İnegöl Gençlergücü Sobaeksu [Women]
 Bartınspor Inegölspor SOCA Storm [U18 Women]
 Bashley FC Inex Toronto SoccerPlus Connecticut [Women]
 Basingstoke Town INF Clairefontaine Social
 Batavia Union INF Vichy Socio Águila
 BATE Borisov 2 Inhulets Petrove Sodiam Sports
 Bathgate Thistle FC INI Steel [Women] Sodnac Quatre-Bornes United
 Batman Demirspor Inkopax Wroclaw Sogéa FC
 Batman Petrolspor Inneh Queens [Women] Şöhretler Karması
 Batman Teiaş Innsbrucker AC Söhus BK
 Batuque Sao Vicente INON Şoimii Pâncota
 Bau Union Institute FC Drumahoe Sokol Brozany
 Bauskas Rajona Bjss Inter Bom-Bom Sokol Konice
 Bay Area Breeze [Women] Inter Burgdorf Sokol Ovčáry
 Bay Blackhawks Inter Club Brazzaville Sokol Protivanov
 Bayaguana San Pedro de Mascoris Inter Club Zürich Sokol Saratov
 Bayburtspor Inter Continental [Women] Sokol Semice
 Bayelsa Queens [Women] Inter de Bogotá [Women] Sokol Tasovice
 Bayer Dormagen Inter Eidelstedt Sokol Živanice
 Bayer Leverkusen II [Women] Inter Eidelstedt II Sokół Aleksandrów Łódzki
 Bayer Leverkusen [B-Juniorinnen] Inter FC Sokół Kleczew
 Bayer Leverkusen [C-Junioren] Inter Gaz Bucuresti Sokół Ostróda
 Bayer Leverkusen [C-Juniorinnen] Inter Hamburg Sokół Sokółka
 Bayern Alzenau II Inter Limeira Sola Fotball
 Bayern Kitzingen [B-Junioren] Inter Riviera Maya Solbiatese
 Bayern Kitzingen [C-Junioren] Inter Star Soleil FC
 Bayrampaşa Tuna Interas Visaginas Solidarité Scolaire
 Bayrampaşaspor Interfada Solomon Islands
 Bayswater City SC Interior FC Solomon Islands [U17]
 Bazooka FC Internacional de Lara Solomon Islands [U20]
 BB Erzurumspor Internacional Puerto La Cruz Solomon Islands [Women]
 BB Warriors Internacional Santa Maria Solomon Warriors
 BC Aichach Internacional SP Solröd FC
 BC Hohenzollern 1898 Halle Internacional [Women] Soltvadkerti TE
 BCC Lions International Motors Soma Linyitspor
 BDA Dushanbe International Pitesti Soma Sotesspor
 Bdin Vidin International Zürich Somali Police
 BDO Binder Stingers Intrepide Fort-de-France Somalia
 Be Quick '28 [Women] Invercargill Thistle Somalia [Women]
 Beach Boys Inverurie Loco Works Somaliska UF
 Beacon's Georgetown Invincible Eleven Somaspor
 Bears FC Ionia 2000 Chania Somerset Eagles
 Beau Vallon Ipswich Knights SC Somerset LI
 Bechem United Ipswich Town (R) Somerset Trojans
 Beckumer SV [C-Junioren] Iraklis Psachna SONACOS
 Bedford Iran Söndermarkens IK
 Beenleigh FC Iran Songkhla FC
 Beggsboro FC Iran [U16] Songkhla United
 Beijing Chengjian [Women] Iran [U17] Sony de Elá Nguema
 Beijing Guoan Talent Iran [U18] SoNy Sugar
 Beijing Sports Institute Iran [U19] Soongsil University
 Beijing Youth Iran [U20] Sopoti Librazhd
 Beijing Youth B Iran [U21] Soproni VSE
 Beijing Zhaotai [Women] Iran [Women] Sorgun Belediyespor
 Beitar Kfar Saba Shlomi Iraq Sorö IF Freja
 Beitar Nahariya Iraq Soroksár Erzsébet
 Belarus Iraq [U16] Sorrento FC
 Belarus Iraq [U17] Sosnica Gliwice
 Belarus [U16] Iraq [U18] Sotra SK
 Belarus [U17] Iraq [U19] Soumba FC
 Belarus [U18] Iraq [U20] Souropires
 Belarus [U19 Women] Iraq [U21] Sourou Sport Tougan
 Belarus [U19] Iraq [Women] South Adelaide Panthers
 Belarus [U20] Iraty South Africa
 Belarus [U21] IRCA South Africa
 Belarus [Women] Ireland South Africa [U17 Women]
 Belconnen United Ireland Rangers South Africa [U17]
 Belediye Bingölspor Ireland [U16] South Africa [U18]
 Belfast YMCA Ireland [U17 Women] South Africa [U20]
 Belgium Ireland [U17] South Africa [U21]
 Belgium Ireland [U18] South Africa [Women]
 Belgium [U16] Ireland [U19 Women] South Auckland [Women]
 Belgium [U17 Women] Ireland [U19] South Australian XI
 Belgium [U17] Ireland [U20] South Cardiff FC
 Belgium [U18] Ireland [U21] South Coast United SC
 Belgium [U19 Women] Ireland [Women] South East United
 Belgium [U19] Ironi Kfar Yona South Hobart FC
 Belgium [U20] Ironi Rishon-Lezion South Korea
 Belgium [U21] Ironi Sayid Umm al-Fahm South Korea
 Belgium [Women] Ironi Tiberias South Korea [U16]
 Belgrano Santa Rosa Irpen Horenychi South Korea [U17 Women]
 Belgrove/Home Farm FC Irtysh Tobolsk South Korea [U17]
 Belize IS Olympique Marocaine Casabla South Korea [U18]
 Belize [U20] Ísbjörninn South Korea [U19 Women]
 Belize [U21] Isernia South Korea [U19]
 Belize [Women] Ishöj BK South Korea [U20 Women]
 Belmont Swansea United İskenderun Sahilspor South Korea [U20]
 Belmore Hercules İskenderunspor 1967 South Korea [U21]
 Belshina Bobruisk Iskra Bugojno South Korea [Women]
 Belvedere Bucuresti Iskra Danilovgrad South Liverpool
 Belvic United Iskra Kochlice South Melbourne FC [Women]
 Ben Hur Island Bay United South Norwood
 Bendel Insurance Islandmagee FC South Pacific Academy Dolphins
 Beneditense Isparta Emrespor South Springvale SC
 Benfica Bissau Israel South Stars FC
 Benfica Castelo Branco Israel South Sudan
 Benfica Macao Israel [U16] South Sudan [Women]
 Benfica Tsumeb Israel [U17] South United FC
 Bengal Government Press Israel [U18] South Vietnam
 Benin Israel [U19 Women] South Wales Borders
 Benin [U16] Israel [U19] South Yemen
 Benin [U17] Israel [U20] Southampton FC (R)
 Benin [U20] Israel [U21] Southampton FC [A-Junioren]
 Benin [Women] Israel [Women] Southampton Rangers
 Berchem Sport Issy FF [Women] Southend United (R)
 Berdenia Berburg İstanbul Güngörenspor Southern Casuals
 Berehvideyk Berehove İstanbul Özel İdare İhtisas Southern Connecticut SU
 Berg Op Beerzel Itabaiana Southern District
 Bergantiños FC Itabuna AC Southern New Hampshire
 Bergsøy IL Italia Frankfurt Southern United
 Berio Fútbol Taldea Italia Hamburg Southmall Manurewa
 Berliner Amateure II Italia Tunis Southport FC
 Berliner Auswahl Italiano Schwager Souths United
 Berliner SC II Italy Southside Eagles
 Berliner SV 1892 II Italy SoVo Somero
 Berliner SV [Women] Italy [U16] SP MFK Rožňava
 Berliner VB II Italy [U17 Women] Spa FC
 Bermuda Italy [U17] Spain
 Bermuda Hogges Italy [U18] Spain
 Bermuda [U17] Italy [U19 Women] Spain [U16]
 Bermuda [U20] Italy [U19] Spain [U17 Women]
 Bermuda [Women] Italy [U20 Women] Spain [U17]
 Berolina Mitte II Italy [U20] Spain [U18]
 Berolina Stralau II Italy [U21] Spain [U19 Women]
 Berry College Italy [Women] Spain [U19]
 Berry Vikings [Women] ITESM Monterrey [Women] Spain [U20 Women]
 Berwick Rangers ITESM Puebla [Women] Spain [U20]
 Berwyn Rangers ITI Bank-Bars Spain [U21]
 Besa Pejë Ittihad Al-Shajaiya Spain [Women]
 Besiana Podujevë Ittihad Khémisset Spandauer Kickers
 Beşiktaş [A-Junioren] Ittihad Nablus Spandauer Kickers II
 Beşirlispor Ittihad Tanger Sparta Kazimierza Wielka
 Besnispor Ituano FC Sparta Lwow
 Besta PNG Itumbiara EC Sparta Nijkerk
 Beşyüzevlerspor Ituzaingó Sparta Praha B
 Betanzos CF Iveagh United Sparta Praha [A-Junioren]
 Bethlehem Steel FC Iveria Khashuri Sparta Praha [Women]
 Betlemi Keda Ivory Coast Sparta Selemet
 Beuthener SuSV Ivory Coast Sparta Spytihněv
 Beverly Hills Ivory Coast [U16] Sparta Werlte
 Beylerbeyi Ivory Coast [U17] Spartak Batavia
 Beypazarı Belediyespor Ivory Coast [U20] Spartak Hulín
 BFC Alemannia 1890 II Ivory Coast [U21] Spartak Kostroma
 BFC Daugavpils Ivory Coast [Women] Spartak Medzev
 BFC Dynamo [A-Junioren] Ivrea Spartak Moskva 2
 BFC Nordstern Ivry US Spartak Myjava
 BFC Tur-Abdin II Izmaylovo Moskva [Women] Spartak Pleven
 BFSV Atlantik 1997 İzmir İl Özel İdaresi Spartak Ryazan
 BFSV Atlantik 1997 II İzmir Kültürspor Spartak Shcholkovo
 BG Bundit Asia [Women] Izmirspor Spartak Shklov
 BG Elze JA ASC SOCOGIM Spartak Sofia
 Bhawanipore FC JA Levallois Spartak Tambov
 Bhutan JA Missérété FC Spartak Viljandi
 Bhutan [U16] Jabal Al-Mokaper Spartak Yerevan
 Bhutan [U19] Jabala Spartak Yoshkar-Ola
 Bhutan [Women] JAC Libreville Spartakas Kaunas
 Big Green Dartmouth Jacksonville Dolphins [Women] Spartan Bridgetown
 Bigilo Jacksonville Tea Men Spartans FC
 Bilecikspor Jacobs F.C. Spartans International
 Billericay Jadidka Spennymoor United
 Bilzerse VV Jadran Dekani Speranta Nisporeni
 Binh Dinh Jagersborg IF SPG Neuhofen/Ried
 Binh Dương FC Jagiellonia Białystok II Spice United
 Birkelse IF Jah Rebels Spice United
 Birkirkara FC [Women] Jahn Regensburg [A-Junioren] Spicul Copceac
 Birmingham City (R) Jahn Regensburg [B-Junioren] Spirit 08
 Birmingham City LFC [Women] Jakobsbergs GoIF [Women] Spišské Vlachy
 Bishan Arsenal Jalaan Spitfire
 Bishop Auckland FC Jalapa Spjald IF
 Bishop's Stortford Jamaica Splott Albion
 Bitlis Köy Hizmetleri Spor Jamaica [U17] Sport Boys Warnes
 Bitumastic Kampala Jamaica [U20] Sport Hamburg Benfica
 Bjerringbro IF Jamaica [U21] Sport Hamburg Benfica II
 BJMC Jamaica [Women] Sport José Gálvez
 BK Avarta Jamhuri Sport St. Petersburg
 BK B.77 Jammerbugt FC Sporta Orekhovo
 BK Fix Jangorzo FC Sportclub Tisis
 BK Frem Saxköbing Jánoshidai SE Sportfreunde Aligse
 BK Heimdal Jánossomorja SE Sportfreunde Anderten
 BK Hellas JanPa Sportfreunde Charlottenburg-Wilmersdorf
 BK Olympia 1921 Japan Sportfreunde Edertal [B-Junioren]
 BK Rødovre Japan Sportfreunde Freiburg
 BK Skjold Japan Actuel's Sportfreunde Friedrichsdorf
 BK Stjernen Japan [U16] Sportfreunde Landringhausen
 BK Søllerød-Vedbæk Japan [U17 Women] Sportfreunde Oberau
 BK Viktoria Japan [U17] Sportfreunde Ostheim
 BK-46 Japan [U18] Sportfreunde Pinneberg
 BKV Norrtälje Japan [U19 Women] Sportfreunde Pinneberg II
 Black Aces Japan [U19] Sportfreunde Saarbrücken
 Black Africa Japan [U20 Women] Sportfreunde Saarbrücken [A-Junioren]
 Black Pearl Japan [U20] Sportfreunde Seligenstadt
 Black Rhinos Japan [U21] Sportfreunde Siegen II
 Black Rocks Roseau Japan [Women] Sportfreunde Siegen [B-Junioren]
 Black Roses Jardines Sportfreunde Siegen [Women]
 Black Star Jarota Jarocin Sportfreunde Uetersen
 Black Star Jarville Sporting Afrique
 Black Watch Jashtyk Ak Altyn Kara-Su Sporting Avilesino
 Blackburn Olympic Jasper United Sporting Beckerich
 Blackburn Rovers (R) Jászapáti VSE Sporting Bertrange
 Blackburn Rovers [Women] Java Lane SC Sporting Bissau
 Blackburns FC Jayil Baatyr Kara-Balta Sporting Braga B
 Blackpool Harare Jazeerat Al-Feel Sporting Braga [A-Junioren]
 Blacktown City FC JCT FC Sporting Club
 Blarney United JD Asco Sporting Club
 Blau Weiss Borssum JDFS Alberts Sporting Club Brussel
 Blau Weiss Spandau II Jeanne d'Arc Sporting Club Lomé
 Blau-Gelb Berlin II Jedinstvo Sporting Club Odessa
 Blau-Gelb Kitzen Jedinstvo Ub Sporting Club Tunis
 Blau-Weiß 96 Jednota Málinec Sporting Clube
 Blau-Weiß 96 II Jednota Trenčín Sporting Clube de Bafatá
 Blau-Weiß 96 III Jelgavas Bjss Sporting Clube do Príncipe
 Blau-Weiß Bornreihe Jeonju University Sporting CP B
 Blau-Weiß Ellas Jerez CF Sporting CP [A-Junioren]
 Blau-Weiß Ellas II Jeunes Tahitiens Sporting Gijón [A-Junioren]
 Blau-Weiß Friesdorf [B-Junioren] Jeunesse Biwer Sporting Hasselt
 Blau-Weiß Großlehna Jeunesse Canach Sporting Houthalen
 Blau-Weiß Leipzig Jeunesse Club Sporting Lions
 Blau-Weiß Papenburg Jeunesse Gilsdorf Sporting Lokeren [A-Junioren]
 Blau-Weiß Papenburg [B-Juniorinnen] Jeunesse Junglinster Sporting Mertzig
 Blau-Weiß Papenburg [C-Junioren] Jeunesse Pétion-Ville Sporting Mirren
 Blau-Weiß Papenburg [Women] Jeunesse Schieren Sporting Praia
 Blau-Weiß Schotten Jeunesse Sportive Libreville Sporting Praia Cruz
 Blau-Weiß Wewer Jeunesse Trois-Rivières Sporting San Miguelito
 Blauw Geel '38 Jeunesse Useldange Sporting Toulon Var
 Blauw Wit Jezero Plav Sportivo Alsina
 Blekitni Kielce JFG Kreis Würzburg Süd-West [B-Junioren] Sportivo Iteño
 Blekitni Stargard Szczecinski JFG Linsee [B-Junioren] Sportowy GOL [Women]
 Blo Weiss Itzig JGA Nevers Sportverein Jugendland Fussball
 Blo-Weiss Medernach Jiangsu Shutian Spouwen-Mopertingen
 Blockhouse Bay Jiangsu Shutian [Women] Sprimont Comblain
 Blois Foot 41 Jigawa Golden Stars Springs FC
 Blovstrød IF Jinwen College [Women] SpVg Aurich
 Blue Eagles Jippo SpVg Laatzen
 Blue Kumuls Lae Jiskra Novy Bor Spvg Wesseling-Urfeld
 Blue Star Jiskra Trebon SpVg. Porz [C-Junioren]
 Blue Stars St. Gallen Jitex BK [Women] SpVgg 07 Hochheim
 Blue Stars Zürich JK Alko Kohtla-Järve SpVgg 1899 Leipzig
 Blue Stars Zürich [Women] JK Eesti Väitlusselts SpVgg Amöneburg
 Blue Waters JK Fellin/Club Red SpVgg Bayern Hof II
 Bluebell United JK Kaitseliit Kalev SpVgg Bayreuth II
 Blumenthaler SV [A-Junioren] JK Kaitseliit Kalev II SpVgg Bayreuth [A-Junioren]
 Bluna [Women] JK Kernu Kadakas SpVgg Besigheim
 Blyth Spartans JK Kose SpVgg Burgbrohl
 BMME Addis Abeba JK Küsimärk Spvgg Burgstemmen-Mahlerten
 Bnei Eilat JK Leisi SpVgg Dietesheim
 Bnei Sachnin FC JK Loo SpVgg Durlach-Aue
 Boa Esporte Clube (MG) JK Luunja SpVgg Durlach-Aue [A-Junioren]
 Boavista Sao Mateus JK Nirvaana SpVgg Eltville
 Boavista [Women] JK Nõmme Kalju II SpVgg Fechenheim
 Bobota JK Nõmme Kalju III SpVgg Frechen
 Boca FC JK Õismäe Torm SpVgg Griesheim 02
 Boca Juniors II JK Pärnu-Jaagupi SpVgg Gröningen-Satteldorf
 Boca Juniors [U20] JK Pedajamäe SpVgg GW Coswig
 Boca Juniors [Women] JK Piraaja Tallinn SpVgg GW Deggendorf
 Bochenski KS JK Püsivus Kohila SpVgg Hainstadt
 Bocholter VV JK Raudne Rusikas SpVgg Herten
 Böcs KSC JK Raudteetöölised SpVgg Hüddessum-Machtsum
 Bocs Sport JK Retro SpVgg Jahn Forchheim
 Bocskay Debrecen JK Roosad Pantrid SpVgg Kaufbeuren
 Bodden Town FC JK Suema Spvgg Klaipeda
 Bodedern Athletic FC JK Tallinna Kalev III SpVgg Langenselbold
 Bodrum Belediye JK Tammeka II SpVgg Lindau
 Body Guard Addis Abeba JK Tartu Löök SpVgg Ludwigsburg II
 Body Guards Club JK Tervis Pärnu SpVgg Neckarsgemünd
 Boechoutse VV JK Väätsa Vald SpVgg Neu-Isenburg II
 Bofanda JK Visadus SpVgg Niedersachsen Döhren
 Bognor Regis Town FC JKT Ruvu Stars SpVgg Oberaußem-Fortuna [Women]
 Bohemia Jõgeva SK Noorus SpVgg Oberrad 05
 Bohemia/Moravia Johnstown Youth FC SpVgg Oberrad 05 II
 Bohemians 1905 B Johor FA SpVgg Olpe
 Bohemians 1905 [A-Junioren] Jõhvi FC Lokomotiv SpVgg Rehweiler-Matzenbach [Women]
 Bohemians Manila Joinville EC SpVgg Rommelshausen [Women]
 Bohemians Praha B Jokerit Helsinki SpVgg Roßdorf
 Bois-Guillaume Jolly Rogers Strikers SpVgg Ruhmannsfelden
 Bolat Temirtau Jong Almere City FC SpVgg Selbitz
 Bölcskei SE Jong FC Dordrecht SpVgg Seligenstadt
 Bolivia Jong FC Volendam SpVgg Sonnenberg
 Bolivia [U17] Jordan SpVgg Stegaurach
 Bolivia [U18] Jordan SpVgg Tiergarten II
 Bolivia [U20] Jordan [U16] SpVgg Unterhaching [A-Junioren]
 Bolivia [Women] Jordan [U17] SpVgg Weiden [B-Junioren]
 Bollstanäs SK [Women] Jordan [U19] Spyris Kaunas
 Bolton Wanderers (R) Jordan [U20] Spyrnir
 Bolton Wanderers [A-Junioren] Jordan [U21] SR
 Boluspor Jordan [Women] SR Colmar
 Bolyi SE Jorge Wilstermann [U20] SRD Saint Dié
 Bombeiros Jos Nosy-Bé Srem Sremska Mitrovica
 Bonagee United Jove Español Sri Lanka
 Bonaire Joy Leribe Sri Lanka [U16]
 Bonner SC [B-Junioren] JP Salgadas Sri Lanka [Women]
 Bonnyrigg White Eagles JP Su'uria Sriracha FC
 Bonyhád VLC JRC/JRSS Jēkabpils SRU Verviers
 Bootle JS Arue SS Capricorne
 Bor. Mönchengladbach II [Women] JS Capesterre SS Cosmos
 Bor. Mönchengladbach [B-Juniorinnen] JS Cressonnière SS Excelsior
 Bor. Mönchengladbach [Women] JS El Massira SS Gauloise
 Border Regiment JS Kasba Tadla SS Jeanne d'Arc
 Border Security Force JS Pobe SS Patriote
 Boreham Wood JS Saint-Pierroise SS Real Montecchio
 Borsbeek Sport JS Saoura SS Rivière Sports
 Borussia Bocholt [B-Juniorinnen] JS Ténéré SS Saint-Louisienne
 Borussia Bocholt [Women] JS Traput SS Sapri
 Borussia Brand JS Vallée du Tir Nouméa SSC Hagen Ahrensburg
 Borussia Dortmund [C-Junioren] JS Vieux-Habitants SSC Hagen Ahrensburg [Women]
 Borussia Emsdetten JSB SSG Bergisch Gladbach [Women]
 Borussia Friedrichsfelde JSC Mgte SSG Halvestorf-Herkendorf
 Borussia Hannover JST SSG Humboldt II
 Borussia Münster JSV Nieuwegein SSV Berzdorf [B-Junioren]
 Borussia Neunkirchen II Juazeiro Empreendimentos Esp. SSV Elze
 Borussia Pankow Jugoslavija Beograd SSV Erfurt-Nord
 Borysfen Boryspil Juliana Spekholzerheide SSV Glött
 Bosnia-Herzegovina Julius Berger FC SSV Hagen
 Bosnia-Herzegovina [U16] Jundiai SSV Homburg-Nümbrecht [C-Junioren]
 Bosnia-Herzegovina [U17] Junevil Reyes Bata SSV Kirchhorst
 Bosnia-Herzegovina [U18] Junior Professional Monrovia SSV Körrenzig
 Bosnia-Herzegovina [U19] Junior Stars Marigot SSV Köttingen [Women]
 Bosnia-Herzegovina [U21] Junior Team Futebol (PR) SSV Lindheim
 Bosnia-Herzegovina [Women] Jupiters SC SSV Markranstädt II
 Bosporus Eltville Jura Sud SSV Markranstädt III
 Bostelbeker SV Jurong FC SSV Merten
 Bostelbeker SV II Jutrzenka Kraków SSV Meschede
 Bostelbeker SV III Juventud Alianza San Juan SSV Mülheim-Kärlich
 Boston Beacons Juventud Asturiana SSV Rantzau II
 Boston Bulldogs Juventud Barrio del Cristo SSV Rantzau III
 Boston College Juventud Escuintleca SSV Reutlingen [A-Junioren]
 Boston College Eagles [Women] Juventud Minera SSV Stötteritz
 Boston Rovers Juventud Olímpica SSV Stötteritz II
 Botafogo Juventud Retalteca SSV Ulm 1846 II
 Botafogo RJ (B) Juventud Torremolinos SSVg 06 Haan [C-Junioren]
 Botafogo São Filipe Juventude de Minho II St George FC
 Botev Galabovo Juventude do Minho St George Souths
 Botev Krivodol Juventude Évora St Kilda
 Botswana Juventude Ronfe St-Pryvé St-Hilaire
 Botswana DF Juventus St. Amand FC
 Botswana [U17] Juventus Atletico [Women] St. Andrews Football League Grenville
 Botswana [U18] Juventus de Yopougon [Women] St. Asaph City
 Botswana [U20] Juventus Esmeraldas St. Columb's Court
 Botswana [Women] Juventus FC St. Cuthbert Wanderers
 Botucatu [Women] Juventus [Women] St. Eloois-Winkel Sport
 Boulevard Blazers Juvisy FCF [Women] St. Francis F.C. [Women]
 Bourbon JV De Pinte St. Georg Hamburg
 Box Hill United [Women] JV Lideral St. George's SC
 Boys Union Club Jwaneng Comets St. Helens Recs
 Bozcaadaspor JyTy Turku St. James's Gate
 Bozüyükspor K Boom FC St. John Bosco
 Bozyaka Yeşiltepe K Stade Leuven St. Johnstone FC [A-Junioren]
 Br. Virgin Islands K Waterschei SV Thor Genk St. Joseph
 Br. Virgin Islands [U17] Ka I St. Joseph Warriors
 Br. Virgin Islands [U20] KAA Gent [A-Junioren] St. Joseph's FC
 Br. Virgin Islands [Women] KaaPo Kaarina St. Kitts & Nevis
 Brabrand IF Kabel Krakow St. Kitts & Nevis [U17]
 Brackley Town Kabouters Opglabbeek St. Kitts & Nevis [U20]
 Bracknell Town Kabwe Warriors St. Kitts & Nevis [Women]
 Bradford City WFC [Women] KAC 1909 St. Louis Athletica [Women]
 Bradford Park Avenue KAC de Kénitra St. Louis Ben Millers
 Bradley University Kadhima Club St. Louis FC
 Bradley University Kadıköyspor St. Louis Innisfails
 Braintree Town Kadirli İdman Yurdu St. Louis McMahons
 Bramfelder SV II Kadirlispor St. Louis Simpkens
 Bramfelder SV III Kagera Sugar St. Louis Stars
 Bramfelder SV [Women] Kahama United St. Louis University
 Brampton Hitmen Kahramanmaraş BBSK St. Lucia
 Brasília EC Kahramanmarasspor St. Lucia [U17]
 Brasiliense Kajaanin Haka St. Lucia [Women]
 Brasovia Brasov Kakasd SE St. Martin
 Brauweiler Pulheim [B-Juniorinnen] Kakheti Telavi St. Mary's AFC
 Bray Unknowns Kakimbo FC St. Mary's Celtics SC
 Brazil Kalakombinaat/MEK Pärnu St. Michel United FC
 Brazil Kalamata St. Mirren FC (R)
 Brazil [U16] Kalamazoo Outrage St. Mochta's
 Brazil [U17 Women] Kalcer Vodoterm St. Patrick FC
 Brazil [U17] Kalev Kopli St. Paul Marovoay
 Brazil [U19 Women] Kalev Ülemiste St. Peter's
 Brazil [U19] Kaller SC St. Peters FC
 Brazil [U20 Women] Kallon FC St. Theresas FC
 Brazil [U20] Kambaniakos St. Thomas' Hospital
 Brazil [U21] Kamboi Eagles St. Vincent/Grenadines
 Brazil [Women] Kamenica Sasa St. Vincent/Grenadines [U20]
 Brda Przechlewo Kampenhout SK St. Vincent/Grenadines [Women]
 Brechin City FC Kampong Cham Province Staal Jørpeland
 Bredstrup-Pjedsted IF Kanagawa University [Women] Stabæk IF [A-Junioren]
 Breesener SV Guben Nord Kania Gostyn Stade Beaucairois
 Bregalnica Delcevo Kanlagna FC Stade Bordelais
 Breitenfelder SV Kansas City Comets Stade Braine
 Bremen 1860 Kansas City Shock [Women] Stade Brest (CFA)
 Bremen 1860 [A-Junioren] Kansas City Spurs Stade Briochin
 Brescello Kansas Jayhawks [Women] Stade Français
 Breslauer FV 06 Kanunispor Stade Gauloise Tunis
 Breslauer SC Kaposvári RFC II Stade Kortrijk
 Breslauer SpVg 02 Kaposvolgye VSC Stade Lausanne
 Brewton-Parker Barons [Women] Käpylän Pallo Stade Lausanne-Ouchy
 Brideville FC Karabulak Gençlikspor Stade Malien
 Bridgend Street FC Karachi Electric Supply Corporation Stade Marocaine Rabat
 Bridgnorth Town FC Karachi Port Trust Stade Mbour
 Brigg Town Karadeniz Ereğli Belediyespor Stade Montois
 Brighton & Hove Albion [A-Junioren] Karagücü GK Stade Mouscronnois (alt)
 Brisbane City FC Karaman Belediyespor Stade Olympique de l'Emyrne
 Brisbane Strikers Karamürselspor Stade Olympique de l'Est
 Brisbane Strikers II Karapınar Belediyespor Stade Payerne
 Bristol Academy WFC [Women] Karasay-Sarbazdar Stade Plabennec
 Bristol City [A-Junioren] Karasuspor Stade Poitevin
 Britam United FC Karat Baku Stade Poitiers
 Britannia FC Karbinci Stade Portelois
 British Club Kärdla LM Stade Raphaelois
 British Police Karelia Petrozavodsk Stade Spiritain
 Brittons Hill Karlbergs BK Stade Waremmien
 Brive Karlsruher FV [A-Junioren] Stafford Rangers
 Bromsgrove Rovers Karlsruher SC [Women] Staines Town
 Bron Radom Karpaty Krosno Stal Dniprodzerzhynsk
 Brooklyn Celtics Karpaty Limbach Stal Glowno
 Brooklyn Dodgers S.C. Karpaty Lviv II Stal Mielec
 Brooklyn F.C. Karpaty Yaremche Stal Sanok
 Brooklyn Field Club Kartalspor Stal Stalowa Wola
 Brooklyn Hispano Kastrup BK Stal Szczecin
 Brooklyn Italian S.C. Kaszuby Połchowo Stál-úlfur
 Brora Rangers FC Katsina United Stali Ceusc
 Brothers Union Kaupanger IL [Women] Stallion FC
 Brunei KAV Dendermonde Stalybridge Celtic
 Brunei Kawkab AC Marrakech Standaard Wetteren
 Brunei [U16] Kaya FC Standard Bièvre
 Brunei [U19] Kayseri Elektrikspor Standard Liège II
 Brunei [U21] Kayseri Şekerspor Standard Liège [A-Junioren]
 Brunei [Women] Kazakhstan Standard Liège [Women]
 Bruunshåb/Tapdrup IF Kazakhstan [U16] Stanford Cardinal [Women]
 Brygada Czestochowa Kazakhstan [U17] Stanford University
 Brymbo FC Kazakhstan [U18] Stångenäs AIS
 Brøndby IF [B-Junioren] Kazakhstan [U19] Stanmore Hawks SC
 Brøndby IF [Women] Kazakhstan [U20] Star Fléron FC
 BSC 99 Offenbach Kazakhstan [U21] Starlight Banjul
 BSC Brunsbüttel Kazakhstan [Women] Start Mrzezino
 BSC Eintracht Südring II Kazincbarcika BSC Start Otwock
 BSC Freiberg KCVV Elewijt Start Tallinn
 BSC Marzahn II KE Appelterre-Eichem Staruinta Oradea
 BSC Memmingen KE Wervik Starworld Strikers
 BSC Rehberge II Keçiören Sportif A.Ş. State Bank of Travancore
 BSC Woffenbach Kecskeméti TE II Statyba Panevezys
 BSG Chemie Leipzig II KEG Gistel STC Hirschberg
 BSG Motor Stötteritz Kehdek Koumac Steaua Bucureşti II
 BSG Motor Werdau Keila JK Steaua Mizil
 BSG SDW Posen keiner Steel Azin
 BSK Banja Luka Keio University Steel Trans Licartovce
 BSK Budaševo Keith FC Steglitz GB
 BSK Neugablonz KEK-u Kastriot Steinkjer IFK
 BSV 68 Sebnitz Kelaa YF Stenhousemuir FC
 BSV Gleidingen Kelab Sukan Adabi Stenlöse BK
 BSV Heinersdorf II Kelab Sultan Suleiman Stensballe IK
 BSV Hürtürkel II Kemalpaşa Bld.Ulucak Stern Marienfelde II
 BSV Ölper 2000 Kemecse SE Stettiner SC
 BSV Roxel Kemer Tekirovaspor Steve Biko FC
 BSV Weißenthurm Kemerspor Stiinta Bacau
 BTM Kendal Town FC Stilon Gorzów [Women]
 BTS Neustadt [Women] Kentaur Sprint ASC Stirling Albion FC
 Bucaspor II Kenya Stirling Lions SC
 Buchonia Flieden [B-Junioren] Kenya Breweries Stirling Lions [Women]
 Buckie Thistle Kenya Commercial Bank Stirling University FC
 Budai FC 33 Kenya Pipeline Stirling Vasto [Women]
 Budaörs SC Kenya [U19] STK Eilvese
 Budapest Honvéd II Kenya [U20] STM Sports
 Budapesti AK Kenya [Women] Stockton
 Budapesti TC Keonkook University Stoke City (R)
 Budapesti Vasas II Kepezspor Stoke City [A-Junioren]
 Budowlani Bytom Sucha Góra Kerala Police Stomil Grudziadz
 BuEV Danzig Kerala State Electricity Board Stop Out Wellington
 Bufalos Keratsini Stormers
 Buffalo Blizzard Keravnos Kerateas Stormvogels '28
 Buffles du Borgou FC Kerry Störtebeker SV
 Bugeac Comrat Kerry League Störtebeker SV II
 Build Bright United KESK Leopoldsburg Stourbridge FC
 Builders Hardware Bandits Keskerakonna FC Strabane Athletic
 Building Construction Addis Ab Keskinspor Stranda Fotball
 Builth FC Kettering Town Strickland Brothers
 Builth Wells KEWA Wachenbuchen Strike Rovers Ndola
 Bükkábrányi SC Key Baher Addis Abeba Struer BK
 BUL FC KF Ferizaj Students Club
 Bula FC KF Fjarðabyggðar [Women] Stuttgarter Kickers [A-Junioren]
 Bulat-AMT KF Himara Stuttgarter Kickers [B-Junioren]
 Bulembu Young Aces KF Kukësi Style Nouvel de Sima
 Bulgaria KF Skënderbeu [A-Junioren] SU Agen
 Bulgaria KF Vëllaznimi Subiaco AFC
 Bulgaria [U16] KF Vlora Sudan
 Bulgaria [U17] Kfar Kasem Sudan
 Bulgaria [U18] KFC Avenir Lembeek Sudan [U16]
 Bulgaria [U19] KFC Beekhoek Sudan [U17]
 Bulgaria [U20] KFC Brasschaat Sudan [U18]
 Bulgaria [U21] KFC de Kempen Sudan [U20]
 Bulgaria [Women] KFC Diest Sudan [Women]
 Bulova KFC Duffel Südharz Walkenried
 Bunbury Forum Force KFC Eeklo Südwest Nürnberg
 Bundaberg Waves KFC Eendracht Zele Sugar Boys
 Bunkeflo FF KFC Evergem-Center Sugar Boys
 Burdurgücü KFC Grobbendonk Sugar Corporation
 Buresong Lae KFC Helzold Sulimani
 Burgas Ladies FC [Women] KFC Herentals Sulko Zábřeh
 Burhaniyespor KFC Herenthout Sully Sports
 Burkina Faso KFC Heultje Sulori Vani
 Burkina Faso [U17] KFC Izegem Sultangazispor
 Burkina Faso [U18] KFC Kalná nad Hronom Suluovaspor
 Burkina Faso [U20] KFC Katelijne-Waver Sun Hei SC
 Burkina Faso [Women] KFC Kontich Sunakhari Athletic Club
 Burnaby Canadians [Women] KFC Koog Sunammad FC
 Burnham KFC Lichtervelde Sunderland AFC (R)
 Burnley FC (R) KFC Liedekerke Sunderland WFC [Women]
 Burnley FC [A-Junioren] KFC Lille Sunkar Kaskelen
 Burntisland Shipyard KFC Linda Olen Sunnersta IP
 Burri KFC Meulebeke Sunnyside Christchurch
 Bursa Nilüferspor KFC Oosterzonen Sunrise Flacq United
 Bursaspor II KFC Peutie Sunset FC
 Bursaspor [A-Junioren] KFC Poederlee Sunshine Coast Fire
 Burscough KFC Poperinge Sunshine Queens [Women]
 Burton Albion KFC Putte Sunshine SC
 Burton Swifts KFC Racing Mol Wezel Super Reds FC
 Burundi KFC Rapide Wezemal Super Shell
 Burundi Sports Dynamic KFC Rhodienne-Verrewinkel Super Sport Sofia [Women]
 Burundi [U20] KFC Rita Berlaar Superstar Rangers
 Burundi [Women] KFC Roeselare Sur
 Bury Town KFC Schoten SK Surfers Paradise Apollo
 Busan Sangmu [Women] KFC Sparta Petegem Suriname
 Busch S.C. KFC St. Lenaarts Suriname [U17]
 Bussdor United KFC Strombeek Suriname [U20]
 Butetown FC KFC Tielen Suriname [Women]
 Buvik IL KFC Tremelo Sürmenespor
 Buxton FC KFC Uerdingen 05 II Surrey United [Women]
 Buymore FC KFC Uerdingen 05 [A-Junioren] Survivors
 Büyükçekmece Belediyesi KFC Uerdingen 05 [B-Junioren] SuS Neuenkir­chen
 BV 04 Düsseldorf [A-Junioren] KFC Union Leopoldsburg SuS Northeim
 BV 04 Hildesheim KFC Vilvoorde SUS Sehnde
 BV Bad Lippspringe KFC VW Hamme SuS Stadtlohn [A-Junioren]
 BV Brambauer KFC Wuustwezel SuS Timmel [Women]
 BV Cloppenburg [B-Juniorinnen] KFC Zwarte Leeuw SuS Waldenau
 BV Menden KFCO Beerschot Wilrijk SuS Waldenau II
 BV Solingen 98 KFCO Wilrijk Suså IF
 BV Werder Hannover KFR Hvolsvöllur Şuşa PFK
 BVV/Caterpillar KFS Moskva Susgo Offenthal
 BW Hohen Neuendorf II KFUMs BK Odense Sutherland Sharks
 BW Hohen Neuendorf II [Women] KFUMs BK Roskilde Sutton Coldfield Town
 BW Niederembt KG Rote Sporteinheit Leipzig Sutton United
 BW Wesselburen KG Wittgenborn Suwon Bluewings
 BW Wulfen KH Hlídarendi Suwon FMC WFC [Women]
 Bystrc Kníničky Khaboura Suzuyo Shimizu [Women]
 Bytovia Bytow Khaleej Sart SV "Donau" Langenlebarn
 Bytovia Bytow II Khammouan Province Team SV "Donau" Langenlebarn []
 Bøler IF [Women] Khan Research Laboratories SV 06 Holzminden
 C.B.R. Carli Pietracuta Khangarid SV 07 Elversberg II
 C.D. Maya Kharaatsai SV 07 Elversberg [A-Junioren]
 C.D. Mexico Khartoum 3 SV 07 Elversberg [B-Junioren]
 C.D. Vista Hermosa Khasin Khultood SV 07 Kriftel
 CA Casablanca Khatoco Khánh Hoà SV 08 Hofheim
 CA Ceuta Khayr Vahdat FK SV 09/35 Wermelskirchen
 CA Chabás Khazri Buzovna SV 1873 Nürnberg-Süd
 CA Fénix Pilar Khemera SV 1873 Nürnberg-Süd [B-Junioren]
 CA Green Cross Khidmat Al-Shatia SV 1896 Großdubrau [Women]
 CA Mitre Khimik Grodno SV 1899 Merseburg
 CA Osasuna B Khimik Svetlogorsk SV 1911 Niederlahnstein
 CA Osasuna [A-Junioren] KHO Merchtem-Brussegem SV 1919 Niederusel
 CA Paris XIVe Khonkaen FC [Women] SV 1951 Niederseelbach
 CA Pêro Pinheiro Khoromkhon SV 21 Bökendorf [Women]
 CA Pierrefitte Khuch SV 67 Weinberg [Women]
 CA Pinto Khudulmur SV Absdorf
 CA Saint-Louis Khyber SV Ahlem
 CA Santiagueno Kickers 1900 Berlin SV Ahlerstedt/Ottendorf
 CA Trebolense Kickers 94 Markkleeberg II SV Ahlerstedt/Ottendorf [C-Junioren]
 CA Valdevez Kickers Emden [A-Junioren] SV Ahlerstedt/Ottendorf [Women]
 Cádiz CF B Kickers Halstenbek SV Alberweiler [B-Juniorinnen]
 Cádiz CF [A-Junioren] Kickers Halstenbek II SV Alfeld
 Caerau FC Kickers Herford SV Alfeld II
 Caernarvon Athletic Kickers Hirschgarten SV Algermissen
 Caerwys FC Kickers Lauterbach SV Altengamme
 CAFC Vinohrady Kickers Luzern SV Altengamme II
 CAFC Židenice Kickers Obertshausen SV Altengamme III
 Cafe Bank Sportif Malabo Kickers Offenbach II SV Altenmittlau
 Cafe Sisserou Strikers Kickers Offenbach [A-Junioren] SV Arnum
 Cagliese Kickers Offenbach [B-Junioren] SV Arnum II
 CAICT Kickers Zürich SV Asbach
 Caïman Douala Kiên Giang FC SV Aspern Herzer [Women]
 Caïman Douala [Women] Kiischpelt Wilwerwiltz SV Austria Tabak Linz
 Caiquetio Kikwajuni SV Axams1
 Caixão Grande Kikwancha Phenian SV Babelsberg 03 II
 Calabar Kilbarrack United SV Bad Rothenfelde
 Calais RUFC Kildare County SV Bad St. Leonhard
 Calasparra FC Kildrum Tigers SV Baesweiler
 Calavera La Paz Kilimli Belediyespor SV Baltringen
 Calceta SC Kilis Sebat Gençlik SV Bannewitz
 Calcit Kamnik Kilkenny City SV Bardenbach [Women]
 Caledonia AIA Kilkisiakos Kilkis SV Barkas Frankenberg
 Calgary Boomers Killester United SV Barmbek
 Calgary Mustangs Kilmarnock FC [B-Junioren] SV Barmbek II
 California Golden Bears [Women] Kilmore Recreation FC SV Bavenstedt
 California Odyssey [A-Junioren] Kimilsung University SV Bavenstedt II
 California Storm [Women] Kin Chong SV Benhausen [B-Juniorinnen]
 California Surf King Harrison Accra SV Bergedorf-West
 Calonne-Liévin King Kauluma Palace SV Berghofen [Women]
 CAM Timisoara King's Lynn SV Bergisch Gladbach 09 [A-Junioren]
 Camaiore King's Shropshire LI SV Bergstedt
 Camberley Town Kingborough Lions United SV Bergstedt II
 Cambodia Kingstonian FC SV Beuel 06
 Cambodia Army Kinizsi Szabadegyháza SV Bexbach
 Cambodia [U16] Kipanga SV Bieber
 Cambodia [U19] Kırıkhanspor SV Biebrich 1919
 Cambodia [U21] Kırklarelispor SV Billstedt-Horn II
 Cambodia [Women] Kirsehirspor SV Billstedt-Horn III
 Camboriú Futebol Clube (SC) KIST FC SV Binsfeld
 Cambrai Kisumu Postal SV Birkenhard
 Cambridge City Kitsap Pumas SC SV Blankenese II
 Cambridge University Kitwe United SV Blankenese III
 Cambuslang FC Kiviõli FC Irbis SV Blankenese [A-Junioren]
 Cameronians Kiwi FC SV Blau Weiss Berlin [B-Junioren]
 Cameroon Kızılcahamamspor SV Blau Weiss Berlin [Women]
 Cameroon Kızıltepe Barışspor SV Blau-Weiß 90 Neustadt (Orla) [C-Junioren]
 Cameroon [U16] Kizimkazi SV Blau-Weiß Neuhof
 Cameroon [U17] KKS Koluszki SV Blau-Weiß Neuhof II
 Cameroon [U20] KKS Prokocim Kraków SV Blerick
 Cameroon [U21] Klatovy SV Bliesmengen-Bolchen
 Cameroon [Women] Kléber Franco Cruz Machala SV Bockenem
 Camlica Genclik Klechesk Kletsk SV Bocksdorf
 Campinense Klubi 04 SV Börnsen
 Campo Grande AC KMF Kuopio [Women] SV Börnsen II
 Campomaiorense KMKM SV Börnsen III
 Camptown KNK Fužinar SV Braunau
 Câmpulung Moldovenesc Knock FC SV Braunsbedra
 Canada Knockbreda FC SV Brehmer Leipzig
 Canada Knowsley United F.C. SV Brenkhausen/Bosseborn [C-Junioren]
 Canada [U17 Women] Knudsker IF SV Brigitta Elwerath Steimbke
 Canada [U17] Knyazha Shchaslive SV Brunsrode/Flechtorf
 Canada [U18] Kobe-Ichi Junior High School Club SV Bübingen
 Canada [U19 Women] Koeppchen Wormeldange SV Buckenhofen
 Canada [U19] Koeru SK SV Budberg [Women]
 Canada [U20 Women] Kohtla-Järve JK Järve SV Croatia Hannover
 Canada [U20] Kohtla-Nõmme SV Curslack-Neuengamme II
 Canada [U21] Kokkola [Women] SV Curslack-Neuengamme III
 Canada [Women] Koldby-Hørdum IF SV Cuxhaven
 Canaries Kolding IF SV Damla Genc Hannover
 Canberra Cosmos Koldinger SV SV Darmstadt 98 II
 Canberra Olympic Kolejarz Stróże SV Darmstadt 98 [A-Junioren]
 Cane End FC Kolkheti-1913 SV Degersen
 Canedo FC Kölner BC SV der Bosnier Frankfurt
 Canning City SC Kolomyagi St. Petersburg SV Dirmingen [Women]
 Canoas Sport Club (RS) Kolos Kovalivka SV Donau Langenlebarn
 Canon Yaoundé [Women] Kolos Krasnodar SV Dörbach [Women]
 Çanspor Kolos Nikopol SV Dornach
 Canterbury United Kolt-Hasselager IF SV Dreieichenhain
 Cantonal Neuchâtel Komet Blankenese SV Drochtersen/Assel
 Canvey Island Komet Blankenese II SV Ebersbach/Fils
 Capalaba FC Komet Blankenese III SV Egg an der Günz
 Cape Cod Crusaders Komló Bányász SV Eichede II
 Cape Town All Stars Kommunalnik Slonim SV Eichede [A-Junioren]
 Cape Town Roses [Women] Konica FC SV Eidelstedt
 Cape Town Spurs Königswarthaer SV SV Eidelstedt II
 Cape Verde Konkola Blades SV Eidelstedt III
 Cape Verde [U17] Konkuk University SV Eintracht Teterow
 Cape Verde [U20] Konya Sekerspor SV Einum
 Cape Verde [Women] Konya Yolspor SV Eisemroth
 Cappiano Cuoiopelli Konyaaltı Belediyespor SV Emmerke
 Capricorn Cougars Körfez İskenderunspor SV Erbenheim
 CAPS United Korona Kielce II SV Erlbach
 CARA Korona Krakow SV Erlenbach
 Carabobo FC Korona Warszawa SV Etzenricht
 Caracas FC [U20] Korona Zelistrzewo SV Eutingen [Women]
 Carara Kicks Koropi FC SV Frannach
 Carbo Gliwice Korsnäs IF FK SV Frauenbiburg [B-Juniorinnen]
 Carcavelinhos FC Kosova Prishtinë SV Frauenstein
 Cardiff Corinthians Kosovo SV Frauental
 Cardiff Hibernian FC Kosovo [U20] SV Freisbach
 Cardiff Metropolitan Koszarawa Zywiec SV Freudental
 Carib FC Kotkan Jäntevä SV Friedburg
 Carioca FC Port-Au-Prince Kotoko MFOA SV Friedrichsgabe
 Carlton SC Kotwica Kórnik SV Friedrichsort
 Carmen Bucuresti KOVC Sterrebeek SV Furpach [Women]
 Carniny Rangers Kovsies Ladies [Women] SV Gablitz
 Carolina Courage [Women] Kowloon Motor Bus Co. SV Gallneukirchen
 Carolina Dynamo Köy Hizmetleri Sinopspor SV Gehrden
 Carolinense CD Kozan Belediye Spor SV Geinsheim
 Caroni FC Kozani FC SV Germania Bietigheim
 Carpenedolo Kozármisleny SE SV Germania Grasdorf
 Carribean All Stars Kozlu Belediyespor SV Germania Helstorf
 Carribean All Stars KPMG United SV Germania Stolp
 Carribean Star Harlem United Kråkerøy IL SV Gläserzell [Women]
 Carrick Rangers Kráľovský Chlmec SV Gnaschwitz-Doberschau
 Carrick United Krama Yudha Tiga Berlian Jakarta SV Gols
 Carrigaline United KRC Bambrugge SV Gommersheim
 Cars Plus KRC Boortmeerbeek SV Gonsenheim [A-Junioren]
 Carshalton Athletic KRC Borgerhout SV Götzens
 Cartagena-La Unión KRC Genk [A-Junioren] SV Greisheim Tarik
 Cartusia Kartuzy KRC Gent-Zeehaven SV Grif­fen
 Casa Pia KRC Mechelen SV Gronau
 Casa Sport KRC Waregem SV Groß Schweinbarth [Women]
 Casale KRC Zuid-West-Vlaanderen SV Großkrut
 Casarano Kreenholm Narva SV Großpetersdorf
 Cascina KRFK SV Großpostwitz-Kirschau
 Casement Celtic Kría SV Grün-Weiß Calberlah
 Casino Español Kristal Kherson SV Grün-Weiß Lübben
 Cassis-Carnoux Kristiine JK SV Haidlfing
 Castel di Sangro Krung Thai Bank SV Haitzendorf
 Castel San Pietro Krutogorye Dzerzhinsk SV Halstenbek-Rellingen
 Castell Alun Colts Krylia Sovetov Moskva SV Halstenbek-Rellingen II
 Castelnuovo Garfagnana Krymteplitsia Molodizhne SV Halstenbek-Rellingen III
 Castlebar Celtic KS Blekitni Sarnów SV Hämelerwald
 Castromarinense KS Butrinti Sarandë SV Hammerschmiede
 Casuals KS Częstochowa SV Hamwarde
 Catarroja CF KS Iliria SV Hamwarde II
 Cavalier FC KS Karkonosze Jelenia Góra SV Hastenbeck [Women]
 Caversham AFC KS Myszkow SV Heddernheim
 Çaycumaspor KS Wawel Krakow SV Heftrich
 Caye Caulker FC KS/Leiftur SV Hegnach [Women]
 Çayelispor KSA Douala SV Heidekraut-Andervenne [Women]
 Cayman Athletic SC KSC SV Heiligenfelde
 Cayman Islands KSC 1864 Leipzig SV Hellas 94 Bietigheim
 Cayman Islands [U17] KSC Blankenberge SV Heng
 Cayman Islands [Women] KSC Grimbergen SV Henstedt-Ulzburg [Women]
 Cayon Sunquick Rockets KSC Hoegaarden SV Herbern [A-Junioren]
 CCSU Blue Devils [Women] KSC Maccabi SV Hermersberg
 CCV Hydra KSC Menen SV Hertha Otze
 CCyD Aguilas Santo Domingo KSC Oosterzele SV Hilbeck
 CD 33 KSG Gerlingen SV Hilden-Nord
 CD Abarán KSK Bree SV Hirschstetten
 CD Alavés B KSK De Jeugd Lovendegem SV Hochdonn
 CD Alcains KSK Halle SV Hohenau 1949
 CD Alcoyano B KSK Heist SV Holthausen/Biene
 CD Alfaro KSK Kaunas SV Holzen
 CD Alhaurino KSK Kermt SV Holzwickede
 CD Almoradí KSK Lebbeke SV Höngg
 CD Amorós KSK Maldegem SV Hönnepel-Niedermörmter
 CD Anguiano KSK Meeuwen SV Horn [Women]
 CD Arcense KSK Ronse SV Hörnerkirchen
 CD As Pontes KSK Tongeren SV Hörnerkirchen II
 CD Baza KSK Wavria SV Hörsching
 CD Benicarló KSK Wevelgem City SV Hövelhof
 CD Berceo KSKL Ternat SV Höxter
 CD Bezana KSV Baunatal II SV Hülzweiler [C-Junioren]
 CD Binéfar KSV Baunatal [A-Junioren] SV Hundsheim
 CD Boiro KSV Bornem SV Hutschdorf
 CD Bullense KSV Klein-Karben II SV Iraklis Hellas
 CD Cala d'Or KSV Loppem SV Johannstadt 90 [Women]
 CD Calahorra KSV Mol SV Jong Aruba
 CD Caribe Júnior KSV Oudenaarde SV Jungingen [Women]
 CD Carmelo KSV Rumbeke SV Karlstetten
 CD Castellón B KSV Schriek SV Karow 96 II
 CD Centro Gallego KSV Sottegem SV Kehlen
 CD Cevallos KSV Tempo Frankfurt SV Kempten [Women]
 CD Chalatenango KSV Temse SV Kirchanschöring
 CD Choco KSV Waregem SV Klausen
 CD Ciempozuelos Kuala Muda Naza FC SV Kleeblatt Stöcken
 CD Cobeña Kuan Tai SV Koekelare
 CD Cortes Kuantan FA SV Kray
 CD Costa do Sol Kuban Krasnodar SV Krenglbach
 CD Cova Piedade Kubuli All Stars FC SV Lachem-Haverbeck
 CD Covadonga Kücükköyspor SV Langkampfen
 CD Denia Kuddby IF SV Lannach
 CD Díter Zafra Kufrsoum SC SV Lebenstedt
 CD Ebro Kujawiak Wloclawek SV Lehrte
 CD Ensidesa Kuldīga NSS SV Leipzig Ost 1858
 CD Fátima Kultsu FC SV Leipzig-Thekla
 CD Gerena Kulture Yabra SC SV Leithaprodersdorf
 CD Guadalcacín Kumbo Strikers SV Liebertwolkwitz
 CD Guadiana Kummerfelder SV SV Lieth
 CD Hatuey La Habana Kummerfelder SV II SV Lieth II
 CD Heng Tai Kuşadasıspor SV Limbach-Dorf
 CD Hernán Cortés Kütahya Seramikspor SV Lindenau 1848
 CD Huíla Kutis S.C. SV Lohausen [B-Juniorinnen]
 CD Ingavi Kuusalu JK Rada SV Lohausen [Women]
 CD Izarra Kuwait SV Lohhof
 CD Juvenil Kuwait SV Lohkamp
 CD Kei Lun Kuwait Army FC SV Longa'30
 CD Libertad Kuwait [U16] SV Lorenz Berlin
 CD Liga Politécnica Kuwait [U17] SV Losheim
 CD Llanes Kuwait [U18] SV Lurup II
 CD Llosa Kuwait [U19] SV Lurup III
 CD Logroñés Kuwait [U20] SV Lurup [Women]
 CD Lumbreras Kuwait [U21] SV Lyss
 CD Madridejos Kuwait [Women] SV Magdalensberg
 CD Mafra KV Eendracht Aalter SV Markt St. Martin
 CD Mairena KV Mühlheim SV Mauerkirchen
 CD Masnou KV Zuun SV Meerssen
 CD Monte Carlo Kvarnby IK SV Memmelsdorf
 CD Montuiri Kvarnsveden IK [Women] SV Meppen [A-Junioren]
 CD Nerja KVC Willebroek-Meerhof SV Meppen [B-Juniorinnen]
 CD Numancia B KVC Zwevegem Sport SV Meppen [Women]
 CD Oberena Kvibille BK SV Mering
 CD Olímpico Kvik/Aalestrup IF SV Mölkau 04
 CD Olivais e Moscavide KVK Beringen SV Moosburg
 CD Onda KVK Ieper SV Morlautern
 CD Otavalo KVK Tienen SV Mörlenbach
 CD Paços de Brandão KVK Tienen [Women] SV Morsbach [Women]
 CD Palestino [A-Junioren] KVK Waaslandia Burcht SV Mügeln-Ablaß
 CD Pantoja KVK Wellen SV Muslime II
 CD Patate KVK Westhoek SV Muttenz
 CD Patria Aragón KVO Aarschot SV Neckargerach
 CD Plaza Amador KVP Vorwärts Potsdam SV Nehren
 CD Plus Ultra KVV Belgica Edegem Sport SV Neuenbrook/Rethwisch [Women]
 CD Portosantense KVV Coxyde SV Neuhausen
 CD Praviano KVV Heidebloem Dilsen SV Neulengbach
 CD Puentes Grandes KVV Heusden-Zolder SV Neumarkt/Pötting
 CD Puerto de Iztapa KVV Lichtaart Sport SV Neumarkt/Ybbs
 CD Quintana KVV Looi Sport SV Neuses
 CD Robres KVV Olympia Haacht-Wespelaar SV Nieder-Weisel
 CD Roquetas KVV Ons Genoegen Vorselaar SV Nieder-Wöllstadt
 CD San Antonio KVV Overpelt Fabriek SV Niederemmel
 CD San Isidro KVV THES Sport Tessenderlo SV Niedernhausen
 CD San Pedro Mártir KVV Verbroedering Maasmechelen SV Nienstädt
 CD Santanyí KVV Vosselaar SV Nierfeld
 CD Sporting '89 KVV Weerstand Koersel SV Nollingen
 CD Tenerife B KVW Zaventem SV Nollingen [B-Junioren]
 CD Travadores Kwangwoon University SV Nord Wedding II
 CD Trofense Kwansei Gakuin University SV Ober-Lais
 CD Unidad Kwietna Phenian SV Oberachern
 CD Universitario Broncos Kwong Wah SV Oberkirch
 CD Valle de Egüés KWS Alken SV Obernkirchen
 CD Venecia Kyonggongop SV Oberzell
 CD Vong Chiu Kyrgyzstan SV Ollersdorf
 CD Zuera Kyrgyzstan [U16] SV Orderbos
 CDA Audaz Kyrgyzstan [U17] SV Osdorfer Born
 CDA Navalcarnero Kyrgyzstan [U18] SV Osdorfer Born II
 CDC Moscardó Kyrgyzstan [U19] SV Osterwald
 CDF San Martín Kyrgyzstan [U20] SV Ottfingen
 CDR Quarteirense Kyrgyzstan [U21] SV Ottweiler
 CDS Alfandega Kyrgyzstan [Women] SV Panitzsch/Borsdorf
 CDyS Santa Rita de Vinces Kysucké Nové Mesto SV Pettstadt
 CE Aimoré Kyunghee University SV Pfaffenhausen
 CE Alaior La Brea Angels SV Pirna-Süd
 CE Campos La Chatelaine Geneve SV Prellenkirchen
 CE Dom Bosco La Cruz Valparaiso SV Presberg
 CE Sabadell B La Gineta CF SV Preußen Berlin
 CE Sant Gabriel [Women] La Grande-Motte SV Prüm
 Cedar United La Ladies Accra [Women] SV Ramlingen/Ehlershausen II
 Cegledi VSE La Nica SV Ranstadt
 Celbridge Town La Palme Sportive de Tozeur SV Raunheim
 Celldomolki VSE La Passe FC SV Rees [Women]
 Celta Vigo [A-Junioren] La Roche ESOF [Women] SV Reinstetten
 Celtic Bořetice La Sagesse SV Rhenania Würselen
 Celtic FC (R) La Salle SV Rödinghausen [Women]
 Celtic FC [A-Junioren] La Salle FC SV Rohrbach
 Celtic LFC [Women] La Suze SV Rönneburg
 Cementarnica Skopje Läänemaa JK Haapsalu SV Rönneburg II
 Cendrawasih Papua Lada Togliatti SV Rot-Weiß Merl [Women]
 Çengelköyspor Lada Togliatti [Women] SV Rot-Weiss Ahrbergen
 Centese Ladikspor SV Rot-Weiss Flatow [Women]
 Central Afr. Republic Lae Biscuit Defence Pom SV Rottenmann
 Central Afr. Republic [Women] LAFC Lučenec SV Ruchheim
 Central Breweries St. Louis Lag Dalarna SV Rugenbergen II
 Central Coast Lightning Lagans AIK SV Rugenbergen III
 Central Coast Mariners Academy Lagos PAN Bank SV RW Erlinghausen
 Central Connecticut SU Lagos Railways SV Sandhausen II
 Central Queensland FC Lagos UAC SV Sandhausen [A-Junioren]
 Central Realas Lake Macquarie City SV Sankt Michael
 Central SC Lakers Lac St-Louis SV Schackendorf
 Central Sports Institute Lakeshore United [Women] SV Schaffhausen
 Central United Lamač Bratislava SV Schalding-Heining
 Centre Salif Kéita Lambton Jaffas SV Scharrel
 Centre St. Etienne Lanaken VV SV Schopfheim [B-Junioren]
 Centro Atlético Lancashire Fusiliers SV Schopfheim [B-Juniorinnen]
 Centro Juvenil Deportivo Esmeraldas Lancashire Steel Kwekwe SV SCHOTT Jena [A-Junioren]
 Cepe Caxias [Women] Lancaster City SV Seckenheim
 Cercle Brugge [A-Junioren] Landesberger SV SV See 90
 Cercle Mbéri Sportif Landstraßer AC SV Seebach [Women]
 Cerdanyola FC Lane Xang Intra SV Seemental
 Čermáňsky FK Nitra Langenhorn Hamburg SV Seligenporten II
 Cerro La Habana Langeskov IF SV Sittersdorf
 Cerveira Langholmen FC SV Somborn
 Cervia Lannion SV Someren
 Ceske Budejovice B Lantana Tallinn SV Sonsbeck
 Çeşmespor Lao Bank SV Speichingen
 Cesna Almaty Lao Toyota FC SV Spexard
 Cessnock City SC Lao-American College FC SV Spillern
 CEUB EC Laon SV SR Neustadt/Dosse
 CF América [U20] Laos SV St.Gallen
 CF Benfica [Women] Laos [U16] SV Steinach 1908 [C-Junioren]
 CF Borriol Laos [U19] SV Steinfurth
 CF Braila Laos [U21] SV Steiningen [A-Junioren]
 CF Calvo Sotelo Laos [Women] SV Stripfing
 CF Fão Lara FC SV Stuben
 CF Gavá Larne Tech OB SV Stuttgart-Rot
 CF Huercalense Larsnes/Gursken FK SV Süden 09
 CF Intersport-Aroma Las United FC SV Süptitz
 CF Isla Cristina Las Vegas Quicksilver SV Tapfer Leipzig
 CF Lloret Lashyn Karatau SV Taunusstein-Neuhof
 CF Montañesa Lask Ladies [Women] SV Teterow 90 [A-Junioren]
 CF Norma San Leonardo Latinos SV Thalexweiler
 CF Os Balantas Mansoa Latvia SV Thörl
 CF Ouagadougou Latvia [U16] SV Thorn
 CF Parque Alcobendas [Women] Latvia [U17] SV Thülen [Women]
 CF Peralada Latvia [U18] SV Titisee [Women]
 CF Platges de Calvià Latvia [U19] SV Todesfelde
 CF Porvenir [Women] Latvia [U21] SV Tonndorf-Lohe
 CF Pozuelo de Alarcón Latvia [Women] SV Tonndorf-Lohe II
 CF Rîşcani Lauenburger SV SV Top
 CF Sant Just Lauenburger SV II SV Treptow 46
 CF Santa Anastasia Laugu FC SV Triborgh
 CF Sporting Mahonés Launceston City FC SV Überauchen
 CF Unión Viera Laval Comets [Women] SV Uetze 08
 CF Venezia 1984 [Women] Laval Dynamites SV Uhlenhorst-Adler
 CF Viişoara Lavori Publici SV Uhlenhorst-Adler II
 CFC Hertha 06 II Lazika Zugdidi SV Uhlenhorst-Adler III
 CFJ Mollerussa Lazio Roma [Women] SV Unitas '59
 CFK Kickers Prag LB Châteauroux (CFA) SV Unterflockenbach
 CFR II Cluj LD Alajuelense [Women] SV Upsprunge [Women]
 CFR Timisoara LDU de Cuenca SV Vaihingen
 Chabab Atlas Khénifra LDU Guayaquil SV Victoria 11 Köln
 Chabreloche LDU Loja SV Victoria Sachsenhagen
 Chad Le Havre AC (CFA) SV Voorde
 Chad [Women] Le Mans FC (CFA) SV Waldkirch
 Chaika Kyiv-Sviatoshyn Raion Le Touquet-Paris-Plage AC SV Wallrabenstein
 Chalkanoras Idaliou Leamington SV Weetzen
 Châlons-en-Champagne Lebanon SV Weingarten
 Chambéry F 73 Lebanon [U16] SV Weiskirchen
 Chambishi FC Lebanon [U19] SV Wesenitztal
 Chamchuri United Lebanon [U20] SV Wietmarschen
 Chandongcha Lebanon [Women] SV Wilhelmsburg
 Chang Odense Lébény SE SV Wilhelmsburg II
 Changchun Yatai [Women] Leça FC SV Wilhelmsburg III
 Chanthaburi FC Lech Poznań II SV Wilhelmsburg [Women]
 Chapecoense Lechia Gdansk II SV Wilhelmshaven II
 Chapungu United Lechia Lwow SV Wilhelmshaven [B-Junioren]
 Charlestown City Blues Lednické Rovne SV Wilkenburg
 Charlotte Eagles [Women] Ledra [Women] SV Wittenberge
 Charlton Athletic (R) Ledøje-Smørum Fodbold SV Wittlich
 Charlton Athletic [Women] Lee Flames [Women] SV Wittlich [A-Junioren]
 Chateau de Lancy Leeds City SV Wittlich [B-Junioren]
 Châteaubriant Voltigeurs Leeds United (R) SV Yurdumspor Lehrte
 Chateauneuf Leeds United LFC [Women] SV Zeitlarn
 Chelsea FC (R) Leek Town F.C. SV Ziesar 31 [Women]
 Chelsea FC [B-Junioren] Leest United SV Zulte Waregem [A-Junioren]
 Chemelil Sugar Lefkothea [Women] SVA Bad Hersfeld
 Chemie Adlershof Legends San Diego SVBO
 Chemie Dohna Legia Warszawa II SVD Handzame
 Chemik Police Lehigh Mountain Hawks [Women] Svebølle B&I
 Chemin de Fer Djibouto Leicester City (R) Sveikata Kybartai
 Cheminots de l'Ocbn FC Leicester City [A-Junioren] Svetogorets Svetogorsk
 Chemnitzer BC Leigh Genesis FC SVG Göttingen [B-Juniorinnen]
 Chemnitzer FC II Leigh RMI SVG Hangard
 Chemnitzer FC [A-Junioren] Leighton Town SVH Würzburg
 Chemnitzer FC [B-Junioren] Leipziger Auswahl Svilengrad 1921
 Chemnitzer FC [Women] Leipziger BC SVL Flavia Solva
 Chepo FC Leipziger FC 07 [B-Juniorinnen] SVNA
 Chepstow Town FC Leipziger FC 07 [Women] SVNA II
 Cheq Point Leiston FC SVNA III
 Chernomorets Novorossisk Leixlip United SVO Salmünster
 Cherry Orchard Leixões SC [Women] Svoboda Ljubljana
 Chesham United LeKi-Futis SVS Mesopotamien
 Cheshire Regiment Lemsahler SV SVS Mesopotamien II
 Cheshunt FC Lemvig GF SVV Schiedam
 Chester FC Leng Ngan SVV Semarang
 Chiasiellis [Women] Leogane Cavaly Svyturys Klaipeda
 Chicago Cobras [Women] Leone Lions SVZW
 Chicago Hansa Léopards de Dolisié SW Borders
 Chicago Kickers Léopards de Transfoot SW Harelbeke
 Chicago Mustangs Leopards Duala SWA Sharks
 Chicago Slovaks Lepea Swallows
 Chicago Sparta A.B.A. Lepenec Swansea City (R)
 Chicago Spurs Lerkils IF Swansea City [Women]
 Chicago Sting Lerotholi Polytechnic Swaziland
 Chicago Ukrainian Lions Les Aiglons Dalheim Swaziland [Women]
 Chicago Vikings Les Amis de la Moselle Remerschen Sweden
 Chicago Wonderbolts Les Ardoisiers Perlé Sweden
 Chichester City FC Les Sables d'Olonne Sweden [U16]
 Chief Constructor FC Lesotho Sweden [U17 Women]
 Chief Santos Lesotho [U20] Sweden [U17]
 Chikhura Sachkhere Lesotho [Women] Sweden [U18]
 Chile Létavértes SC Sweden [U19 Women]
 Chile Levante UD [A-Junioren] Sweden [U19]
 Chile [U16] Levante UD [Women] Sweden [U20 Women]
 Chile [U17 Women] Leventspor Sweden [U20]
 Chile [U17] Levski Sofia II Sweden [U21]
 Chile [U19] Levski Sofia [A-Junioren] Sweden [Women]
 Chile [U20 Women] Leyton FC Swilly Rovers
 Chile [U20] LF Lavinimosi Swindon Supermarine
 Chile [U21] LFC Grand Hotel Varna [Women] Swit Krzeszowice
 Chile [Women] LGSF Kauen Switzerland
 Chilex Chuquicamata Liaoning Guangyuan Switzerland
 Chimia Brazi Liberation Army [Women] Switzerland [U16]
 China Liberia Switzerland [U17 Women]
 China Liberia [Women] Switzerland [U17]
 China B Liberta FC Switzerland [U18]
 China Steel Libertad [U20] Switzerland [U19 Women]
 China [U16] Liberté FC Switzerland [U19]
 China [U17 Women] Liberty Flames Switzerland [U20 Women]
 China [U17] Liberty Salonta Switzerland [U20]
 China [U18] Liberty University Switzerland [U21]
 China [U19 Women] Libis Switzerland [Women]
 China [U19] Libya SWQ Thunder
 China [U20 Women] Libya FC Sydney Crescent Star
 China [U20] Libya [U17] Sydney FC (Y)
 China [U21] Libya [U19] Sydney FC [Women]
 China [Women] Libya [U20] Sydney Olympic
 Chinezul Timisoara Libya [U21] Sydney Olympic [Women]
 Chingale Libya [Women] Sydney Prague
 Chippa United Licata Sydney SC Yugal
 Chippenham Town Liceo Cristiano de Guayaquil Sydney United 58
 Chirk AAA Liceo de Concepción Sydney United 58 (Y)
 Chkalovets-1936 Lichterfelder SV Sydney University
 Chkherimela FC Lidköpings FK Syracuse University [Women]
 Chocholná-Velčice Lido Syria
 Chonburi FC Liechtenstein Syria
 Chonburi Sriprathum [Women] Liechtenstein [U16] Syria [U16]
 Chorley FC Liechtenstein [U17] Syria [U17]
 Chosun University Liechtenstein [U18] Syria [U18]
 Christchurch Technical Liechtenstein [U19] Syria [U19]
 Christchurch United Liechtenstein [U21] Syria [U20]
 Christiansbjerg IF Liechtenstein [Women] Syria [U21]
 Chrobry Nowogrodziec Lielupe Jurmala Syria [Women]
 Chungang University Lierse SK [Women] Systek Kingz
 Chungbuk WFC [Women] Lieto Pallo Szczakowianka Jaworzno
 Chuo University Life Fighters Szeged 2011 FC
 Churchill Brothers Lifefo Szentlőrinc SE
 CI Kamsar Liffey Wanderers Szolnoki MÁV
 Cianorte Futebol Clube (PR) Liffeys Pearse FC Szombierki Bytom
 Cicerone Light Stars FC SzTK-Erima
 Cigánd SE Ligoniel FC Sædding/Guldager
 Çınarlıspor Lija Athletics FC Søndersø BK
 Cincinnati Riverhawks Likhopo Taastrup FC
 Cincinnati University Lilas FC Tabasalu JK II
 Cinderford Town Lille OSC (CFA) Tabasalu Palliklubi
 Cirencester Town Lima Cricket Tabivere RSK
 CIS Limanovia Limanowa Tácito Ortiz Urriola de Esmeraldas
 CIS [U18] Limavady United Tacoma Stars
 CIS [Women] Limoges FC Taebla JK
 Citadins Linare FC Taff's Well AFC
 Citizen Linares Deportivo Taffs Well
 City Copy Centre Lincoln Red Imps Tafuna Jets
 City Stars 82 Lincoln United Taguatinga EC
 Ciudad de Lorca CF Lindholm IF Tahiti
 Ciudad de Lorquí Linghems SK Tahiti [U17]
 Ciudad de Pedernales Linhares FC Tahiti [U20]
 Ciudad de Plasencia Linlithgow RFC Tahiti [Women]
 Ciudad de Vícar Linu Audiniai Plunge Tai Chung FC
 Civil Aviation Lioli Taifa Jang’ombe
 Civil Service Strollers Lion Hill Spliff FC TAIP Vilnius
 Civil Service Wrexham Lion Yaoundé Taipei City Bank
 Cizre Basraspor Lions FC Taipei P.E. College
 Cizrespor Lions FC Taiwan
 CKS Czeladz Lions Gibraltar Taiwan
 Clachnacuddin FC Lipari Taiwan College of P.E.
 Claix Football [Women] Liphakoe Taiwan PE College [Women]
 Clapham Rovers Lipot SK Taiwan Power Company
 Clapton Orient Lipsia Eutritzsch II Taiwan [U16]
 Claravallis Clervaux Liptovská Štiavnica Taiwan [U19 Women]
 Clarence FC Liria Taiwan [U19]
 CLAS Casablanca Lisburn Distillery [Women] Taiwan [U20 Women]
 Claudelands Rovers [Women] Lisburn Rangers Taiwan [Women]
 Clayton State Lakers [Women] LISCR FC Taj SC
 Clemensnäs IF [Women] Lissadel United Tajikistan
 Clemson University Lithuania Tajikistan [U16]
 Cleveland Forces Lithuania [U16] Tajikistan [U17]
 Cleveland Slavia Lithuania [U17] Tajikistan [U19]
 Cleveland State Vikings Lithuania [U18] Tajikistan [U20]
 Cleveland Stokers Lithuania [U19] Tajikistan [U21]
 Cliftonville FC Lithuania [U21] Tajikistan [Women]
 Clitheroe FC Lithuania [Women] Takuvaine Rarotonga
 Clonmel Town Litoral SC Talavera CF
 Club 57 Livadiya Dzerzhinsk Talca FC
 Club Atlético Saquisilí Liverpool FC (R) Talleres de Vallejo
 Club Aurora Liverpool FC [A-Junioren] Talleres Emanuel [Women]
 Club Besser [Women] Liverpool Ladies [Women] Talleres Santo Domingo
 Club Blooming [A-Junioren] Liverpool Okahandja Tallinn C.F.
 Club Bolívar [A-Junioren] Liverpool Yugal Tallinna Depoo
 Club Brugge KV [Women] Livonia Thunder Cats Tallinna FC Akhtamar
 Club Callejas LKS Kobylanka Tallinna FC Castovanni Eagles
 Club Carlos Sarmiento Lora [Women] LKS Niedzwiedz Tallinna FC Charma
 Club Ciclón LKS Poborszow Tallinna FC Reaal
 Club Colonial Llanberis FC Tallinna FC Twister
 Club Cumanda Puyo Llandrindod Wells FC Tallinna Jalgpalliselts
 Club Deportivo JUPS Cayambe Llandudno Junction FC Tallinna JK Legion
 Club Deportivo Saquisilí Llandudno Swifts Tallinna Olympic
 Club Destroyers Llandyrnog United Tallinna SK Dnipro
 Club España Llanfair United Tallinna SK Mercury
 Club Francais Paris Llangefni Town FC Tallinna Ülikool
 Club Franciscain Llangeinor Tallinna Ülikool II
 Club Italia II Llangollen Town TAM Morondava
 Club Kamatsa [Women] Llanidloes Town FC Tamil Cadets United Flacq
 Club Lagoons Llanllyfni FC Tampa Bay Hellenic [Women]
 Club Nacional (San José) Llanrug United Tampa Bay Mutiny
 Club Oruru Royal Llanrwst United Tampereen Kisatoverit
 Club Portugalete Llantwit Major FC Tandragee Rovers FC
 Club S Namakia Llanuwchllyn FC Tanganda Mutare
 Club Santos Llay Welfare Tangstedter SV
 Club Siero LMPS Tangstedter SV II
 Club Social LMR Liepaja Tano Bofoakwa
 Club Sportivo Sergipe (SE) Lochee United FC Tanta
 Club Tijuana [Women] Locomotiv Bălţi Tanzania
 Club Valencia Locomotiva Basarabeasca Tanzania [U17]
 Clube Atlético do Porto (PE) Locomotive Tanzania [U20]
 Clube Atlético Linense (SP) Locomotive [Women] Tanzania [Women]
 Clube de Gaza Lodigiani Taraji Wadi Al-Nes
 Clube Ferroviário Maputo Logan United Tarangau
 Clube Ferroviário Nampula Lok Gera Taravao AC
 Clube Ferroviário Pemba Lok Leipzig-Nordost Tarım Kredispor
 Clydebank FC Lok. Nizhni Novgorod Taringa Rovers SFC
 Clydesdale Lokomotiv Bileceri Tårnby FF
 Clydesdale FC Lokomotiv Daugavpils Tarrawanna FC
 CM Aubervilliers Lokomotiv Imishli Tårs/Ugilt IF
 CM Belcourt Lokomotiv Kiev Tarsus Idman Yurdu
 Cnaps Sports Lokomotiv Liski Tarsus Idman Yurdu II
 CNFF Lokomotiv Moskva 2 Tartu FC Bronx Wood
 CO Bouaflé Lokomotiv Moskva [A-Junioren] Tartu FC HaServ
 CO Kankande Lokomotiv Oslo Tartu FC Merkuur
 CO Saint-Dizier Lokomotiv St. Petersburg Tartu FC Santos
 CO Transports Lokomotíva DNV Tartu Harrastajad
 Coalstars SC Lokomotíva Michalany Tartu Harrastajad II
 Coalville Town Lokomotiva Skopje Tartu JK Welco
 Coast Stars Lokomotyvas Kaunas Tartu Taara
 Coastal Carolina Chanticleers [Women] Loma Negra Tartu Tehased
 Coastal Carolina University Lombeek SK Tarup-Paarup IF
 Coastal Spirit [Women] Lomé 1 Tasaki Perule [Women]
 Cobán Imperial Lommatzscher SV Tasinge FB
 Cobh Wanderers Lommedalen IL Tata Steel
 Cobox 76 London Caledonians Tatran Krásno
 Cobras de Ciudad Juárez London Lazers Tatran Liptovský Mikuláš
 Cockburn City SC London Welsh FC Tatran Prachatice
 Cocoa Expos [Women] Londrina EC Tatran Prešov II
 COD Meknés Long Island Rough Riders Tatran Zámutov
 Coedpoeth United Longuenesse Tatung FC
 Coffee United SC Kakira Longwy Tatvan Gençlerbirliği
 Coin Nord Mitsamiouli Lootos FCR Taunton Town
 Coke-Bangpra Lootus Kohtla-Järve Tauras Kaunas
 Coldstream FC Lop Buri Tauro FC
 Colegio C-A LoPa Lohja Tavriya Simferopol II
 Colegio de Liga Lorema FC [Women] Tavşancıl
 Colegio Militar La Paz Los Angeles Aztecs Tavşanlı Linyitspor
 Colentina Bucuresti Los Angeles Blues Taxisok Budapest
 Colexiata Agro Los Angeles Blues [Women] Tazaki Kobe [Women]
 College Corinthians Los Angeles Kickers TB Neckarhausen [Women]
 College Europa FC Los Angeles Legends [Women] TBS Pinneberg
 College of Charleston Los Angeles Strikers [Women] TBS Pinneberg II
 College SC [Women] Los Angeles United TCU Horned Frogs [Women]
 Collège St. Esprit Losone Sportiva Team Bath
 Collingwood Warriors SC Lossiemouth FC Team Taranaki
 Colombia Lothian Thistle HV Team Thorengruppen SK
 Colombia Lotoha'apai United Team Wellington
 Colombia [U17 Women] Loughborough United Teau-o-Tonga
 Colombia [U17] Louhans-Cuiseaux TeBe Berlin II
 Colombia [U18] Louisville Cardinals [Women] TeBe Berlin II [Women]
 Colombia [U19] Louletano TeBe Berlin [A-Junioren]
 Colombia [U20 Women] Lourinhanense Tecni Club Cuenca
 Colombia [U20] Louves Minproff [Women] Técnico Universitario
 Colombia [U21] Lovell's Athletic Tegl Fre Addis Abeba
 Colombia [Women] Lövö SE Tehnostroj Veržej
 Colorado Buffaloes [Women] Lowestoft Town Tehnotim Pesnica
 Colorado Foxes Loyola SC Teisseire Grenoble
 Colorado Pride [Women] LPF Maseru TEK 12 Martspor
 Colorado Rapids [Women] LPRC Oilers Tekirdağspor
 Colorado Rush [Women] LPS Tele SC Asmara
 Coltea Brasov LSF Telecom & Transportation
 Colts LSV 1903 Störmthal Teleoptik Zemun
 Columbian Buenos Aires LSV Boelcke Krakau Téléstar FC
 Columbus Ziggx [Women] LSV Danzig Telikom Sobou Lahi
 Colwyn Bay LSV Hamburg Tema Youth
 Combined Services LSV Kamp Tembo
 Comercial Huaquillas LSV Mölders Krakau Temir [Women]
 Commander of the Yard FC LSV Neustadt/Spree Temp Kiev
 Commercial Bank Kampala LSV Olmütz Tempo Overijse
 Comoros LSV Pütnitz Tempo Tallinn
 Comoros [Women] LSV Reinecke-Brieg Tenisca
 Conaree United LSV Rerik Teodoro Gómez De La Torre FC
 Concord LSV Stettin Teouma Academy
 Concord Rangers Lublinianka Lublin TEPCO Mareeze [Women]
 Concordia 95 Berlin Lubumbashi Sport Tepecikspor
 Concórdia Atlético Clube (SC) Luch Minsk Tepecikspor II
 Concordia Chiajna Ludzas NSS Teplička nad Váhom
 Concordia Eschersheim Luis Angel Firpo Teram
 Concordia Flaesheim [Women] Lumman Terezvarosi TC
 Concordia Haaren Lunano Calcio Termespor
 Concordia Wittenau II Lunden ÖBK Tertnes
 Cong An Hai Phong Lüneburger SK [A-Junioren] Tescoma Zlin B
 Congo Lupe ole Soaga Tesfa FC
 Congo DR Lusaka Celtic Teskand SE
 Congo DR [U17] Lusaka City Council Teutonia Hausen
 Congo DR [U20 Women] Lusaka Dynamos Teutonia Köppern
 Congo DR [U20] Lutlommel VV Teutonia Obernau
 Congo DR [U21] LUV Graz Teutonia Staden
 Congo DR [Women] Luxembourg Teutonia Uelzen
 Congo [U17] Luxembourg Teutonia Watzenb.-Steinb.
 Congo [U20] Luxembourg [U16] Teutonia Weiden [Women]
 Congo [Women] Luxembourg [U17] Texas Rush [Women]
 Conil CF Luxembourg [U18] Textáfrica
 Coniston Lions Luxembourg [U19] Textilschik Ivanovo
 Connah's Quay and Shotton Luxembourg [U21] TG Höchberg
 Connah's Quay Town FC Luxembourg [Women] TGB
 Connecticut Huskies [Women] Lymington & New Milton TGM SV Jügesheim
 Connecticut Wolves Lynn Fighting Knights [Women] TGM SV Jügesheim [Women]
 Conpet Ploieşti Lynn University TGS Jügesheim
 Conquistadores de Guaynabo Lynn-Avon United [Women] Thai Farmers Bank
 Consett AFC Lynx FC Thai Honda FC
 Constant Spring Lyon-la-Duchère Thailand
 Constel-lacio Esportiva Lyra TSV Thailand
 Continental Micronesia G-Force Lystrup IF Thailand [U16]
 Cook Islands LZS Lesnica Thailand [U19 Women]
 Cook Islands [U17] Ma Pau SC Thailand [U19]
 Cook Islands [Women] Ma'ufanga Thailand [U20 Women]
 Cooray SC Maardu FC Starbunker II Thailand [U20]
 Coquitlam Strikers [Women] Maardu United Thailand [U21]
 Corby Town Maaseik FC Thailand [Women]
 Córdoba FC Mabouya Valley That Ras Club
 Corduff United Macao The Belval Belvaux
 Coria CF Macao FA Develop The Wanderers
 Corinthian-Casuals FC Macao [U16] Thép Pomina Tien Giang
 Corinthians (old) Macao [U19] Thermál Veľký Meder
 Corinthians Alagoano Macao [Women] Thiers SA
 Corinthians FC Macarthur Rams SC Thika United
 Corinthians SP (B) Maccabi Ahi Nazareth Thinadhoo S
 Corinthians SP [A-Junioren] Maccabi Be'er Sheva Thionville FC
 Corinthians [Women] Maccabi Daliyat Karmel Thistle Auckland
 Cork Bohemians Maccabi FC Thiva Boiotia
 Cornell University Maccabi Haifa [Women] Thomas University Night Hawks [Women]
 Cornelly United Maccabi Herzliya Threave Rovers
 Cornerstone Kumasi Maccabi Holon [Women] Three Kings United
 Coro FC Maccabi Ironi Netivot Three Kings United [Women]
 Corozal Victory Maccabi Jaffa Three Star Club
 Corwen FC Maccabi Kabilio Jaffa Thunder Coquimbo
 COSFAP Maccabi Kiryat Gat Thurrock FC
 Cosmopolitans Daressalam Maccabi Los Angeles Thyella Patros
 Cosmos de Bafia Maccabi Ma'alot Tarshiha Tianjin Huisen [Women]
 Cosmos Port Moresby Maccabi Sha'arayim Tianjin Songjiang
 Cosmos Wedel Maccabi Tamra Tianjin Teda [Women]
 Costa Rica Macedo de Cavaleiros Tiger Bay
 Costa Rica Macedonia Tigers Kuala Lumpur
 Costa Rica [U16] Macedonia [U16] Tigres Mochis
 Costa Rica [U17 Women] Macedonia [U17] Tigres UANL [Women]
 Costa Rica [U17] Macedonia [U18] Tiligul Tiraspol
 Costa Rica [U20 Women] Macedonia [U19 Women] Timok Zaječar
 Costa Rica [U20] Macedonia [U19] Timor-Leste
 Costa Rica [U21] Macedonia [U21] Timor-Leste [U16]
 Costa Rica [Women] Macedonia [Women] Timor-Leste [U17]
 Cotton Direb Dawa Machynlleth FC Timor-Leste [U19]
 Cournon Madagascar Timor-Leste [U21]
 Cove Rangers Madagascar [Women] Timor-Leste [Women]
 Coventry City (R) Madang Tiong Hoa Surabaja
 CP La Felguera Madiun Putra Tipografia Budapest
 CP Villarrobledo Madras Regimental Centre Tipografia Nacional
 CPD Gwalchmai Madureira EC Tipton Town
 CR Al Hoceima Maesteg Park Athletic Tire 1922 Spor
 CR Guará Mafunzo Tirespor
 Cracovia Krakow II Magdeburger FFC II [Women] Tirgoviste
 Crevillente Magdeburger FFC [C-Juniorinnen] Tiro Federal Morteros
 Crichton FC Magdeburger SV 90 [A-Junioren] Tirsense
 Cringila Lions Magherafelt Tiszabecs LC
 Croatia Maghrib de Fès Tiszakanyar SE
 Croatia Frankfurt Magic United Titan Armyansk
 Croatia Hamburg Magway FC Titavi
 Croatia Hamburg II Magyar AC Titikaveka FC
 Croatia SC Vancouver Mahabir Club Titus Lamadelaine
 Croatia [U16] Maharana AC Tiverton
 Croatia [U17] Mahindra United Tivoli
 Croatia [U18] Mahtaaral TJ Dvur Králové
 Croatia [U19] Maidenhead (old) TJ Jíloviště
 Croatia [U20] Maidenhead United TJ Jiskra Domazlice
 Croatia [U21] Mainzer TV 1817 [A-Junioren] TJ Rousínov
 Croatia [Women] Maison Neuve Vevey TJ Rovinka
 Crociati Noceto Maisto SK Kauen TJ Slavia Karlovy Vary
 Croesyceiliog AFC Maitland FC TJ Slavoj Boleráz
 Crossing Schaerbeek-Evere Maiwand TJ Slovan Čeľadice
 Croydon Kings SC Máj Černová TJ Stráža
 Crumlin Recration Majantja TJ Tatran Bytčica
 Crumlin Star Majees Tjaereborg IF
 Crumlin United Majestic FC TKSK Vlsa Tallinn [Women]
 Crusaders FC Majimaji To'polang Sariosiyo
 Crusaders FC [Women] Makabi Kaunas Toa Payoh United
 Crusaders London Makassar Utama Tobermore United
 Cruz del Vado Makedonska Slava Tofaş Spor
 Cruzado Canicense Makkabi Warszawa Toffa Cotonou
 Crvena Zvezda [A-Junioren] Makó FC Togo
 Crystal Palace (old) Malacca FA Togo [U17]
 Crystal Palace (R) Malachians FC Togo [U19]
 Crystal Palace [A-Junioren] Málaga CF [A-Junioren] Togo [U20]
 CS Afumaţi Malahide United Togo [Women]
 CS Avion Malaita Eagles TojikTelecom Qurghonteppa
 CS Baloteşti Malaka CF Tokatspor
 CS Bourscheid Malanti Chiefs Tököl KSK
 CS Case-Pilote Malapanew Ozimek Tokoroa AFC
 CS Chênois Malawi Tokyo Gakugei University [Women]
 CS Dinamo Brasov Malawi [U17] Tokyo Old Boys Club
 CS Emelec [A-Junioren] Malawi [Women] Tokyo Shukyu-dan
 CS Hallois Malaysia Toledo Ambassadors FC
 CS Herediano [Women] Malaysia Toledo Colonia Work (PR)
 CS Hobscheid Malaysia [U16] Toledo Rockets [Women]
 CS Korba Malaysia [U19] Tolka Rovers
 CS La Libertad Malaysia [U20] Tollygunge Agragami
 CS La Mancha Malaysia [U21] Tolosa CF
 CS La Tour de Peilz Malaysia [Women] Töltéstava SE
 CS Le Moule Malbaza FC Tombense FC
 CS Marítimo Malchower SV 90 Tomelloso CF
 CS Marítimo [A-Junioren] Maledives Tommerup BK
 CS Marítimo B Maledives [U16] Tomori Berat
 CS Marítimo [Women] Maledives [U19] Ton Pentre FC
 CS Meaux Maledives [Women] Tong Cuc Doung Sat
 CS Mechelen-aan-de-Maas Mali Tonga
 CS Mindelense Mali Tonga [U17]
 CS Mipan Voran Mali [U16] Tonga [Women]
 CS Moule Mali [U17] Tonnerre d'Abomey
 CS Moulien Mali [U20] Töölön Taisto
 CS Muhlenbach Mali [U21] Tooting & Mitcham Utd
 CS Negrea Reșița [Women] Mali [Women] Toowoomba Raiders
 CS Nivellois Malindi Torbalıspor
 CS Obercorn Mallbackens IF [Women] Torcy
 CS Patria Malmin Palloseura [Women] Torhout 1992 KM
 CS Petrocub Malmö FF [A-Junioren] Torns IF
 CS Petrolistul Malta Toronto Blizzard
 CS Quéven Malta [U16] Toronto Falcons
 CS Romania Cluj Malta [U17] Toronto Inferno [Women]
 CS Romontois Malta [U18] Toronto Lynx
 CS Sanatatea Cluj Malta [U19] Toronto Lynx [Women]
 CS Sanem Malta [U21] Toronto Olympians
 CS Santo Domingo Malta [Women] Torpedo Kutaisi
 CS Sedan (CFA) Malvern United Torpedo Mogilev
 CS Sergipe Mambas Noirs FC Torpedo Taganrog
 CS Stade d'Akébé Manang Marsyangdi Club Torpedo Vladimir
 CS Thonon-les-Bains Manastirishte 2000 Torpedo Volzhskiy
 CS Vauclinois Manavgat Belediyespor Torralta
 CSA Daule Manchester 62 FC Torstorps IF
 Csákvári TK Manchester City (R) Torunski KP
 CSC 03 Kassel [A-Junioren] Manchester United (R) Tõrva JK
 CSCA Buiucani Mandalay Tosya Belediyespor
 CSCC Mandok KSE Total
 CSCyD Espol Guayaquil Mangasport Moanda Tottenham Hotspur (R)
 CSCyD Halley Jipijapa Mangere United Tottenham Hotspur [A-Junioren]
 CSCyD Palmeiras Portoviejo Mangyongbong [Women] Toulouse FC [A-Junioren]
 CSD Audaz Octubrino Machala Maniema Toulouse Izards
 CSD Galcasa Manisa İl Özel İdaresi Toulouse Rodéo
 CSD La Emilia San Nicolás Manisa Sümerbankspor Toulouse-Fontaines
 CSD Progresista Gerli Mankona Tourcoing Football Club
 CSD Rivadavia Manly United Touré Kunda
 Csf Cricova Manly-Warringah Dolphins SC Tout-puissant Elect Sports
 CSJO Kaunas Mannheimer FC 08 Tout-puissant Zala
 ČSK Pivara Mansfield Mountaineers [Women] Tow Law Town
 CSKA Kiev Mantes 78 Townsville
 CSKA Moskva 2 Manumea TP Akwembé
 CSKA Moskva [A-Junioren] Manzanares CF TP Union Sport CA
 CSKA Sofia II Manzini Sundowns TP-47 Tornio
 CSKA Sofia [A-Junioren] Manzini Wanderers TPD
 CSM Ploiesti Maple Club Trabzon Karadenizspor
 CSM Suceava MaPS Masku Trabzon Telekomspor
 CSS Maranhão AC Trabzon Yolspor
 CSS Faix Marconi Stallions Trabzonspor II
 CSSR Marconi Stallions [Women] Trabzonspor [Women]
 CSSR Mardinspor Traiser FC
 CSSR [U16] Mareeba United Traktor Langenberg
 CSSR [U17] Margate Traktor Plaue
 CSSR [U18] Maria da Fonte Traktor Tashkent
 CSSR [U20] Maribo BK Tralee Dynamos
 CSSR [U21] Mariehem SK Tramurewa Auckland
 CSSR [Women] Mariendorfer SV II Transit Camp FC
 CSV Apeldoorn Marienlyst Transport United
 CSV Bochum-Linden Marignano Calcio Trearddur Bay United
 CSV Olympia 97 Marine Tredegar Town
 CSV Olympia II Marine Trefelin BGC
 CSyD del Valle Portoviejo Marine AFC Treforest FC
 CSyD Río Amarillo Portoviejo Marine Club Treharris Athletic Western
 CSyD Textil Mandiyú Marines FC Trelaze
 Cuba Maringa [Women] Treowen Stars
 Cuba Marisca Mersch Triangelns IK
 Cuba [U17] Mariscal Braun Tricase
 Cuba [U20] Marist FC Tricolore Gasperich
 Cuba [U21] Maritsa Plovdiv Tricolorul Breaza
 Cuba [Women] Marko/WKS Wielun Trikala
 Cuernavaca Marles hiše Trindade Atlético Clube
 Cuiabá Esporte Clube Marlow Trinidad & Tobago
 Cúllar Vega CF Marquette Athletics Trinidad & Tobago [U17 Women]
 Culter FC Marquette Golden Eagles [Women] Trinidad & Tobago [U17]
 Cultural Durango Mars Bischheim [Women] Trinidad & Tobago [U18]
 Cuniburo FC Cayambe Mars FC Trinidad & Tobago [U20]
 Curaçao Marsala Trinidad & Tobago [U21]
 Curaçao [U17] Marshall University Trinidad & Tobago [Women]
 Curaçao [U20] Marshalltown CC Trinity Pros
 Curaçao [Women] Marstal/Rise Trinity Strikers
 Curepipe Starlight SC Martigny Sports Trintoc FC
 Curzon Ashton Martin Methodist Redhawks [Women] Tripoli SC
 Customs Department Martinique Troglav Livno
 Cwmaman Institute Martinique [Women] Tropical Coriano
 Cwmamman United Martos CD Trowbridge Town
 Cwmbran Celtic Maryland Terrapins [Women] Trujillanos FC
 Cygne Noir Masafi Al-Junoob Truro City
 Cyprus Masafi Club Trutnov
 Cyprus [U16] Masaka Local Council TS Ober-Roden
 Cyprus [U17] Masalli TS Wolmertshausen
 Cyprus [U18] Maseru Brothers TS Woltmershausen
 Cyprus [U19] Maseru FC TS Woltmershausen [Women]
 Cyprus [U20] Maseru United TSC Eintracht Dortmund [A-Junioren]
 Cyprus [U21] Masovia Lyck TSC Eintracht Dortmund [B-Junioren]
 Cyprus [Women] Masri Club TSC Wellingsbüttel
 Czarni Czarne Mass Sosseh TSC Wellingsbüttel II
 Czarni Lwów Massenhoven VC TSC Wellingsbüttel III
 Czarni Pruszcz Gdanski Massinya Tsementnik Krasnoselsky
 Czarni Radom Mastrans Bandung Raya TSF Usingen
 Czech Republic Masvingo United TSG 07 Burg Gretesch [B-Juniorinnen]
 Czech Republic Matanzas TSG 07 Burg Gretesch [Women]
 Czech Republic [U16] Matara SC TSG 51 Frankfurt [Women]
 Czech Republic [U17] Matavera Rarotonga TSG Achstetten
 Czech Republic [U18] Matchakhela Khelvachauri TSG Balingen II
 Czech Republic [U19] Matchedje Maputo TSG Bergedorf
 Czech Republic [U20] MATER Roma TSG Bergedorf II
 Czech Republic [U21] Mathare United TSG Bergedorf III
 Czech Republic [Women] Matienzo TSG Bretzfeld-Rappach
 D.C. United [Women] Matlama TSG Dülmen
 Dab Debno Matonense [Women] TSG Ehingen
 DAB Katowice Mauritania TSG Görgsmünd
 Daejeon Sportstoto [Women] Mauritania [U17] TSG Harsewinkel
 Daekyo [Women] Mauritania [U18] TSG Idstein
 Daewoo Royals Mauritania [U20] TSG Leihgestern
 Dagenham & Redbridge Mauritania [Women] TSG Mainz-Kastel
 Daimiel CF Mauritius TSG Markkleeberg
 Dairy Heroes Mbale Mauritius [U20] TSG Messel
 Dakar UC Mauritius [Women] TSG Neu-Isenburg
 Dalbeattie Star Mavegro FC TSG Neustrelitz II
 Dalhem IF Mawuena [Women] TSG Neustrelitz [A-Junioren]
 Dalian Shide Siwu Max Uhle Arequipa TSG Ober-Wöllstadt
 Dalian Shide [Women] May 22 TSG Öhringen
 Dallas Premier SC [Women] Mayfield United TSG Pfaffenwiesbach
 Dallas Texans [Women] Mayo FC [Women] TSG Rheda
 Dallas Tornado Mayo League TSG Rostock
 Dalsjöfors GoIF [Women] Mazarrón CF TSG Schnaitheim
 Dalstorps IF Maziya S&RC TSG Seckenhausen-Fahrenhorst
 Dalum IF Mbabane Highlanders TSG Sprockhövel [A-Junioren]
 Dames SC Mbabane Swallows TSG Thannhausen [C-Junioren]
 Dan Baskoré Mbilinga FC TSG Usingen
 Dan Gourmou FC Mbour Petite Côte TSG Usingen II
 Danderyds SK MC Ouargla TSG Wattenbach
 Dandy Town McIlvaine Canvasbacks TSG Wieseck
 Dangerous Darkies MCTPC TSG Wilhelmsfeld [Women]
 Dankook University MDC United TSG Wörsdorf II
 Danmarks IF [Women] Mdlaw Megbi TSGV Waldstetten [B-Junioren]
 Dapto Dandaloo Fury Meadhaven United Tshwane University [Women]
 Dapto FC MEAP Nisou Tsukuba University
 Daraei FC Meda TSV 1846 Nürnberg
 Darba Rezerves Riga Medan Bintang FC TSV 1859 Roth
 Darıca Gençlerbirliği Medan Chiefs TSV 1860 Hanau
 Daring Blankenberge Medhin Addis Abeba TSV 1860 Weißenburg
 Daring Club Echternach Medkila IL TSV 1894 Langenzenn
 Daring Club Leuven Medr Babur Direb Dawa TSV 1895 Burgfarrnbach [B-Junioren]
 Daring Club Molenbeek Medvode TSV 1896 Rain am Lech II
 Darkhan Medyk Konin [Women] TSV Abbehausen
 Dartford FC Meeraner SV TSV Abtswind
 Darum IF Megas Alexandros Irakleia TSV Allmendingen
 Darwen Megasport Almaty TSV Altenholz
 Darwin Cubs Meiendorfer SV II TSV Altenstadt
 Darwin Olympic Mejrup GU TSV Ampfing
 Daugava Liepaja Mekuria Addis Abeba TSV Arpke
 Davaria Davensberg Melaka TSV Aubstadt
 Dawu Youngsters Melaka TMFC TSV Bad Abbach
 Dayrells Road Melbourne Hakoah TSV Bad Boll
 Daytona Tigers Melbourne Hungaria SC TSV Baiersorf
 DCV Krimpen Melbourne Victory (Y) TSV Bantorf
 De Graafschap (J) Melbourne Victory [Women] TSV Bargteheide
 De Tubanters 1897 Meliden FC TSV Barsinghausen
 De Volewijckers Melita FC TSV Barsinghausen II
 Debreceni VSC II Melitia Roth TSV Bassum
 Dedebit FC Mellendorfer TV TSV Battenberg
 Defence Force Memphis Tigers [Women] TSV Bemerode
 Defensor Sporting [A-Junioren] Menemen Belediye Spor TSV Berenbostel
 Defensores de Belgrano Menemenspor TSV Berg
 Deiglan Mengede 08/20 TSV Bisperode
 Dekadaha Mengíbar CF TSV Böhlitz-Ehrenberg
 Delfín Menlo College Oaks TSV Bokeloh
 Delger Merelinense FC TSV Bordesholm
 Delta FC Mérida AD TSV Buchholz
 Delta Queens [Women] Merikh Kosti TSV Buchholz II
 Delta Tulcea Merilappi United [Women] TSV Buchholz III
 Denderhoutem Merksem SC TSV Burgdorf
 Denizcilik İşletmeleri Spor Merkur Oelsnitz TSV Burgdorf II
 Denizli Belediyespor Merreikh El-Fasher TSV Burkersdorf
 Denizlispor II Mersin B.Şehir.Bld.Meskispor TSV Cadolzburg
 Denmark Merthyr Saints TSV Cossebaude
 Denmark Merv Mary TSV Crailsheim II [Women]
 Denmark [U16] Mervue United TSV Crailsheim [B-Juniorinnen]
 Denmark [U17 Women] Merzifonspor TSV Deinsen
 Denmark [U17] Mesagne TSV Dorn-Assenheim
 Denmark [U18] Messiniakos GC TSV Dudenhofen
 Denmark [U19 Women] Metalac Osijek TSV DUWO 08
 Denmark [U19] Metalac Sisak TSV DUWO 08 II
 Denmark [U20 Women] Metalist Kharkov [Women] TSV Ebersberg
 Denmark [U20] Metallurg Kadamjay TSV Eching
 Denmark [U21] Metallurg Lipetsk TSV Ehmen
 Denmark [Women] Metallurg-Kuzbass Novokuznetsk TSV Eintracht Exten
 Department of Municipal Constructions Metalul Plopeni TSV Eltingen
 Deportes Iquique [A-Junioren] Metalurg Skopje TSV Emmelshausen [B-Junioren]
 Deportes Melipilla Metalurg Skopje [A-Junioren] TSV Emmelshausen [Women]
 Deportes Romero Metalurg Zaporizhya II TSV Engensen
 Deportivo Alaves Metro AFC TSV Eppendorf/Groß-Borstel
 Deportivo Anzoátegui Metropolitan Police TSV Eppendorf/Groß-Borstel II
 Deportivo Árabe Unido Metropolitanos FC TSV Ersen
 Deportivo Azogues Metropool Pärnu TSV Essingen
 Deportivo Barinas Metz APM TSV Fortuna Sachsenross
 Deportivo Bluefields Mexico TSV Frankenmarkt
 Deportivo Caaguazú Mexico TSV Frickenhausen [B-Juniorinnen]
 Deportivo Cali [A-Junioren] Mexico FC TSV Frommern-Dürrwangen
 Deportivo Colón México FC [Women] TSV Gadeland
 Deportivo Cuenca [A-Junioren] Mexico [U16] TSV Gestorf
 Deportivo Eba [Women] Mexico [U17 Women] TSV Giesen
 Deportivo Español Mexico [U17] TSV Gilching-Argelsried [B-Junioren]
 Deportivo Espanol Mexico [U18] TSV Glinde
 Deportivo Guadalajara II Mexico [U19 Women] TSV Glinde II
 Deportivo Hispano América La Habana Mexico [U19] TSV Glinde III
 Deportivo Italmaracaibo Mexico [U20 Women] TSV Godshorn
 Deportivo Jalapa Mexico [U20] TSV Goltern
 Deportivo La Coruña B Mexico [U21] TSV Grafenstein
 Deportivo La Coruña [A-Junioren] Mexico [Women] TSV Gronau
 Deportivo Mandiyú Mezitlispor TSV Groß Munzel
 Deportivo Marquense MFC Mykolaiv TSV Großhadern
 Deportivo Masachapa Managua MFK Chrudim TSV Gülzow
 Deportivo Masaya MFK Detva TSV Güntersleben
 Deportivo Mictlán MFK Dolny Kubin TSV Hagenburg
 Deportivo Mongomo MFK Karvina TSV Havelse II
 Deportivo Mordazo MFK Karvina [A-Junioren] TSV Havelse [B-Junioren]
 Deportivo Portugués MFK Nová Baňa TSV Havelse [Women]
 Deportivo Quito [Women] MFK Nová Dubnica TSV Heist
 Deportivo Recoleta MFK Ružomberok II TSV Heist II
 Deportivo San Francisco MFK Snina TSV Hirschaid
 Deportivo Saprissa [A-Junioren] MFK Spartak Hriňová TSV Höchst
 Deportivo Saprissa [Women] MFK Ústí nad Labem TSV Holm
 Deportivo Troncal MFK Veľké Kapušany TSV Holm II
 Deportivo Vasco MFK Vranov nad Topľou TSV Horst
 Deportivo Venezuela MFK Vrbové TSV Jahn Calden [Women]
 Deportivo Xinabajul MFK Žarnovica TSV Kappeln
 Deportivo Zacapa MFK Zemplin Michalovce TSV Kassel
 Derby County LFC [Women] MFK Zemplin Michalovce [A-Junioren] TSV Kirchdorf
 Derby FC MFL Minsk TSV Kirchrode
 Derby Junction MGA Hellas Kagran [Women] TSV Klausdorf
 Derby Midland Mglebi Zugdidi TSV Klein-Linden
 Dergah Spor Nürnberg MGUP Mogilev TSV Kleinburgwedel
 Dergview FC Mhlambanyatsi Rovers TSV Kleinrinderfeld
 Derriaghy CC Mhlume United TSV Kolenfeld
 Derry Celtic MI Roc Masters TSV Köngen
 Dersim Spor Miami Sharks TSV Krähenwinkel/Kaltenweide
 Dersimspor Hamburg Miami Toros TSV Krähenwinkel/Kaltenweide II
 Dersimspor Hamburg II Micaelense TSV Kropp
 Dersimspor Hamburg III Michigan Wolverines [Women] TSV Krumbach
 DESK Kaatsheuvel Micoud TSV Kücknitz
 Desna Chernigov Middelfart G&BK TSV Lägerdorf
 Desportiva ES Middlesbrough FC (R) TSV Lägerdorf [A-Junioren]
 Desportivo Arados de Nhacra Middlesbrough Iron TSV Landsberg
 Desportivo Beja Miembeni TSV Langstadt
 Desportivo de Guadalupe Mighty Barolle TSV Leeste [A-Junioren]
 Desportivo Farim Mighty Blackpool FC TSV Leipzig-Wahren
 Desportivo Gabú Mighty Gunners FC TSV Lichtenberg II
 Desportivo Sonangol Mika FC 2 TSV Limmer
 Detroit Express Milagro SC TSV Limmer [Women]
 Detroit Holley Carburetors Milano United TSV Lohr
 Deusto Milazzo TSV Ludwigsburg [Women]
 Deveronvale FC Milicionar TSV Luthe
 Devonport City Millonarios [U20] TSV Melchiorshausen
 Devonshire Colts Millwall Lionesses [Women] TSV Mönchröden
 Devonshire Cougars Milo FC TSV Mühlenfeld
 Devonshire Regiment Milwaukee Panthers [Women] TSV Mühlenfeld II
 Devrek Belediyespor Milwaukee Wave TSV Münchingen
 DFC Compex [Women] Minatori Tepelenë TSV Münchingen [Women]
 DFC Ostbahn XI [Women] Mindil Aces [Women] TSV Nahe [Women]
 DFC Prag Mineiro Aljustrelense TSV Neckarau [Women]
 DGL 2000 Mineiros Esporte Clube (GO) TSV Neudrossenfeld
 Dhaka Wanderers Mineros de Guayana TSV Neuland
 DHC Delft Minerul Lupeni TSV Neuland II
 Dhofar SCSC Minerul Mehedinti TSV Neuried
 Diables Noirs Minerva Berlin TSV Neusäß
 Diablos Rojos Minervén FC TSV Niederissigheim
 Diagoras Rhodos Ming Chuan University TSV Niendorf [Women]
 Diamant Yaoundé Minière Lasauvage TSV Nordhastedt
 Diamond Stars Ministry of Commerce TSV Nördlingen [B-Junioren]
 Dianella White Eagles SC Ministry of Commerce TSV Nordmark Satrup
 Diba Al-Hisn Ministry of Defense TSV Nürnberg-Buch
 Dibba Al Hisn Ministry of Energy TSV Oberhaunstadt
 Didcot Town FC Ministry of Finance & Revenue TSV Ottersberg
 Didi Skèrpène Ministry of Health TSV Ottobeuren
 Didim Belediyespor Ministry of Home Affairs TSV Ottobrunn
 Diegem Sport Ministry of Transports TSV Pattensen
 Diez de Julio Concepción Minnesota Golden Gophers [Women] TSV Pattensen II
 Digenis Oroklinis Minnesota Kicks TSV Pfersee Augsburg [Women]
 Dihep Nkam Yabassi Minnesota Strikers TSV Plön
 Dijkse Boys Miramar Rangers TSV Poggenhagen
 Dijon FCO (CFA) Miramar Rangers [Women] TSV Poing [C-Junioren]
 Dikbıyık Belediyespor Mirassol FC TSV Poing [Women]
 Dikilitaş Mirce Acev TSV Pöllau
 Dila Gori Miskolci Vénusz [Women] TSV Prosselsheim [Women]
 Dilbeek SC Mislata CF TSV Regglisweiler
 Dinamo Barnaul Misr El-Maqasah TSV Reinbek II
 Dinamo Batumi Missiles FC TSV Reinbek III
 Dinamo Bishkek Mississauga Eagles TSV Rudow 1888 II
 Dinamo Bryansk Missouri Tigers [Women] TSV Sasel
 Dinamo Bucureşti II Mitchelton FC TSV Sasel II
 Dinamo Fima Mitech Żywiec [Women] TSV Sasel III
 Dinamo Kaunas Mitsu Haier Hai Phòng TSV Schilksee
 Dinamo Kharkov Mitsubishi Motors TSV Schloß-Ricklingen
 Dinamo Khmelnitskiy Mixto EC TSV Schönaich
 Dinamo Kiev II Mji Mpwapwa TSV Schwaben Augsburg [Women]
 Dinamo Kiev [A-Junioren] MK Etanchéité TSV Seestermüher Marsch
 Dinamo Kiev [B-Junioren] MKE Ankaragücü [A-Junioren] TSV Seestermüher Marsch II
 Dinamo Kirov MKK-Dnepr Rohachev TSV Siegen [Women]
 Dinamo Kopli MKS Drawa Drawsko TSV Siems
 Dinamo Liepaja MKS Kluczbork TSV Sonnefeld
 Dinamo Lugansk MKS Kutno TSV Sparrieshoop
 Dinamo Makhachkala MKS Ledziny TSV Sparrieshoop II
 Dinamo Minsk 2 MKS Myszkow TSV Starnberg
 Dinamo Sokhumi MKS Tarnovia Tarnow TSV Stelingen
 Dinamo St. Petersburg Mladost Carev Dvor TSV Stellingen
 Dinamo Stavropol Mladost Ždralovi TSV Stellingen 1888
 Dinamo Tbilisi 2 Mladost Župča TSV Stellingen 1888 II
 Dinamo Tbilisi [A-Junioren] Mlandege TSV Stockheim
 Dinamo Tbilisi [Women] MMM Toamasina TSV Stockheim [Women]
 Dinamo Vologda Moa Moa TSV Straubing
 Dinamo Yakutsk Moata'a TSV Tettnang [B-Juniorinnen]
 Dinamo Zagreb [A-Junioren] Moaula United FC TSV Tettnang [Women]
 Dinamo Zagreb [B-Junioren] Mobellaspor TSV Uengershausen [Women]
 Dinara Knin Modafen TSV Uetersen II
 Dingareh Modbury Jets SC TSV Uetersen III
 Dingli Swallows Modèle Lomé TSV Uetersen [B-Junioren]
 Diocoja Moelven IL TSV Uetersen [Women]
 Diskispor Mogadishu Municipality TSV Vatanspor
 Distar FC Mogas 90 FC TSV Wäldenbronn
 Diyarbakır DSİ Mogi Mirim TSV Wandsetal
 Djabalkin MoGoNo Leipzig TSV Wandsetal II
 Djibouti Mohammedan SC TSV Wandsetal III
 Djibouti [U17] Mohammedan SC Dhaka TSV Weilheim
 Djibouti [Women] Mohammedan SC Jhenaidah TSV Weißwasser
 DJK Abenberg Mold Alexandra TSV Westerland
 DJK Ammerthal Molde FK [A-Junioren] TSV Wetschen
 DJK Bad Homburg Moldova TSV Wietzen
 DJK Bad Homburg II Moldova [U16] TTM Chiangmai
 DJK Ballweiler-Wecklingen Moldova [U17] Tuanaimoto Breeze
 DJK Coesfeld [Women] Moldova [U18] Tubantia Borgerhout VK
 DJK Donaueschingen [A-Junioren] Moldova [U19] Tucanes FC
 DJK Flörsheim Moldova [U21] Tuen Mun Progoal
 DJK FSV Schwarzbach [Women] Moldova [Women] Tuggeranong United
 DJK Hamburg Moldova-GAZ Chişinău Tukoko University
 DJK Konstanz Möldrup/Tostrup IF Tulevik Viljandi II
 DJK SB Rosenheim Molesey F.C. Tullamore Town
 DJK Sparta Langenhagen Mombasa Liverpool Tumon Taivon
 DJK SV Lowick [B-Junioren] Mon-Uran Tuna Luso
 DJK SW Neukölln II Monarhs Tungurahua SC Ambato
 DJK Villingen Monaro Panthers Tunisia
 DJK Waldberg Monchiquense Tunisia
 DJK-TSV Stadtprozelten Mondinense FC Tunisia [U16]
 DJSSh Daugavpils Moneni Pirates Tunisia [U17]
 DMI Mongolia Tunisia [U18]
 DNC Algier Mongolia [U19] Tunisia [U19]
 Dnipro Dnipropetrovsk II Mongolia [Women] Tunisia [U20]
 Dnipro-75 Monmouth Town Tunisia [U21]
 Döbelner SC Monmouth [Women] Tunisia [Women]
 Doboj Istok Monomotapa United Tupi FC
 Dobrovice Monrovia Black Star Tupuji Imere FC
 Dobrusevo Monrovia Club Breweries TuRa Bremen [A-Junioren]
 Doc's Khelwalaas Mont Fleuri TuRa Büderich
 Dock Hill Rangers Montañeros CF TuRa Harksheide
 Doğu Gücü Spor Montauban FC TuRa Harksheide II
 Doğubayazıtspor Montenegro Tura Harksheide III
 Dolcan Ząbki Montenegro FC Tura Ludwigshafen
 Dolgellau Athletic Amateur Montenegro [U16] TuRa Meldorf
 Döllefjelde-Musse IF Montenegro [U17] TuRa Meldorf [Women]
 Dollingstown FC Montenegro [U18] Tura Niederhöchstadt
 Dolní Benešov Montenegro [U19] Tura Untermünkheim
 Dolphin Dublin Montenegro [U20] Tura VSK
 Dom. Republic Montenegro [U21] Turan Dašoguz
 Dom. Republic [U17] Montenegro [Women] Turbine Potsdam II [Women]
 Dom. Republic [U20] Montevarchi Turbine Potsdam III [Women]
 Dom. Republic [U21] Montgomery Town Turbine Potsdam [B-Juniorinnen]
 Dom. Republic [Women] Montijo Turgutluspor
 Domerat Montpellier HSC (CFA) Turhalspor
 Dominica Montpellier HSC [Women] Türi Ganvix JK
 Dominica [U20] Montreal Manic Turín FESA F.C.
 Dominica [Women] Montreal Olympique Türk Gücü Friedberg
 Domoina Soavina Atsimondrano Montrose FC Türk Hattersheim
 Don Benito Montrouge FC Türk Hava Yollari
 Doncaster Rovers Belles [Women] Montserrat Türk Metal Gençlik
 Dongguan Nancheng Montserrat [Women] Türk Ocağı Limasol
 Dongguk University Moorburger TSV Turkestan
 Dorchester Town Moorburger TSV II Turkey
 Dorfhainer SV Moorreger SV Turkey
 Dörtyol Gençlerbirliği Moorreger SV II Turkey [U16]
 DOS '37 Moossou FC Turkey [U17]
 Dos Caminos SC Mopi Lae Turkey [U18]
 DOSKO Bergen Mórahalmi VSE Turkey [U19 Women]
 Dosta Bystrc Moralo CP Turkey [U19]
 Dostyk Almaty Moranbong Phenian Turkey [U20]
 Doto Pernis Morangis Chilly Turkey [U21]
 Dottignies Sport Moravska Slavia Turkey [Women]
 Double Flower FC Morazan San Pedro Türkgücü Frankfurt
 Douglas Hall Mordovia Saransk Türkischer SV Bad Nauheim
 Doumbé Sansanné-Mango Morecambe FC Türkischer SV Wiesbaden
 Dover Athletic Moreland City Türkiyemspor Berlin [A-Junioren]
 Downer Olympic Moreton Bay Jets Turkmenistan
 Downshire YM FC Morgan SC Turkmenistan [U16]
 Doxa Dramas FC Morne Jaloux Turkmenistan [U17]
 Doxa Gratini Moro United Turkmenistan [U19]
 Doxa Katokopias Morobe Kumuls FC Turkmenistan [U21]
 Doxa Kranoulas Morocco Turkmenistan [Women]
 DPM Nam Dinh Morocco Turks & Caicos
 Dragon AS Morocco [U16] Turks & Caicos [U20]
 Dragon Douala Morocco [U17] Turks & Caicos [Women]
 Dragons Bata Morocco [U18] Türkspor Berlin
 Dragos Voda Cernauti Morocco [U19] Türkspor Bremen
 Dragør BK Morocco [U20] Turriff United
 Drake Bulldogs [Women] Morocco [U21] TuS 03 Beuerbach
 DRB Tadjenanet Morocco [Women] TuS 1896 Sachsenhausen
 DRB-Hicom FC Morrinhos Futebol Clube (GO) TuS 1907 Gräveneck [B-Junioren]
 Dream Team Morris Supplies TuS 1910 Wiescherhöfen
 Drogheda Town Morro d´Oro Calcio TuS Ahlen
 Dromara Village Mörrums GoIS TuS Ahrbach [Women]
 Droylsden FC Mortágua FC TuS Altenberge [B-Junioren]
 Druids MOSiR Gdansk TuS Altwarmbüchen
 Druids FC MOSiR Sparta Zabrze TuS Appen
 Drumaness Mills Mosonmagyaróvár TuS Appen II
 Drumkeen United Mosquito TuS Aumühle
 Družstevník Horeš Moto Clube TuS Aumühle II
 DSC Hanseat Motobi Katy TUS Bad Waltersdorf
 DSC Hanseat II Motor Action TuS Berne
 DSG Breitenthal [Women] Motor Altenburg [A-Junioren] TuS Berne II
 DSK Bratislava Motor Geithain TuS Berne III
 DSV München Motor Lublin TuS Bersenbrück
 Dubai Club Motown United TuS Borstel
 Dublanc Strikers SC Motril CF TuS Bösinghoven
 Dublin Bus FC Mouloudia Oujda TuS Chlodwig Zülpich
 Dublin Freebooters Mounana Moanda TuS Dassendorf
 Dublin University Mount Albert Grammar School TuS Dassendorf II
 Dubocica Leskovac Mount Albert-Ponsonby TuS Davenstedt
 Duke Blue Devils [Women] Mounties Wanderers TuS Dietkirchen
 Duke University Mountjoy United TuS Drakenburg
 Dukla Banská Bystrica [A-Junioren] Moura Atletico TuS Ennepetal
 Dulwich Hamlet Moyale Barracks TuS Ergenzingen
 Dulwich Hill FC Moyola Park FC TuS Ergenzingen [A-Junioren]
 Dumas of GTP Mozambique TuS Ergenzingen [B-Junioren]
 Dumbarton FC Mozambique [U17] TuS Esens
 Dunaferr SE Mozambique [U20] TuS Eving-Lindenhorst [B-Junioren]
 Dunaharaszti MTK Mozambique [Women] TUS FC Arnfels
 Dundalk WFC [Women] Mphatlalatsane TuS Finkenwerder
 Dundee FC [A-Junioren] MRKS Gdansk TuS Finkenwerder II
 Dundee United [A-Junioren] Mseto Sports TuS Frammersbach
 Dundela FC MSK Breclav TuS Garbsen
 Düneberger SV MŠK Fomat Martin TuS Garbsen II
 Düneberger SV II MŠK Kráľová pri Senci TuS Germania Hagen
 Dunedin City MŠK Námestovo TuS Güldenstern Stade
 Dunedin Technical MŠK Rimavská Sobota TuS Hahn
 Dungannon Swifts MŠK Žilina II TuS Hahn II
 Durban LFC [Women] MŠK Žilina [A-Junioren] TuS Hamburg
 Durban Stars MSV 19 Rüdersdorf TuS Hamburg II
 Durban United MSV 1919 Neuruppin II TuS Harenberg
 Durham LI MSV Duisburg III [Women] TuS Harpen [Women]
 Duslo Sala MSV Duisburg [B-Juniorinnen] TuS Hartenholm
 Düsseldorfer SC 99 MSV Hamburg TuS Hasloh
 Düsseldorfer SV 04 MSV Hamburg II TuS Hasloh II
 Dustlik Taschkent reg. MSV Hanse Frankfurt (a.d.O.) TuS Hemdingen-Bilsen
 Duvenstedter SV Mt Gravatt Hawks SC TuS Hemdingen-Bilsen II
 Duvenstedter SV II Mt. Roskill TuS Herrensohr 1902
 Düzcespor Mt. Wellington FC TuS Heven
 Düzyurtspor Mtibwa Sugar TuS Höhenhaus [A-Junioren]
 Dvigatel Tallinn MTK Budapest II TuS Holstein Quickborn
 DVSK Traktors MTK Hungaria [Women] TuS Holstein Quickborn II
 Dynamo Aber MTSV Aerzen TuS Hornau
 Dynamo Dresden II MTV Almstedt TuS Iserlohn
 Dynamo Duala MTV Berg/Würmsee TuS Issel [B-Juniorinnen]
 Dynamo Hamburg MTV Bevern TuS Issel [Women]
 Dynamo Praha MTV Engelbostel-Schulenburg TuS Kaan
 Dynamo Unacob FC Parakou MTV Ilten TuS Kirschweiler
 Dynamos MTV Ilten II TuS Kleefeld
 Dynamos Polokwane MTV Ingolstadt TuS Klein-Welzheim
 E Waiso Ipola [Women] MTV Klaipeda TuS Koblenz II
 EA Guingamp II MTV München TuS Koblenz [A-Junioren]
 Eagles MTV Rethmar TuS Köln rrh. [B-Juniorinnen]
 Eagles Super Strikers Dano MTV Wolfenbüttel [Women] TuS Laubuseschbach
 East Coast Bays Mudanya Burgaz TuS Leutzsch 1990
 East End Mudanyaspor TuS Löhnberg
 East End Lions Mufulira Blackpool TuS Makkabi Frankfurt
 East Harbour Strikers Mufulira Wanderers TuS Mecklenheide
 East Pakistan Gymkhana Muger Cement Nazareth TuS Merzhausen
 East Stirlingshire FC Muglaspor TuS Montabaur
 Eastern Stars Mühlenberger SV TuS Nettlingen
 Eastern Suburbs Muktijoddha Sangsad TuS Niederense
 Eastern Suburbs AFC Mukungwa FC TuS Niedernwöhren
 Eastern Suburbs AFC [Women] Mukura Victory FC TuS Nordenstedt
 Eastern Suburbs [Women] Mukurimagu ZJ TuS Obenstrohe [B-Junioren]
 Eastwood Town Mulan [Women] TuS Oberwinter
 EB/Streymur [Women] Mulee ZJ TuS Osdorf
 EB/Streymur/Skála ÍF [Women] Mumias Sugar TuS Osdorf II
 Ebbsfleet United Mundu TuS Osdorf III
 Ebbw Vale AFC Municipal Alexandria TuS Raubling
 Ebusua Dwarfs Cape Coast Municipal Canar TuS Rodenbach [Women]
 EC Noroeste Municipal Dorohoi TuS Schwachhausen [A-Junioren]
 EC Novo Hamburgo Municipal Limeno TuS Seelze
 EC Operário MT Munisport Pointe-Noire TuS Steinbach
 EC Pinheiros Munshiganj TuS Struck
 EC Radar [Women] Muresul Deva TuS Sudweyhe
 EC Vitória BA [A-Junioren] Murgul Bakırspor TuS Sulingen
 Eckernförder SV Muş Ovası TUS Teerijarvi
 Eclair Muscat Club TuS Tiefenstein [B-Juniorinnen]
 Eclaron Muslim Scouts Club Port Louis TuS Wagenfeld
 ECM Motown Musselburgh Athletic TuS Wettbergen
 Eco Rédipharm Mustang Blast [Women] TuS Woltersdorf [B-Juniorinnen]
 ECU Joondalup Mutondo Stars TuS Wörrstadt [B-Juniorinnen]
 Ecuador Mutual TuS Wörrstadt [Women]
 Ecuador [U17] Muyok TuS Ziegenheim
 Ecuador [U18] Muzinga FC Tuse IF
 Ecuador [U20] MVD Rossii Tusker FC
 Ecuador [U21] MVO Moskva TuSpo Lamspringe
 Ecuador [Women] Mwana Africa TuSPo Schliekum
 Edan Myanmar Tuvalu
 Eden Myanmar Tuzlaspor
 Eden AFC [Women] Myanmar [U16] Tuzsér SE
 Edenderry Town Myanmar [U19] TV 08 Kefenrod
 Edgeworth FC Myanmar [U20] TV 1860 Fürth
 Edinburgh City FC Myanmar [U21] TV Badenstedt
 Edinburgh University AFC Myanmar [Women] TV Donnern
 Edirnespor GK Myasokombinat Vitebsk TV Echterdingen
 Edmonton Brickmen Mykolo Romerio Universitetas TV Hardheim
 Edmonton Victoria [Women] Mynydd Isa FC TV Haseldorf
 Edmonton Warriors N Staffordshire TV Haseldorf II
 EDO Haarlem N&S Erimis TV Jahn Delmenhorst [Women]
 Edsbyns IF FF N.S.W.I.S. TV Jahn Leveste
 Edusport N.Y. Pancyprian-Freedoms TV Lampertheim
 Eendracht Aalst [Women] NAC Breda [A-Junioren] TV Neuenkirchen
 Eendracht Gerhees Oostham Náchod-Destné TV Stuhr
 Eendracht Opstal Nacional Esporte Clube Ltda. (MG) TV Unterboihingen
 Eendracht Rotem Nacional Madrid Tvååker IF
 Eendracht VV Genenbos Nacional Táchira Tved BK
 EEPCO Nacional Tijuana Tverlandet IL
 Eesti Koondis Nacional [U20] Tvgg Lorsch
 Eesti Maaülikooli Nadezhda Noginsk [Women] Twiga Sports
 Eestimaa Kasakad Nadi Qatar Tyrnavos FC
 EF Iracoubo Naesbjerg-Rousthöje U&IF Tywyn & Bryncrug
 EFC Kronberg Nafpaktiakos Asteras U.N.M.O.
 EFFI PMU Itasy Naggo Head U.S.D. Fontanelle Calcio
 Efrin Nagoya Shukyu-dan U.S.D. Scot Due Emme
 EGC Wirges II Nagybátony SC U.S.I. Lupo-Martini
 Egebjerg Fodbold Nagyecsed RSE UA Emirates
 Egypt Nagyiváni KSE UA Emirates
 Egypt Naha FC UA Emirates [U16]
 Egypt [U16] Nairn County FC UA Emirates [U17]
 Egypt [U17] Nakaru All-Stars UA Emirates [U18]
 Egypt [U18] Nakhon Pathom UA Emirates [U19]
 Egypt [U19] Nakhon Sawan UA Emirates [U20]
 Egypt [U20] Nakskov BK UA Emirates [Women]
 Egypt [U21] Namibia UAB Blazers
 Egypt [Women] Namibia [U17] UAC Yaté
 Eiche Köpenick Namibia [U20] UAT Horta
 Eidsvåg IL Namibia [Women] UB Lebrijana
 Eimsbütteler TV Namys Astana Úbeda CF
 Eimsbütteler TV II Nantlle Vale Uberaba SC
 Einheit Kamenz Napier City Rovers Uberlandia
 Einheit Ueckermünde Napoli UBOT
 Einigkeit Wilhelmsburg Narayanganj UC Dublin [Women]
 Einigkeit Wilhelmsburg II Narnese UCC United
 Eintr. Wald-Michelbach Nart Cherkessk UCF Knights [Women]
 Eintr. Wald-Michelbach II Narta Chişinău [Women] UCLA Bruins [Women]
 Eintracht Bad Kreuznach [A-Junioren] Narva St. Petersburg UCLA University
 Eintracht Bamberg [A-Junioren] Narva United FC UCMM
 Eintracht Baunatal [B-Junioren] Nasarawa Amazons [Women] UCSB Gauchos [Women]
 Eintracht Braunschweig [A-Junioren] Nasarawa United FC UD Almansa
 Eintracht Braunschweig [B-Junioren] Nashe Taksi [Women] UD Almería [A-Junioren]
 Eintracht Exten NASR Sebkha UD Alzira
 Eintracht Frankfurt [B-Juniorinnen] Nassarawa Amazons [Women] UD Barbastro
 Eintracht Fuhlsbüttel Nathi Lions UD Cassà
 Eintracht Hameln [B-Juniorinnen] National UD Deventer
 Eintracht Hannover National Assembly UD España
 Eintracht Hiddestorf National Capital UD Fuerteventura
 Eintracht Höhr-G'hausen National Police (Nokorbal Cheat) UD Gijón Industrial
 Eintracht Holzhausen National Printing Agency UD Ibiza Eivissa
 Eintracht Immenbeck [Women] National Public Security UD Lanzarote
 Eintracht Lahnstein Naţional Sebiş UD Las Zocas
 Eintracht Lokstedt National University UD Los Barrios
 Eintracht Lokstedt II Natron Maglaj UD Los Palacios
 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Naughty Boys UD Marinaleda
 Eintracht Norderstedt II Naumburger BC UD Melilla B